1.5 aylık burnumu yorumlar mısınız 🤩🤩- fotoğraflı

tabiki yaa cok cok icinize sinmesi lazim doktorun yani bodoslama olunacak bir ameliyat degil 🥲🥲🥲 yalniz isinin ehli doktorlar da var yaa, gercekten guven vermesi lazim 💗💗
abim ameliyat oldu 10 yıl önce. o çok memnun. doktor çok doğal yaptı burnunu tam yüzüne göre yapti. ameliyattan sonra bize bile hiç tuhaf gelmedi sanki hep burnu öyleydi 😂

Ayy hangi Dr o. Guvenemiyorum bebiş ya. Ama fiyat aldı başını gitti, zorlayıcı bir burnum yok kalın derilide değil yuzume göre bir tık daha küçük olmalıymış Dr dedi ama nefes alma problemim var burundan nefes almak nimettir.. geçmiş olsun kurtulmuşsunuz valla coksell😍 inşallah gaza geldim zaten bu yaz halettim halettim.
doktoru ozelden yazayimm 😍 kesinlikle yuzde yuz icinize sinen ve guvendiginiz bir doktoru bulmadan olmayan ama bulursaniz da, estetik fikriniz varsa bir an once olun. gercekten yeniden dogmus gibi oluyorsunuz sonuc icinize sinerse 🤩🤩🤩

ben sadece kırık düzeltilsin istiyorum bir de nefes alabileyim. fiyat konusunda da yani o kadar para verince insan burnuma aşık olmam lazım 😂 benim burnum böyle 🐣😂

Aynen zaten travmalı burun olduğu belli kıkırdaklar vs, halledilir ama ya bence ertelemememiz lazım. Dünyanın 8. Harikası olması lazım kız aynen dünya para olmuş 😂😂😂 5 bin 10 bin yaptırdılar şuan 100 bin TL diyen var özellikleri dövizcileri seviyorlar ya drlar 😂🥹

Selam herkesee. 1.5 ay önce rhinoplasti ameliyatı oldum. Bu süreçte burnumu bazı günler çok beğeniyorum bazı günler hiç beğenmiyorum 😄😄. Kalkıklığı dışında rahatsız eden bir şey yok ama bazen kalkıklığı da güzel geliyor. Dışarıdan bir göz nasıl görüyor merak ettim. Yorumlarsanız sevinirimm 😍😍😍
Merhaba nerde olsunu, çok güzel olmuş bende araştırıyorum Kocaeli İstanbul civarinda

Selam herkesee. 1.5 ay önce rhinoplasti ameliyatı oldum. Bu süreçte burnumu bazı günler çok beğeniyorum bazı günler hiç beğenmiyorum 😄😄. Kalkıklığı dışında rahatsız eden bir şey yok ama bazen kalkıklığı da güzel geliyor. Dışarıdan bir göz nasıl görüyor merak ettim. Yorumlarsanız sevinirimm 😍😍😍
Ay o kadar korktum ki hokka bir burun görücem diye.. Bence gayet başarılı olmuş güle güle kullan :)

Ay o kadar korktum ki hokka bir burun görücem diye.. Bence gayet başarılı olmuş güle güle kullan :)

ozellikle doktoruma kesinlikle kaydirak, hokka veya pinokyo burun tarzinda uzun istemedigimi belirtmistim gercekten de dikkat etmis demekki 😄😄 cok sevindim begenmene, tesekkur ederim yorumun icin🫠🫠🫠

X