Bayanlar için Parfüm önerileriniz

Ben Avon dan Far Away`i 5 yildir kullaniyorum. kesinlikle tenime baska parfum sikmiyorum. vazgecilmezimdir, cok da kalici, abartmiyorum siktiktan iki gun sonra bile kokusunu alabiliyorum.

Avonun bütün kokuları birbirinden güzel bence.Birde ben kenzo flora yı kullanıyorum.

davidoff cool water ve gucci rush kullanıyorum. Bİde ben yeşil elma kokusu ile kavun kokusuna hastayım. Ondan şampuanım yeşil elma kokulu :)

VALLA İNANMIYCAKSINIZ AMA KIZIMIN BARBY PARFÜMÜ VAR ÇOCUKLAR İÇİN ONU KULLANDIM BU YAZ... YAZ İÇİN NEFİS Bİ PARFÜM ÇOK HOŞ KOKUYO...
BU ARADA KIZIM 4 YAŞINDA KOKOŞLUK BU YAŞLARDA BAŞLIYOMUŞ:)

valla ben exclamation kullanıyorum kokusu çok güzel...
denemenizi tavsiye ederim. :eyes:

Ben Eclete D'Arpage kullanıyorum ancak piyasada bulmak zor olduğu için şu sıralar Cecile kullanmaya başladım.

Kışın
Bvlgari Omnia
Pure Poison

Yazın
Light Blue
Acqua Dı Gio
Noa

maubouss Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! in[/URL]crisrian diyor Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

bende avon dan vazgecemeyenlerdenim bayanlar.önceleri far away-şimdilerde ise pur blance kullanıyorum.erkek arkadasım da perceive almış ama onu pek tutmadım.diğer 2sini şiddetle tavsiye ederim.

ben daima avon for away diyorum erkekler bayılıyo bu konuya

Benim için parfüm ayrı bir tutku. Ama parfüm kokmamalı ben kokmalıyım diyenlerdenim. Yani benimle bütünleşmeli benim peşimden gelmeli benden önce girmemeli odaya. Hafif olmalı, çok yakınımdakiler hissetmeli öyle metrelerce öteden kokmayı sevmiyorum. Bunun için de daha çok EDT tercih ediyorum.

Avon kokuları güzel ama kalıcı değil kullandıklarım arasında Earth of Women hoşuma gitti.
Onun dışında Davidoff cool water

hafif koku diyenlere son günlerde
bunu kullanıyorum:yes:

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Krdi senle konuşmuyom ama cidden de senin kullandığın parfümler güzel bacım. Bende en çok Burberry Classic kullanırım. Bazen de İssey Miyake. Her ikisi de çok hoş bence.

benim üç gözdem bunlar hanımlar...
lolita-lempicka,dkny-be delicious ve kenzo-flower...

X