Bebeği heyecanlanınca elini açıp kapatan, titreyen var mı? Ek olarak kafasını da sağa sola sallıyor

Uzmanlar buna gözlem ve değerlendirme yapmadan yorum yapmazlar
Bebekken maalesef benim oğlumda kendi kafasını sağa sola salladı sürekli
Her Bebek aynı değildir die tahmin ediyorum
Biran önce bebeğinize bebek değerlendirmesi alın içiniz rahat etsin kaygıyla yaşamayın testinizi yaptırın ve rahat nefes alın..
Kafa sağa sola sallaması ne zaman durdu? Benim bebeğimin durdu. Ama eller ayaklar hâlâ hiç durmuyor ellerini açıp kapatiyor ayaklarini donduruyor

Otizm demelerini beklemeyin bebeğiniz için profesyonel bir değerlendirme alın
Bebeklik sürecinde nereleri atladı neler geç geldi yada gelemedi ordan bile çıkar risk taşıyıp taşımadığı
Ergosterapiste gittim her şeyine baktılar el ayak hareketi hariç ruhaf hiç bir hareketi kalmadım motor becerileri normal bebeğim hiç bir şeyi atlamadı. Bu hafta gözlerimin tam içine bakmaya başladı. Kucağımdayken bile bakıyor artık. Burnuma dokunuyor, elini ağzıma yaklaştırıyor öpüyorum. Saçlarımı çekiyor. Arada ellerine bakıyor korkuyorum ama çok kısa sürüyor. Şuan bebeğimin anormal tek şeyi el ayak hareketleri. Beni tanıyor. Kucağıma gel dediğimde kollarnı uzatıyor yabancılarn kucağına gitmiyor bana sarlıyor

Ergosterapiste gittim her şeyine baktılar el ayak hareketi hariç ruhaf hiç bir hareketi kalmadım motor becerileri normal bebeğim hiç bir şeyi atlamadı. Bu hafta gözlerimin tam içine bakmaya başladı. Kucağımdayken bile bakıyor artık. Burnuma dokunuyor, elini ağzıma yaklaştırıyor öpüyorum. Saçlarımı çekiyor. Arada ellerine bakıyor korkuyorum ama çok kısa sürüyor. Şuan bebeğimin anormal tek şeyi el ayak hareketleri. Beni tanıyor. Kucağıma gel dediğimde kollarnı uzatıyor yabancılarn kucağına gitmiyor bana sarlıyor

Hiçbir şeyi yok bebeğinizin. Sevin bol bol açıkhavada gezin oyun gruplarına gidin. Oynayın kahkaha atın. Endişelerinizle değil kahkahalarınızla büyüsün. Bir salın şu çocuğu ❤️

Ooo süper bahsettiğiniz şeyler çokta korkacak bir durum yok o halde
Değerlendirme de aldığınıza göre rahat bir nefes alın gitsin

X