bebeği emmeyi bırakan anneler ve elektirkli pompa kullananlar işe yarıyor mu acaba?

Peki işyerinde sütünü sağan anneler hangi süt sağma pompasını kullanıyorlar acaba...:uhm:

onu işyerinde sürekli sağan anneler bilir heralde,ben hiç denemedim ama sesi şöyle düşün bir mikserin en alt kademesinde ses nasıl çıkıyosa ondan biraz daha az bir ses...kaydirigubbakcemile3

Canım ya işime yarasın da aslında ses o kadar da problem değil ama tüm şirketi ayağa kaldıracaksa da olmaz tabi... :)
İş yerinde sütlerini sağan anneler bu konuda bilgi verirlerse çok sevinirim. Sütünüzü iş yerinde nasıl sağıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar merhaba. yazdıklarınız çok güzel, tam da benim sorunlarım:) ama başka sorunlarım da var.
dışarılarda rezil oluyoruz işkenceye dönüşüyor uygun bir yer olmayınca, üstümüzü ört emzir, cebelleşe cebelleşe.. e bi de sıcak. çocuk kan ter içinde kalıyo, debeleniyo emiyo emmiyo.. bazen de gazdan, aç olduğu halde saatlerce emmiyo...
ben böyle zor durumlar için sağıp yanıma biberonla alsam diyorum. çok araştırdım da netten falan diyorum ki;
1) en kolay hangi pompayla sağabilirim?
2) ne kadar sağmalıyım? yani şu cc falan mevzuu..
3) nasıl bir biberonla vermeliyim (kauçuk uçlu falan dediler)
4) o sütü nasıl muhafaza edeceğim? buzdolabında? hani hemen yanımıza alıp çıkacakken ne yapmalıyım?. içmelik hale nasıl getiririm?
5) bu arada bir daha beni emmezse, alışırsa biberona?
6) süt derin dondurucuda daha ilerisi için, yada bi hastalık falan durumlarında (Allah korusun) kullanmak üzere nasıl muhafaza ediliyor?

bütün bunlar konusunda yardımcı olabilirseniz çok çoooook sevinirim..

hepinize sevgilera.s.

X