Bebeği eşinin ailesine düşkün olanlar bana yardım edin:(((

Bence konunun çözümü eşinde sende değil. Sen neden yüzgöz olacaksın ki onun annesi o yüzgöz olsun. Eşin açık açık söyleyecek anne çocuğa anne dedirtme diyecek.Eşimin dediklerine karşı çıkma burda sözün geçmez deme diyecek. Ona göre tavır takınacak. Senin yapman gereken eşini bu konuda ikna edip kayınvalideyle konuşmasını sağlamak. Hatta doğru olan bu konuşmayı senin yanında değil ciddi bir şekilde kayınvalidenle yalnızken yapması. Kayınvaliden kabul etmezse kayınvalidene tavır yapacak. Seni ona ezdirmeyecek. Eşin bu dediklerimi yapmazsa da sen eşine tavır alacaksın ve bunları tek tek yaptırtacaksın. Yani konunun çözümü seninle kayınvalide arasında değil, seninle eşin ve eşinle annesi arasında bunu unutma. Eşin annem dinlemez derse de bunu kabul etme. Eşine annesinin davranışlarını değiştirtene kadar tavır koy ve kararlı ol. Yoksa bu kayınvalideler falan tepene çıkar benden söylemesi. Bu evlilikte sana karşı sorumlu olan eşindir. Annesinin davranışlarından da sorumlu olan eşindir.

canım çok haklısın ama eşim ailesine laf söyleyemiyor çok bağlı onlara ama ben istesem ona söyletirim dediğin gibi tavır alırım 1 söylemez 2 söylemez sonunda söyletirim ama inan bende bu iyinet olmasa zaten bunlarda başıma gelmezdi ama çok teşekkür ederim yorumun için genede eşimle yarın akşam konuşup annesine güzellikle de olsa enazından bazı şeyleri söylemesini rica edicem bakalım konuşabilecekmi.bilmiyorumkismile

ya bunları okuyunca çok korktum bende 2,5 ay sonra işe başlıcam ve evimiz yakın olduğu için kayınvaldeme baktırmayı düşünüyorum oda çok istiyo zaten ama bizimkide ben yaptım ben ettim delisi övülmeyi çok seviyor oğlum agu demeye başladı k.valdeme söyledim e ben öğrettim ya der tabi dedi hemen 2 gün görmesin herkesin içinde söyler sanki evden kovuyoruz rezil ediyo milletin içinde eğer böyle hareketleri devam ederse anneme götürcem valla onun yüzünden eşimle birbirimizi yiyoruz o bakarsa kendine bağlıcak oğlumu oğlumla ilişkim kötü olcak diye çok korkuyorum napcam bilmiyorum

ya bunları okuyunca çok korktum bende 2,5 ay sonra işe başlıcam ve evimiz yakın olduğu için kayınvaldeme baktırmayı düşünüyorum oda çok istiyo zaten ama bizimkide ben yaptım ben ettim delisi övülmeyi çok seviyor oğlum agu demeye başladı k.valdeme söyledim e ben öğrettim ya der tabi dedi hemen 2 gün görmesin herkesin içinde söyler sanki evden kovuyoruz rezil ediyo milletin içinde eğer böyle hareketleri devam ederse anneme götürcem valla onun yüzünden eşimle birbirimizi yiyoruz o bakarsa kendine bağlıcak oğlumu oğlumla ilişkim kötü olcak diye çok korkuyorum napcam bilmiyorum

kayınvalidem aynı iyi bişey olunca hep oyapar hep övülmeyi sever yalnız 2 gündür oğlum ona yüz vermiyo hergün burada olduğu için oda bozuluyor oğluma ne olduysa eskisi kadar gitmiyo ona oyun oynamak istiyo oda felaket bozuluyor bende üzülmesin diye anne artık büyüyorya ondan falan diyorum.ama sen bence bi dene arkadaşım bi babaanne baksın bakalım ne olacak yakında madem kendi annene götürsen aranızda felaket sorunlar olur biraz benimkine benziyo sanırım kayınvaliden valla ben sırf buyüzden işten çıktım annemde uzakta sen en son ihtimal anneni düşün yoksa eşinlede aran açılır .

kayınvalidem aynı iyi bişey olunca hep oyapar hep övülmeyi sever yalnız 2 gündür oğlum ona yüz vermiyo hergün burada olduğu için oda bozuluyor oğluma ne olduysa eskisi kadar gitmiyo ona oyun oynamak istiyo oda felaket bozuluyor bende üzülmesin diye anne artık büyüyorya ondan falan diyorum.ama sen bence bi dene arkadaşım bi babaanne baksın bakalım ne olacak yakında madem kendi annene götürsen aranızda felaket sorunlar olur biraz benimkine benziyo sanırım kayınvaliden valla ben sırf buyüzden işten çıktım annemde uzakta sen en son ihtimal anneni düşün yoksa eşinlede aran açılır .

aradan 3 yıldan fazla gecmış canım şimdi hersey ne durumda oglun nasıl ve kv ıle aranız?

anneme okadar değil az görüyor annemi ve eğer annem geldiğinde babaannede bizdeyse zaten oğlumu sürekli meşgul ediyor bi kıskançlık var anneme fazla gitse kadının rengi atıyor zaten ikidebir oğluma en çok beni sev yavrum bak sana neler alıcam anneyi dövelim diyor off anlatıkça inanın daralıyorum benim aslında yapacağım engüzel şey bana küssede onu uyarmak ama gene aynısını yapacağını biliyorum :bilmiyorumkismile

En çok beni sev, anneyi dövelim mi.. Bence bunları küçük bir çocuğa söyleyen kadın ruh hastasıdır! net!

esiniz maasini vermis
evlendikten sonrada bir kismini vermeye devam etmis
sebep ?
o sizin cocugunuz
babaanne ayri anne ayridir
tavrinizi koyun
belli ki simdiye kadar ses cikarmamissiniz
esinizde öyle

X