Bebegim 2 gündü cok az hareket ediyor

mhndskz05

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2023
32
5
25
20 haftalik hamileyim 2 haftadir disardan cok net hissediyorum hareketlerini ve hic durmuyodu ama 2 gündür toplasan 6 7 kere hareket etti doktora gitmelimiyim sizce normalde cok hareket ediyodu simdi 3 4 saattir hissetmiyorum sabah hareket etti ama

Merhaba, ben bu süreçleri bilmiyorum ama burda okuduğum bazı konularda kordon dolanması falan olabiliyormuş Allah korusun. Bence doktora gidin hem içiniz rahatlamış olur. İnşallah bebeğiniz iyidir sağlıcakla kucağınıza alırsınız 🙏

20 haftalik hamileyim 2 haftadir disardan cok net hissediyorum hareketlerini ve hic durmuyodu ama 2 gündür toplasan 6 7 kere hareket etti doktora gitmelimiyim sizce normalde cok hareket ediyodu simdi 3 4 saattir hissetmiyorum sabah hareket etti ama
Gün içinde çok aktif olduğumda ben de hissetmiyorum. 24.haftadayım hala günde bir veya iki kere hissediyorum. Her şey yolundadır umarım.Sağlık ocakları kalp atışını dinletiyor ☺️

Oluyor öyle bebeklerde daha 20hafta o yuzden dengesiz ola bilir hareketleri endiselenmeyin.Bazen çok aktif bazen durgun oluyorlar.Ama yinede rahat degilseniz gidip baktira bilirsiniz.

Tatlı birşeyler yiyp uzandığında hareket ediyorsa sıkıntı etme bebekler o dönem rem uykusuna girerler

X