Batık, Pürüz Ve Lekeler için Bir Önerim Var !!

kızlar bacaklarımda çok fazla sayıda batık var....

o kadar kötü duruyorkiii....

epilasyon aletiyle alıyorum bu arada...

yardım edin batıklarım nasıl geçer....önerileriizi bekliyorum yaz geldi etek giyemiyorumsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

bende batık ve lekeler var ve bacaklarımı hiç sewmiyorum.. Bugün pfb vanish aldım (batıklar için bir losyon) bugünden itibaren sıkı bir bakıma başlıyorum ponza taşı nemlendirici fln.. İnşallah en yakın zamanda biter şu sorunum ya artk etek giymek istiyorum yaz da geldiiiii:1rolleyes:

kızzlaarrr, yumurta akınımı yoksa yumurta beyazınımı karıştıracağız şekerle, birde mikserlemi karıştırmak daha iyi olur , ben 4 gündür karbonat+yoğurt+limon karışımını uyguluyorum gelişmelerden haberdar ederim birde pomza taşı ile banyoda bacaklarımı kaşır gibi uyguluyorum. inşallah faydasını görürüm.

kızzlaarrr, yumurta akınımı yoksa yumurta beyazınımı karıştıracağız şekerle, birde mikserlemi karıştırmak daha iyi olur , ben 4 gündür karbonat+yoğurt+limon karışımını uyguluyorum gelişmelerden haberdar ederim birde pomza taşı ile banyoda bacaklarımı kaşır gibi uyguluyorum. inşallah faydasını görürüm.

tumurta akıyla beyazı aynı zaten canım
ama kastettiğin pişmeden kullanılan kısmıysa
evet pişmemiş yumurta akı

pardon yaa :)))))) ben yumurta sarısımı akımı diye soracaktım kafam çok dalgın yaaa. peki mikserlemi karıştıracağız yani çokmu karıştırmamız lazım

ayrıca bu karışım batıklara iyi geliyordu dimi benim çok deinde olna çıkamayan kıllar var bacaımda onlarıda çıkarırmı acaba ?

Ya şeker beslemezmi tüyleri nasıl bi mantık bu karışım anlamadım:)

arkadaşlar kasık bölgem normal ten rengimden daha koyu ve morumsu 2 ay sonra evlenicem ve görüntüden rahatsızım.ten rengini açmak için bildiğiniz bi karışım ilaç vs var mı

bendeded aynı sorun var bir jel ismi duymustum onun için ama bir karışım daha vardı hatırlayamıyorummm....

bnde denedm bu yoLu fakat yumurta bnm ciLdime aLerJi yaptı . kasınmaya basLadı .daha da yumurtaLı bişi sürmem vucuduma :eek:lmaz:
kahve teLvesi falan denedm işe yaramadı.doAL oLsun dedm ama bu gidişLe aLcam eczaneden i losyon o oLucak.. hoş onLarda n kdr işe yarar yaa..

arkadaşlar kasık bölgem normal ten rengimden daha koyu ve morumsu 2 ay sonra evlenicem ve görüntüden rahatsızım.ten rengini açmak için bildiğiniz bi karışım ilaç vs var mı

ten rengini acmak icin buLrsanz bnde istiorm aynısından. tenm esmer diiL ama beyz da diiL. beyazLasın istiorm.. :eek:

ten rengini açmak için limon yada arapkızı kullanabilirsinz ( bn kullanmadm ama arap kzını sürünce görüosn renginin açıldıını eğer devam edersen kalıcı olur heralde yani galiba zannedersem)

ya yumurtann sarısımı yoksa beyazımı?? tarifde beyaz dio yorumlarda sarı

yumurtanin beyazindadir butun besleyici etkisi die beyazini yapsan daha ii olur die dusunuorum

ben batıklar için stopingrow kullandım inanın işe yarıyo tavsiye ediyorum..

X