Bazı kadınların cildi nasıl parlak oluyor?

Onlar ilerleyen yaşa bağlı olarak canlılığını kaybeden cildi yeniden tazelemek için hyaluronik asit, antioksidan ve vitaminlerden oluşan nem aşısı yaptırıyorlar. Makyaj yaparken de highlighter kullanıyorlar.

Günlük bakım ürünleri dışında bir şeyler sürüyor olmalılar. Mesela böyle Nasıl oluyor? Işıl ışıl görünmek çok güzel.
Canım ışıltılı cildi makyajla yapıyorlar.sürdüğü kremin içine bıraz sıvı aydınlatıcı damlattığında aynı etkiyi görürsün.Kendınden sağlıklı bır cilt ise beslenmeyle doğru orantılı.

Ekran karşısındaki kimse makyajsız çıkmıyor, haliyle o parlaklık hep makyaj. Elbette kaliteli cilt bakımlarının da etkisi vardır. Arkadaşım Loreal'in hyaluronik asit olan ürününü kullanıyor. Geçen zoom toplantısındayken alttan bana mesaj attı cildimde bi fark var mı diye. Evet dedim ben de fondötenini soracaktım. Yok dedi 😅 Bu ürün baya patlatıyormuş cildi öyle diyor ben de deneyeceğim. Ben Roaccutane kullanırken güneş kremi olarak La Roche Posay'in shake bilmem ne ürünü vardı onu kullanırken baya beğeniliyordu cildimin parlaması. Onu da deneyebilirsin günlük hayatında.

Ekran karşısındaki kimse makyajsız çıkmıyor, haliyle o parlaklık hep makyaj. Elbette kaliteli cilt bakımlarının da etkisi vardır. Arkadaşım Loreal'in hyaluronik asit olan ürününü kullanıyor. Geçen zoom toplantısındayken alttan bana mesaj attı cildimde bi fark var mı diye. Evet dedim ben de fondötenini soracaktım. Yok dedi 😅 Bu ürün baya patlatıyormuş cildi öyle diyor ben de deneyeceğim. Ben Roaccutane kullanırken güneş kremi olarak La Roche Posay'in shake bilmem ne ürünü vardı onu kullanırken baya beğeniliyordu cildimin parlaması. Onu da deneyebilirsin günlük hayatında.

Şey mi bu mor şişede olan bi hyaluronik asit mi? Onu ben de kullanıyorum nemlendirmesi iyi ama bana ekstrası olmadı

Korendy nin cilt bakım ürünleri var tavsiye ederim eskiden Kore ürünlerine hiç inanmazdım bu siteden ilk siparisimle birlikte fikrim de değişti

X