Bayanlar için Parfüm önerileriniz

JIL_SANDER_SUN_W.JPG

DNKN cashmire misk daha güzel bir koku yumuşacık iç ısıtan bir koku bende bunu tavsiye ederim.bayanssulusmile

bvlgari II kullanıyorum bnde hafif bir parfüm arayanlara tavsiye ederim:)

yıllar önce lisedeyken kullandıgım rare goldum oldu bugun,çok güzel kokuyor özlemişim bu kokuyukaydirigubbakcemile3bayanssulusmilebayanssulusmile

Promesse cacharel aldım en son çok beğendim hafif bir kokusu var ayrıca kalıcıyerimseniben

escada parfüm kullananlar varmı? Varsa memnunmusunuz??

escada parfümlerden memnun olmayan görmedim şuana kadar. ben escada collection kullanıyorum. harika bir koku. mutlaka dene. escada magnetism de kullandım. o da güzel. birbirine benziyor kokuları ama collection daha yoğun. bence daha güzel

kızlar bende bugün naomi campbellin kokusunu denedim çok beğendim kalıcı ve ilk başta meyvemsi gibi bir koku ile başlasada bir süre sonra çiçek notalarına geçiyor değişik ve far edilen bir koku hala elimde kokusu çıkmadı.kaydirigubbakcemile3

nd.618.jpg
Kehribarımsı ve oryantal kokuya sahiptir. Fototoksik içermeyen bir parfümdür. Yaz günlerini reaksiyonsuz geçirmek için mükemmeldir. Günlük, etkin ortamlarda ve açık havada kullanımı önerilir

burberry weekend alkisalkisalkis
kalıcı,çiçek ağırlıklı hoş bi koku,,tavsiye ederim.

kızlar gloria kullanıyorum açık tabi orjinali yok artık üretilmiyor çok seviyorum ama sizcede biraz kalıcılık konusunda zayıf değil mi?deneyenler ne dersiniz?:sm_confused:

kızlar gloria kullanıyorum açık tabi orjinali yok artık üretilmiyor çok seviyorum ama sizcede biraz kalıcılık konusunda zayıf değil mi?deneyenler ne dersiniz?:sm_confused:

ben kullanmadım canım bilemicem ama, gloria çok çok güzel bir koku neden böle güzel parfümleri kaldırırlar hiç anlamamsempatiksalakcinni

evet canım çok etkileyici bir koku ve farklı erkek arkadaşımda çok beğeniyordu kokusunu ama sanırım pek kalıcı değil yani en azından wish kadar kalıcı değil.bayanssulusmile

X