Bebeğe bağırılır mı ya?

Yanlış anlamayın ama hastaneye yatacak duruma gelmiş adamdan doğru düzgün tedavi olmadan çocuk yapmazdım, adamın öfke kontrolü yok bir kere az çok olacaklar belli değil miydi? Siz o bebeğin annesisiniz gerekirse babasından bile korumak zorundasınız.Ne demek el kadar bebeğe bağırmak.Eşiniz tedavi olmak zorunda.Bakın eşinizin durumunda olmamakla birlikte öfke kontrolüm olmadığından ilaçla tedavi gördüm , saçma sapan şeylere bile tepkiler veriyordum ve çok şükür düzeldim.Diyeceğim o ki tedavi olmalı, olmazsa da kendinize de bebeğinize de yazık etmeyin.
İsim soruyorum ama
Lustral gibi bir ilaç mı verdi doktor.

dünyaya böyle yaşamak için mi geldiniz
ya çocuk böyle mi yaşasın istiyorsunuz

Konu dine gelecek ama 5 vakit namazındaydı
Geçen sene işten çıkardılar namazı bıraktı şükür etmeyi bıraktı. Şimdi ot gibi yaşıyor. İşe gidip geliyor yemek yiyor yatıyor yine işe gidiyor. Ot gibi yaşıyor. Şükür etmiyor memnun olmuyor
Merhaba, eşinizin psikolojik destek alması şart. Yukarıdaki düşüncelerinizi eşinize eleştiri ya da memnuniyetsizlik,tavır şeklinde yansıtıyorsanız bu durum da zaten bozuk olan psikolojisini daha da bozmuş olabilir. Aslında birlikte çift terapisi alabilseniz çok iyi olur yavrunuzun iyiliği için. Siz de baskı altında kalmaktan yıpranmışsınızdır eminim.

Çocuk yapıyorsunuz ne demek yha?
Öyle demek kolay tabi uzaktan.

Evli olduğum adam böyle değildi dedim yazdım
Çocuk olduktan sonra agresifleşti
Ben nerden bilebilirdim agresifleşeceğini

Esinizin bu konuda ne kadar rahatsız olduğu 4-5 sene evvelden belli olmuş. Çocuğunuz kaç aylık daha. Yani çocuk kararı almadan önce adamın sorunlu olduğu belliymiş. İstediğiniz kadar çocuktan sonra oldu diye anlatmaya çalışın. Baştan hata doğru dürüst tedavi olmadan baba olmaktır o zaman. Sizde bu hataya ortak oluyorsunuz. Bunu ego tatmini için de kimse yazmıyor. Bunu göz önünde bulundurun ki 2. Çocuğu ona göre karar verirsiniz isteseniz. Ve size yapıcı yorumda bulunuyor herkes: çocuk fazla yıpranmadan esiniz tedaviye başlasın. Bunda kararlı durmak da size düşüyor

hasta mısınız ya? kendinize sevginiz yok bari o çocuğu kurtarın o heriften böyle dengesiz bi adamla beraber olacak kadar mı nefrret ediyorsunuz kendinizden ????

bebekle babasını çok yanlız bırakma canım. bu arada arko tüp olan krem pişiğe çok fayda ederdi bizde. o kadar pahalı kremlerden çok daha etkili. eşiniz doktora görünmeli mutlaka

Ben ego tatmini için mı yaptım çocugu saçma sapan yorum yapmayın. Yapıcı yorum yapacaksan ne ala böyle suçlayıcı yorum yapmakla elinize ne geçiyor. Egonuzu siz tatmin ediyorsunuz
hanımefendi "evlendik çocuk sahibi olmalıyız" veya "ben anne olmak istiyorum" kafası ile çocuk yapmak ego tatminidir.

Çocuk yapıyorsunuz ne demek yha?
Öyle demek kolay tabi uzaktan.

Evli olduğum adam böyle değildi dedim yazdım
Çocuk olduktan sonra agresifleşti
Ben nerden bilebilirdim agresifleşeceğini

konuyu açtığınızda kendi yazdıklarınızdan haberiniz yok sanırım. 4-5 sene önce intihar girişiminde bulundu hastanede kalmak istemedi diye kendiniz yazmadınız mı?
sonuçta ruh sağlığı bozuk bir eşiniz var ve tedavi olmak gibi bir niyeti de yok. bunu bile bile evlenebilirsin ama bile bile çocuk yapmak tamamen sizin ben çocuk istiyorum kafanızdan başka bir şey olamaz.

bu saatten sonra yapacağınız en doğru şey bana ve burada sizi eleştirenlere laf söylemek yerine en azından yazılanları kabul edip milletin zekası ile alay eder gibi sizin eşleriniz de bağırıyor mu diye sormak yerine bir çözüm aramaya başlamanız olacaktır.
ilk çözüm eşinizin tedavi olması olmuyorsa da evden uzaklaştırılması yönünde olacaktır. zira her gün bağrılan bir bebekte nasıl sorunlar çıkacağı aklınıza hayalinize sığmaz.

Sinirden hastaneye yatışı verilmiş bi adam ,normal mi sizce ?
Kim sinirden kaskatı oluyor ?
Vee bu adamla çocuk yapan siz ,akıllıca mı sizce ?
Eşinizin ailesiyle konuşun el birliğiyle yatırıp tedavi ettirin ,bi gün cinnet geçirip sizi de doğrar ,
Ayrıca birçok psikolojik hastalığın genetik geçişi var ,çocuğunuza bile geçebilir ...
Kendinize evladınıza yazık etmişsiniz

Psikopat yaa ne sana ne de bebeğinize iyi davranıyor. Boş lafa gerek yok canım hayatım falan. Acilen tedavi olması lazım sana vuran bebeğine de vurur.. tıpkı bağırdığı gibi.. ayrıca gece 1de uyutmak nedir allah aşkına bebek o daha acil bir düzen kurmalısın uykusu için. Hastalık da pişik de çocuklar büyürken maalesef karşılaştığımız şeyler. Kim ister herhangi bir çocuğun acı çekmesini ki kaldı ki kendi öz evlatlarımız olunca söz konusu asla istemeyiz ya. Kusura bakma ama tiksindim hasta ruhlu karakterlerden. Öf be :mad::KK20:

Siz bu adama nasil tahammül edebiliyosunuz?Esiniz bildiginiz sinir hastasi.Sinirini kimden cıkaracagini sasirmis.Böyle bagrilan bebekte bi sıkıntı cikabilir ilerde.Tedavi olmazsa boşamakla tehdit ederdim.Ikinizi de hasta eder bu adam.

Esiniz normal degil. Once bunu kabul edelim. Yani mantikli konusma cozum olmayacak. Bugun bebege bagiran yarin cocugu balkondan atar. Siz ya esinizin hastaneye yatisini yaptirin tedavisi baslasin ya da bebegin selameti icin ayrilin. Bu sizin ailenizde de oluyor mu sorusunu sormaya basladiysaniz sizin icin de tehlike sinyalleri calmaya baslamis demektir.

hanımefendi "evlendik çocuk sahibi olmalıyız" veya "ben anne olmak istiyorum" kafası ile çocuk yapmak ego tatminidir.

konuyu açtığınızda kendi yazdıklarınızdan haberiniz yok sanırım. 4-5 sene önce intihar girişiminde bulundu hastanede kalmak istemedi diye kendiniz yazmadınız mı?
sonuçta ruh sağlığı bozuk bir eşiniz var ve tedavi olmak gibi bir niyeti de yok. bunu bile bile evlenebilirsin ama bile bile çocuk yapmak tamamen sizin ben çocuk istiyorum kafanızdan başka bir şey olamaz.

bu saatten sonra yapacağınız en doğru şey bana ve burada sizi eleştirenlere laf söylemek yerine en azından yazılanları kabul edip milletin zekası ile alay eder gibi sizin eşleriniz de bağırıyor mu diye sormak yerine bir çözüm aramaya başlamanız olacaktır.
ilk çözüm eşinizin tedavi olması olmuyorsa da evden uzaklaştırılması yönünde olacaktır. zira her gün bağrılan bir bebekte nasıl sorunlar çıkacağı aklınıza hayalinize sığmaz.
Ben kimsenin aklıyla dalga geçmedim hanfendi.
Beni eleştirenlere de laf söylemedim.

Evet bağırması çok ama çok yanlış.
Zaten ya ayrılacağım ya da hastaneye yatıracağım.

Bana çocuk yap diyen de annemdi.
Neymiş bebekleri çok seviyormuş gerizekalilar.....

Sinirden hastaneye yatışı verilmiş bi adam ,normal mi sizce ?
Kim sinirden kaskatı oluyor ?
Vee bu adamla çocuk yapan siz ,akıllıca mı sizce ?
Eşinizin ailesiyle konuşun el birliğiyle yatırıp tedavi ettirin ,bi gün cinnet geçirip sizi de doğrar ,
Ayrıca birçok psikolojik hastalığın genetik geçişi var ,çocuğunuza bile geçebilir ...
Kendinize evladınıza yazık etmişsiniz
İnşallah ölür de kurtulurum diyorum artık

Esiniz normal degil. Once bunu kabul edelim. Yani mantikli konusma cozum olmayacak. Bugun bebege bagiran yarin cocugu balkondan atar. Siz ya esinizin hastaneye yatisini yaptirin tedavisi baslasin ya da bebegin selameti icin ayrilin. Bu sizin ailenizde de oluyor mu sorusunu sormaya basladiysaniz sizin icin de tehlike sinyalleri calmaya baslamis demektir.
Bence o ölsün kökten çözüm 🤲

Aklıma ağlıyor diye 3 yaşındaki oğlunun ağzını burnunu eliyle kapatıp boğularak ölmesine sebep olan ve gündemi epey meşgul eden baba geldi😟 eşinizin öfke kontrol problemi var ve bu çok tehlikeli. Tedaviye razı olması şart.

X