Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

Hergün düzenli tuvalete gidiyorum çok fazla rahatlama var.Önceden korkudan tuvalete gitmiyordum sıkışana kadar tutuyordum anladım kihergün düzenli tuvalet şart.Denemenizi tavsiye ediyorum.

arkadaslar 3 ay ne cektigimi ben biliyorum ama hemoxin bir kutu bitirdim ve acilarim azaldi yok denecek kadar az, sade wc sonrasi bazen cok az aciyo. hemoxini aktarlardan aliyoruz. sitesi var ordan satis yerlerine bakip en yakin aktardan alabilirsiniz. eczanede satilmiyo bildigim kadariyla. suan 2. kutudayim aci yok oldu ama memeler halen benimle. düzenli 3 kutu kullanmak sart yaziyo bakalim onu da deniycem ins memelerden de kurtulurum. umarim sizlere de yardimci olur. valla ceken bilir

bitti program kesin çözüm diye bir bitki çayı tanıttı ama bilmiyorum ne kadar doğru
Adını verebiliyormuyuz çayın
birde sitesi var yasak değilse vereyim biri beni bilgilendirsinde...

arkadaşlar hepinize geçmiş olsun bugün kanalın birinde FURKAN ÇAYI diye bir çay tanıttılar eczanelerde satılıyormuş sadece basur içinmiş umarım şifa bulursunuz yazayım dedim

bu patlıcan sapı suyu kimlere iyi geldi benim eşim ameliyat oldu 7 ay önce ama hala iyileşmedi. ameliyattan 3 ay sonra doktora gittik o kadar kötü olduki muayene bile edemedi doktor. ben yemeğine filan dikkat ettirince biraz iyileşiyor ama çikolata ve aşırı yemek yiyince çok kötü oluyor patlıcan saplarını kaynattım kendi kendine soğudu. dışardamı dursun dolabamı koyuyim . birde sadece yeşil sapımı olacak hiç patlıcan olmuycakmı benimkilerde biraz kalmıştı. onun faydası olmazmı

Evet Agat benim bahsettiğim çayda oydu Fiyatı 60 ytl imiş Türkiye de tüm eczanelerde satılıyormuş Ama 2 kutu kullanmak gerekiyormuş Baya pahalı geldi bana ama %100 geçireceğini bilsem gözümü kırpmadan alırım ama işte güvenemiyosun ki.....
Esra ben patlıcan sapını denedim ama hiç faydası olmadı bana
Sen bilirsin gene de belki kişiden kişiye değişir etkisi
Nasıl kurtulucaz bu dertten bilmiyorum
Allah çekemeyeceğimiz dertler vermesin

Bu furkan bitki çayının sitesine mail attım
Memeleri tam tedavi ediyormu diye sordum tam geçirmiyor da dememişler ama ileride oluşabilecek önemli problemlerin oluşmasını önlemek için ısrarla bu çaydan için diye cevap yazmışlar
Napsak acaba alıp kullansak mı?
Aslında toplu alsak falan indirim yaparlar mı ki ????
Olabilirmi sizce?

bence bitkiyle çayla olacak iş değil bu arkadaşlar bi uzmana görünün
ben şuan iyim inşallah bidaha sorun yaşamam
Rabbim cümlemize şifa versin.

arkadaşlar benimde memeli basur şikayetim var.daflon ve pomatı bende kullandım.ama kesin çözüm olmadı.tıbbi steril sülükleri duymuştum.uygulayan varmı acaba.yardımcı olursanız sevinirim....

arkadaşlar ben şu patlıcan sapının çok faydasını gördüm.ama patlıcan sapını mangalda kıtır kıtır olana kadar pişirin sonra rondadan geçirin kül olana kadar .dışkılamadan sonra pamuğa koyup kapatın.üstüne oturun biraz yanıyor 2 gün yaptım çok faydasını gördüm deneyin o günden beri ağrılarım çok azaldı artık ağrı nedir bilmiyorum ama kabız olunca sancıyor o yüzdende hergün kurukayısı yiyiyorum.

yine yazıyorum çörekotu yağı basur için geçekten çok etkili ne zaman ağrı duysam veya kabız olup kanama olsa çörekotu yağını sürünce iyi geliyor
aranızda deneyen var mı bunu sizler de memnun kaldınız mı kesin çözüm değilama basurun büyümesini engelliyor ve ağrıyı alıyor en azından bende öyle oluyor

arkadaslarr bu konudann son derece muzdaripp biri olarakk bizzat denediğimm vee cidden faydasınıı gördüğümm bii formül yazıcam size.baştan banada komikk ve aptalca gelmiştii.amaa sonuçlarındann şiddetle memnun kaldımm.şimdii aktara dan kuru dutt alıyoruz,bir cezve içinde dutlarıı tamamen püre şeklinii alıncaya kadarr pişiriyoruz.sonra temis bi gazlı beze dut püresini yayıyoruz ve hemoroid üzerine koyuyoruz(hijyenik ped şeklinde).bu uygulama sonucundaa beni 10 günn yatakk döşek yatırann basur illetinden kurtuldumm..ltfen deneyinn ne çektiğinisii çok ii anlıyorumm:)

arkadaslarr bu konudann son derece muzdaripp biri olarakk bizzat denediğimm vee cidden faydasınıı gördüğümm bii formül yazıcam size.baştan banada komikk ve aptalca gelmiştii.amaa sonuçlarındann şiddetle memnun kaldımm.şimdii aktara dan kuru dutt alıyoruz,bir cezve içinde dutlarıı tamamen püre şeklinii alıncaya kadarr pişiriyoruz.sonra temis bi gazlı beze dut püresini yayıyoruz ve hemoroid üzerine koyuyoruz(hijyenik ped şeklinde).bu uygulama sonucundaa beni 10 günn yatakk döşek yatırann basur illetinden kurtuldumm..ltfen deneyinn ne çektiğinisii çok ii anlıyorumm:)

Gerçekten çok ilginç
bunu kaç gün uyguladın ve günde kaç saat uygulamak gerekiyor
bir de rahatlatıyor mu yoksa memeleri de yok ediyor mu
bilgi verirsen sevinirima.s.

Gerçekten çok ilginç
bunu kaç gün uyguladın ve günde kaç saat uygulamak gerekiyor
bir de rahatlatıyor mu yoksa memeleri de yok ediyor mu
bilgi verirsen sevinirima.s.

bu uygulamayı yaklasıkk 3 ,4 gün kadarr yaptımm.geceyii tercih ettimm çünki,sabaha kadarr kalmasıı ii olur die düşündümm.ama sabah kalkıncaa yeniledim.ziraa bu dert bende inanılmasdı.yaklasık 2.5 yıl geçti, tekrarlamadıı.haa arada çokk stresli olursamm hafif bi sızlama oluoo ama memeler çıkmıoo.bu durumdaa memelerii de kurutuoo diebilirmm sanırımm.lütfen deneyinn inankii faydasınıı görüceksiniss..:dance:

X