Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

Ben yaklaşık 5 sene önce bir anda ameliyatlık oldum. Meğerse çok önceleri başlamış rahatsızlığım ama ben farketmemişim. Ameliyatla kurtulurum sandım, ama ameliyattan 3 ay sonra yeni bir meme oluşmaya başladı. 1 sene içinde de tekrar ameliyatlık duruma geldim. Doktorum bana orada yüzlerce damar olduğu için, ameliyatla tek bir damarı tedavi etsek bile başka bir damar sorun yaratabilir diyince, kesinlikle ameliyat olmamaya karar verdim. 10 gün boyunca daflon kullanmanın yanı sıra, patlıcan suyunu içmeyi ve zeytinyağı sürmeyi de denedim. Özellikle zeytinyağı çok rahatlattı. Günlük oturma banyoları yaptım, sıcak suda 2 kez en az 20 dakika. Yavaş yavaş sönmeye başladı. Tekrar doktora gittiğimde ameliyatlık durumumun kalmadığını söyledi. Ama bu hastalık sürekli tekrarlayan bir şey maalesef. En iyi çözüm aslında buna sebep olan şeyi bulmanız. Ben kendimde şunu farkettim, yoğun çalışıp strese maruz kaldığım dönemler bu sorun patlak veriyor. Genelde de kışın üşütmeyle birlikte daha büyük sorun oluyor. Asla kabız olmamaya dikkat edin. Bunun için en pratik çözüm, sabahları zeytinyağında bi gün bekletilmiş 2 adet inciri yemeniz ve üzerine bol su içmeniz. Posalı ve lifli şeyler de bende kabızlığı önlüyor. Şikayetim olmasa da haftada bir kez oturma banyosu yapıyorum ki bir sorun varsa büyümeden önlemiş olayım. Bir de atak dönemlerinde mutlaka 2-3 gün daflon kullanıyorum ve gerekirse zeytinyağı sürüyorum. Sorunu kökten halletmenin bir yolunu bulamadım ama en azından artık günlük hayatıma devam etmemi engelleyecek boyuta ulaşmadan çözmüş oluyorum.

Merhaba
Herkese ACİL ŞİFALAR Dilerim , Hemoroid ve Basur rahatsızlığı olan arkadaşlar,önerebileceğim ve kullananlarda olumlu sonuçlar alınmış ürünler hakkında yardımcı olabilirim,HEMOROİD & BASUR şikayetlerinizden kurtulmanız mümkündür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen canım onları deneyeceğim.çok sağol.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi.
Öncelikle geçmis olsun, gercekten bu hastalıgı ceken bilir. Ve cay agacı kremi 3-4 gün içinde kökten çözüm yapıyor. Tabi bol bol su icip zeytinyaglı seyler yemen de lazım

Zeytinyağı hemoroid tedavisinde en faydalı ve doğal tedavi yöntemi olduğu bilinmekte.çoğu kişi bu hastalık yüzünden doktora gitmekten çekiniyor.malum kim olsa çekinir.
Genelde herkez evde hemoroid tedavisi yöntemlerine başvurmakta.tabi az ağrılı olduğu için longo ameliyatı yöntemini kullananlarda var.evde bitkisel tedavi yöntemleri kullanılarakta hemoroid yok edilebilmekte.evde hazırlanan bitkisel tedavi yöntemleri için evde hemoroid tedavisi adresini inceleyebilirsiniz.

arkadaslar bende2 senedır cekıyorum bu acyıyı ve memeler d eolstu sonra bı tanııdık bana üsküdar ermiş aktardan 3 tane bıtkısel ılac tavsıye ettı.bıtası basur tozu bıtanesı basur sıvısı bıtanesıde krem bunları bır ay uyguladıktan sonra basur ve basur memesı denen bısey kalmadı.üstelik amılyat olupta 1,300 verene kadar 30 ytlye iş tamamdı.o patlıcan suyuda cok işe yarıyor bıde sıcak su komplesksi

Ben de 3 gun.ictim sınra geri bıraktm bi fayda ılmadı gibi.hissettim 2 gun oldu bırakalı ne yapmalıyım

beyzacım o aktarlarda satılıyor basur tozu olarak kokusu çörek otuna benzıyor gercı goruntusude ona benzıyor.aktara sorr solerlerrrr.bıde onların yanın da basur sıvısı var oda sırkeye kokuo.bıde basur kremı var.yumasıtıcı gıbı.bu ucunu bır kullanırsan buyuk faydası var.hatta acı agrı ve basur memesı denen bısı kalmıooo

Ya bunların hepsnn adnı yqzarmsn almayı dusnyrmda Ya da bana fotograflarnı atablr msn ki

tadı cok kötü değil.. patlıcan suyundan bin kat daha iyi.. ayrıca o kadar acı cekiyordum ki zehir gecirse deseler alır içerdim:) üstelik 3 içmede bitti benim sorunum.. ameliyatlıktım ben ve şunuda söyliyim doktora gidip ameliyat şart diyen arkadaşım yaptı anında gecti.. aktarda satılıyor evet kısa mahmut ve sıgır dili otu deyince hemen veriyorlar..

Bu iksini aldık diyelim sonra nasıl kullanıcaz bunu anlatır mısınız

Ne zor bi durum ,sığır dili otu bende var isteyen olursa gönderebilirim... ücretsiz...

Bence de bitkisel tedavi çok yerinde bir tercih, doktordan şifa bulamayanı çok duydum ama bitkisel tedavi olup da mutlu olanı da çok gördüm

Kızlar bu problemi yaşayıp da hiç doktora gitmeyen birisi tabiki önce doktora gitmeli. Ama doktor doktor gezip şifa bulamayanlar var mesela benim çok yakın arkadaşım gibi. Ya da doktora gitmekten çekinen, ameliyat olmaktan korkan. Biz en son bir kitap sayesinde bu sorundan kurtulduk. Bitkisel bir tedavi yöntemiyle hem de. Aslında alırken hiç ümidimiz yoktu ama denize düşen yılana sarılır dedik ve denedik. 7 günde bitkisel tedaviyle geçti rahatsızlığı çok şükür. Sonrasında bu sorundan muzdarip 2-3 kişiye daha tavsiye ettik. Yöntem onlarda da işe yaradı. Arkadaşım da şu an çok rahatladı çünkü artık onun problemi ciddi bir şekilde kabusa dönüşmüştü. İsterseniz şu adresten siz de inceleyip daha detaylı faydalarını ve özelliklerini okuyabilirsiniz. Umarım sizlere de iyi gelir, herkese acil şifalar diliyorum

Çok etkili 2 şey biliyorum. adresinde ayrıntılı bilgi var.

Diğeri ise 10 tane patlıcanı saplarını keserek sap kısmını yeşil kısmı yani 5 dakika boyunca suda kaynat ve sabah akşam 1 su bardağı şeklinde tüket çok etkili. Bunun tarifini de sayfasından bulabilirsin.

Basur sıkıntısını çeken bilir ama çaresi yok değil patlıcan uygulamasını bir çok yerde duydum hemen hemen hep iyi sonuçlar veriyor basur sıkıntılı allah kimsenin başına vermesin. yakınımda olmuştu bal ile çörekotu macun yapıp basurdan kurtulmuştu. basur memelerini indirmede ingiliz tuzu uygulaması yapılıyor.

oturma kalkma devamlı olan tuvalet ihtiyacı biraz sabır gerekir iyileşme süreci uzun yeme içmeye dikkat gerektirir. Bir yerde okuduğum ingiliz tuzu uygulaması rahatlatıcı o kısma dikkat edin basur için farklı rahatlatıcı hatta basur memesini küçültücü bir kaç uygulama daha var buradan bakın derim yazıda hemen hemen bir çok yerden farklı bilgiler vermiş. basur için doğal olan faydalı bir çok uygulama var bir kaçı bilindik. bu bilindik kürlerin dışında hepsi farklı uygulamalar.

Bu sıkıntıyı ceken arkadaşlara bi recete vereyim bu sıkıntıyı çeken bir çok tanıdığım bu yöntemle şifa buldu bir kavanoza sarı kantoron koyun gr vermiyorum kullandığınız kavanozun boyutuna gore ayarlarsıniz koyduğunuz sarı kantoronun üzerine çıkacak kadar hakiki zeytinyağ dökeceksiniz kavanozun agzinı sıkıca kapatacaksınız karanlık bir yerde 20 gün saklayacasınız 20 günün sonunda bu yağdan bir pamuga döküp basurunuzun üzerine kapatacaksıniz 1 hafta gecmeden sifa bulursunuz inşallah

Kocamda bu ağrı yı yıllardır çekiyor acı yıda bulguruda domateside Bol bol tüketiyor kayın pederimin yaptığı bi ilacı kullanıyor devamlı kullanmadığı için bi türlü iyileşmiyor

Ameliyatsız dış hemoroidden kurtulabilir miyim? Son günlerde koku yapmaya başladı sabunla defalarca yıkamama rağmen çevremdekilerin rahatsız olduğunu hissediyorum imdat...

Ameliyatsız dış hemoroidden kurtulabilir miyim? Son günlerde koku yapmaya başladı sabunla defalarca yıkamama rağmen çevremdekilerin rahatsız olduğunu hissediyorum imdat...
Koku yapmaya başladıysa çatlak iltihap oluşmuş demektir. Saraçoğlu bir gün arayla ısırgan otu lapası koyun 20 dk bekletin.
Çok iyileşen oldu çevremde diyor

X