Bazen insanları anlayamıyorum ..

Ben de çocuk gelişimi mezunuyum.Pano hazırlamakta ne var ya?Bu kadar takılmayin.Ayrica diploma olmadan nasıl çalışıyorlarmis?Madem çıkacaksınız kadın gıcık şikayet edin.Herkes çocuğunu eğitimini almış öğretmenlere emanet etmek ister.Ben hem çocuk gelişimi eğitimi verdim hem kreşte öğretmenlik yaptım ama kimse patronum olmadı olamazdi sınıf benim gerekeni zaten yaparım.Siz kendinize biraz güvenin dimdik durun.Ayrica özel sektör zor madem gidin Halk eğitim merkezlerine eğitmen/usta öğreticilik için başvuru yapın ve orada dertsiz sıkıntısız çalışın 🤷
Çok haklısınız halk eğitim düşünüyorum 🤔

Sizin dediğiniz pano çok ayrı benim dediğim belirli gün ile ilgili bir şeyler kesilip biçiliyor ve siyah uzun bir metaryale asılıyor ..
Tamam o pano işte. Anasınıfı,ilkokul,ortaokul hepsinde yapılıyor.
En azından bizim okulda her sınıfın kendisinin yapmasına özen gösteriliyor. Ondan sordum güzel olması değil öğrencilerin belirli günü ve önemini anlayarak,öğrenerek kendilerinin bir şey katması önemli orda.
Bence öyle yani.

Tamam o pano işte. Anasınıfı,ilkokul,ortaokul hepsinde yapılıyor.
En azından bizim okulda her sınıfın kendisinin yapmasına özen gösteriliyor. Ondan sordum güzel olması değil öğrencilerin belirli günü ve önemini anlayarak,öğrenerek kendilerinin bir şey katması önemli orda.
Bence öyle yani.
Aynen haklısınız özel okul diye özeniyorlar baya

Aynen haklısınız özel okul diye özeniyorlar baya
Benim kızım da özele gitti anasınıfında ben tam tersi çocukların yaptığı şeyleri görmek istemiştim panolarda. Öğretmenlerin çoğunu yaptıklarını değil.
O okulun yek derdi veliyi memnun etmek sanırım. Veli de bundan memnun olmamalı aslında.
Olayın sizle alakası yok yani. Siz işinizi iyi yaptıktan sonra önemi yok. Beğenmeyen her türlü çıkacak.

Kızlar merhaba ben geçen sene bir özel okula anaokulu öğretmenliği için başvurdum üniversite çocuk gelişimi mezunuyum ,evlendikten sonra çocuk falan oldu çalışmamıştım hiç ..
Neyse okul evime yakın sigortam var ,çocuğumda benim ile geliyor farklı sınıfta çok cüzi bir rakama çalışıyorum baya az yemek oraya ait ve diplomalı tek öğretmen benim diğer 2 senedir çalıştığı arkadaş henüz liseyi dahi bitirmemiş ama tecrübesi çok ,pano konularında iyi.. ben gireli 5 ay oldu yarın dönem bitiyor Allah izin verirse 🤲🏻🌺ben öğrencilerimi çok seviyorum işime ilgiliyim , her gün oyun etkinlik bulup çaba gösteriyorum ama ufak bir şey olsa hoca surat asıyor yada benim moralim bozuk sanıyor Vs gerçekten elimden geleni yapıyorum pano konusunda iyi değilim evet ama diğer konularda gerçekten velilerim çok memnun ..en basiti bugğn nöbetçiydim bişeyi unutmuşum hemen surat yaptı bana tuhaf davrandı ama inkar ediyor çık değişik bir huyu var diğer arkadaş panolarda iyi diye ona yaklaşımı farklı ,benimlede zaman zaman iyi ama çok mükemmeliyetçi bir insan … bazen övüyor bazen ne yaptığı belli değil bir kere karşılıklı konuşmuştuk dışarda çok var çocuk gelişimci dedi ama bu zamana kadar gelenlerin 4 ü nüde beğenmedi sizce ben ne yapmalıyım en azından öğrencilerim ile bu seneyi bitirmek istiyorum kafam o kadar doluki yarın oğlumda alıp karnelerden sonra il dışına gidicem ailemin yanına kızlar sizce ne yapmalıyım bana akıl verin ?
Akıl verilecek birşey yok klasik patron edaları

herkes bu kadar kaygılanıyorsan iş değiştir demiş ama her iş yerinde pürüzler olabiliyor, bence bu işten çıkmayıp kaygınızla baş etmeyi öğrenin. fazla önemsiyorsunuz, önü ardı bir iş, hayatınız sadece işiniz değil, bazen iyi olur, bazen kötü olur. size surat edeni, panoyu vb siz umursamasanız hiçbir sorun olmayacak. bu durum tekrarla anlatıp öneri almak istemenizi anlasam da asıl ihtiyacınız olan bu durumla baş etmeyi öğrenmek.

Kızlar merhaba ben geçen sene bir özel okula anaokulu öğretmenliği için başvurdum üniversite çocuk gelişimi mezunuyum ,evlendikten sonra çocuk falan oldu çalışmamıştım hiç ..
Neyse okul evime yakın sigortam var ,çocuğumda benim ile geliyor farklı sınıfta çok cüzi bir rakama çalışıyorum baya az yemek oraya ait ve diplomalı tek öğretmen benim diğer 2 senedir çalıştığı arkadaş henüz liseyi dahi bitirmemiş ama tecrübesi çok ,pano konularında iyi.. ben gireli 5 ay oldu yarın dönem bitiyor Allah izin verirse 🤲🏻🌺ben öğrencilerimi çok seviyorum işime ilgiliyim , her gün oyun etkinlik bulup çaba gösteriyorum ama ufak bir şey olsa hoca surat asıyor yada benim moralim bozuk sanıyor Vs gerçekten elimden geleni yapıyorum pano konusunda iyi değilim evet ama diğer konularda gerçekten velilerim çok memnun ..en basiti bugğn nöbetçiydim bişeyi unutmuşum hemen surat yaptı bana tuhaf davrandı ama inkar ediyor çık değişik bir huyu var diğer arkadaş panolarda iyi diye ona yaklaşımı farklı ,benimlede zaman zaman iyi ama çok mükemmeliyetçi bir insan … bazen övüyor bazen ne yaptığı belli değil bir kere karşılıklı konuşmuştuk dışarda çok var çocuk gelişimci dedi ama bu zamana kadar gelenlerin 4 ü nüde beğenmedi sizce ben ne yapmalıyım en azından öğrencilerim ile bu seneyi bitirmek istiyorum kafam o kadar doluki yarın oğlumda alıp karnelerden sonra il dışına gidicem ailemin yanına kızlar sizce ne yapmalıyım bana akıl verin ?

Özgüven sorununuz var
Başkası olsa liseyi bile bitirmemiş öğretmencilik oynayan birini çiğ çiğ yerdi
Pano nedir arkadaş düşünülecek şey midir bu? kendisi çapsız panodan geçiniyor sizde bunu mu kompleks yaptınız
Kurumunuz ciddiyetsiz bir yer anladığım kadarıyla orta öğretim mezunu insanları öğretmen olarak çalıştırmalarına bakılırsa, bu tür bir yerde bile bu kadar takıntı yapacak şeyler buluyorsanız kurumsal bir yerde çalışmanız zor gibi. Biraz kendinize özen gösterin, sorunlarınızı aşmaya bakın yoksa çok zor olur sizin için çalışma hayatı

X