Bayanlar için Parfüm önerileriniz

5 kadından ikisi ya amor amor kullanıyor ya da angel artık başka parfümleri duymak istiyorum çevremde.

Arkadaşlar ben 2 yıla yakındır AMWAY firmasının ürünlerinden kullanıyorum. Kesinlikle alkol içermeyen yüksek teknoloji ile üretilmiş ürünlerdir. Gerekirse size bu konuda yardımcı olabi,lirim.

sexy graffiti...senelerdir kullanıyorum hem ben hem etrafımdakiler çok seviyor çok tatlı bir kokusu var artık benimle özdeşleşmiş bir parfüm kendimi başka bir parfüm kullanırken düşünemiyorum :)

kızlar birde organzayı deneyin inanılmaz kalıcı ve çok etkileyici ben sınıfa girince ders boyunca sınıf bu kokudan kokuyor ama asla bayıcı değil çok farklı bir koku.herkes bu güzel kokunun adını ne diye sordu beğenmeyen yok.bayanssulusmile

ya kıslar keyfinizi kaçırmak gibi olmasın ama haberlerde duydum bu parfumlerin yuzde 95 ınde insan yağı kullanmışlar polısler yakalamış sırf bunun için adam ölduruolarmış bende dıessel ın bayan olanını kullanıodum haberi duyunca bi tıksıntı geldi bunları biz nası anlıcaz yaaaaa ıyyyy

ya kıslar keyfinizi kaçırmak gibi olmasın ama haberlerde duydum bu parfumlerin yuzde 95 ınde insan yağı kullanmışlar polısler yakalamış sırf bunun için adam ölduruolarmış bende dıessel ın bayan olanını kullanıodum haberi duyunca bi tıksıntı geldi bunları biz nası anlıcaz yaaaaa ıyyyy

yok canım ya olur mu öle sey inanmayın bunlaraalsanaalsanasmile

4987.jpg

Favorim wish asla vazgeçmem.bayanssulusmile

christian diorun hypnotıc poıson parfümünü tavsiye ederim kullanıyorum süper ve çok kalıcı bi parfüm

Thierry Mugler-ALİEN yolda önümü çevirip soruyorlar,hatta bir keresinde havuzda suyun içinde bile sormuşlardı,bugday ve esme rten icin asırı kalıcı..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Thierry Mugler-ALİEN yolda önümü çevirip soruyorlar,hatta bir keresinde havuzda suyun içinde bile sormuşlardı,bugday ve esme rten icin asırı kalıcı..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bana sadece 1 kişi sordu alein ı.. ve pek kalıcı diil.

5 kadından ikisi ya amor amor kullanıyor ya da angel artık başka parfümleri duymak istiyorum çevremde.
hehhe yda hipnotic paison ayy yeter valla ya .. ben chanel chance kullanmaya basladım cnm o nasıl sence?? tahmınımce senle zevklerımız benzıyor bizimzemuszemus

X