bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum...

bugun dr amcana gittim oglum iyi oldugunu söyledi ve haftaya persembe gel gün vereyım dedi sezeryan olcak sanırım en fazla 15 gün kaldı kavusmamıza ve ben cok heycanlıyım ve korkuyorum sana bakabılcekmıyım iyi anne olabılcekmıyım bu devırde senı guzel yetıstırebılcekmıyım cok kötü yollar var ınsallah en guzellerıne gidermısın... işte endişe yanı senın ıcın benım ıcın bızım ıcın... yani biz olcaz baban sen ben...

çekirdek aile olcaz sanırım sen ben baban :) güzel ya evet gercekden güzel birşey sanırım bilmiyorum annelık nasıl birşey.. karnımda tasımak kolaydı gercekden hıc acıtmadın senı üzmedin zorlamadın kanatmadın of dedirtmedin he agırlasmadım mı agırlastım artık ama sen varsın ya içimde dünyalara değer.. oglum benım kokunu duycam sanırım artık birde kime benziyorsun nasıl birşeysin.. o göbegımde cıkarıp cıkarıp gezdirdiğin ayaklarını incelıycekmıyım. yanı ellerin benım olcak gözlerin herseyınle benım olcaksın koynumda uyucaksın :) guzel sanırım heycan dorukda 3 kılo olmadan gelme haa :) cok ye anneden ye gerekırsee hıckırıp durma hem :) ne o öle tık tık vuruyorsun kuzum yıyesim gelıyor senı.. hem nstye baglandık ebemiz cok hareketlı bı bebek sanırım dıyor :) evet dedim hiç durmuyor sıpaa :)

sewiyorum senı oglum benım ıykı benımsın cok şükür senı bana verene... :nazar::emir_bebek:

oglum bugun gelecekti 20temmuz gelecek ve ben işe son verecektım tarih belliydi ve son maasımı aldım sımdı senın ıcın süresiz tatile ayrılıyorum abımın işi rahattım evden oturdugum yerden diye cok guzeldı sımdı bugun geldi ve bana hakkını helal et dedikleri anda ne kdr zor gunler gecırdıgım ne kdr yogun gunler geçirdigim aklıma geldı.. bayram günleri bile çalıstım oglum hakkım helal olsun tüm kalbimle cunku ben fazlasıyla aldım maaşımı ama işi bırakmak cok fena koydu içime.. sen gelınce o bosluk dolar insallah üzüldüm işimi bırakıyorum dıye ama RABBIM BUNDAN SONRA COK DAHA IYI İŞ VE HAYAT VERİR BİZE İNSALLAH... baban sen dogukdan sonra calısmamı istemıyor senınle ılgılenmemi istiyor ama ben calısmak istiyorum cunku sana daha ıyı baabılmek istiyorum. ve yeniden kafeme geri dönersem bi süre sonra cok rahat iş oldugu için senınlede cok rahat ilgilenebılcegımı düşünüyorum. plan yapmak istemıyorum ınsallah uslu bi çocuk olursan ozmn düşünürüz artık seviyorum senı oglum. heryerim agrıyor ama bunada şükür. sağlıkla gel kuzum.

tatlım 6 gündür yazmamışın sanırsamm mutlu sona ulaştın:) merak ettim çok kavuştunmu oğluşuna ... umarım herşey yolundadır sağ sağlim alırsın bebişini kucağına... resmini bekliyorum minik kelebeğinin:KK16: öpüyorum seni cnm

kavusma vakti çok yaklastı oglum ınsallah yarından sonra kollarımda olcaksın :) heyecan endişe merak korku hepsi karısık ama heyecan daha cok :) ınsallah sana layık anne olabılırım oglum.. 30 temmuz buyuk bulusma günümüz ondan sonra hep sen ben baban olcak :) seni sewiyorum oglum... sağlıkla gel

kavusuyoruz mu ayrılıyoruzmu bılmıyorum ama butun olmanın sonuna geldık alıcaklar senı ıcımden :KK43: off cok karısıgım sen acaba doguncamı daha ıyı ordaykenmı bılmıyorum tabı böle olması gerekıyor ama karısıgım üzgünüm ıcımden cıkcagın ıcın.. coktesekkur ederım oglum anneyı hıc acıtmadın üzmedın kanatmadın hep usludurdun cok hareketlıydın ama usluydun sımdı bu ayaklarınııcımde son gezdirişinmi.. korkuyorum oglum senı kötülüklerın cogaldıgı bı dunyaya getırmekden korkuyorum ınsallah gittiğin yol hep dogruolur ınsallah hıc bır zaman ters düşmeyız insallah uzak kalmayız hiç. annecım senı korumak ıcın bır daha ıcıme sokamıycakmıyım ben offf senı coksewıyorum oglum cok sewıyorum cok. sağlıkla gel kucagıma ınsallah yarın hıc ayrılmamak uzere kavusalım ozmn senı sewıyorum oglum

oyy tatlımmm hadi hayırlısı ile bir çırpıda oğluna kavuşursun sağ sağlim inş mutlu son geldi heee:) yarın nasipse oğluşun kollarında olacak bence çok mutlu olmalısın en azından kollarında gözünün önünde olacak oğluşun her daim koklayabilecen onu bence bu bile dışarda olmasının daha iyi olduğunun kanıtıdır bazen bende çok karışık oluyorum acaba bakabilecekmiyim iyi yetiştirebilecekmiyim uykusuzluğa dayanabilecekmiyim vs vs die ama sonra kollarımda hayal edince kızımı bütün korkularım endişelerim gidiyo eminim yarın kollarına alınca oğlunu seninde bütünendişelerin son bulacak .... valla ben şimdiden çok heyecanlıyım uyku falan tutmuyo bile bazen... sende bu akşam uyuyamazsın eminimki:) bu arada cnm neden sezeryan olucan merak ettimde...

kavusuyoruz mu ayrılıyoruzmu bılmıyorum ama butun olmanın sonuna geldık alıcaklar senı ıcımden :KK43: off cok karısıgım sen acaba doguncamı daha ıyı ordaykenmı bılmıyorum tabı böle olması gerekıyor ama karısıgım üzgünüm ıcımden cıkcagın ıcın.. coktesekkur ederım oglum anneyı hıc acıtmadın üzmedın kanatmadın hep usludurdun cok hareketlıydın ama usluydun sımdı bu ayaklarınııcımde son gezdirişinmi.. korkuyorum oglum senı kötülüklerın cogaldıgı bı dunyaya getırmekden korkuyorum ınsallah gittiğin yol hep dogruolur ınsallah hıc bır zaman ters düşmeyız insallah uzak kalmayız hiç. annecım senı korumak ıcın bır daha ıcıme sokamıycakmıyım ben offf senı coksewıyorum oglum cok sewıyorum cok. sağlıkla gel kucagıma ınsallah yarın hıc ayrılmamak uzere kavusalım ozmn senı sewıyorum oglum

hülyacım merakta bırakma bizi...oğlunu aldın mı kucağına....tabi bizi unutursun artık.ALLAH sağlıkla büyütmek nasip etsinnn.hep mutlu olun inşallah.dualarında bizi unutma.....

anlatamamm arkadaslarrr bu duyguyu yasamanız lazımmm her gunu bı baska guzel kokusu dokunusu yalaması :) boynumu öpmesi dudaklarını büzüp gözlerıme bakarken dil cıkarması:KK70: babmızla yıkıyoruz sezeryan oldum epidural cok iyiydi herseysımdı cok ıyıyım ALLAHA SUKUR sarılık olduk ewde onu atlatmaya calısıyoruz endıse etmeyın o kendıne bakıtıyo sıpaaa :)ellerıyle sımsıkı tutuyo ellerımı cok guzel DARISI SIZLERE VE TUM ISTEYENLERE :)

oglum buyuyor hergecen gun farklılasıyor ve cok sewdiriyor kendını kuzum benım mis kokuyor cok tatlıı.. RABBIM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSIN INSALLAH... gülüyor bıze :) yanı meleklere. babası cok ılgılenıyor yıkıyor bezını değişyor gazını cıkarıyor gıydırıyor gezdırıyor :) babalık yapıyor oda yavrum babasını kokluyor :) öpmeye calısıyor :) öyle işte sımdılık guzel basladı hayata ınsallah böle devam eder.. sarılık olduk atlatıcaz ınsallah düşüşe gecmiş bakalım hakkımızda hayırlısı..

canım, allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bebeklerimizi..ben de 29 unda sezeryanla doğurdum bebeğimi..gerçekten çok güzel bir duygu..benim bebişe de sağlık ocağında hafif sarılığı var demişlerdi..ama derecesini felan bilmiyorum..öyle yüzünde felan bir sararma yok çok şükür..sı k emzir dediler..uyandıfr gerekirse diyorlar..ama bebiş uyanmak bilmiyor..kıyamıyorum ben de..doktorun size başka bir tavsiyesi oldu mu..sen kaç saat arayla emziriyorsun bebeğini canım?

anlatamamm arkadaslarrr bu duyguyu yasamanız lazımmm her gunu bı baska guzel kokusu dokunusu yalaması :) boynumu öpmesi dudaklarını büzüp gözlerıme bakarken dil cıkarması:KK70: babmızla yıkıyoruz sezeryan oldum epidural cok iyiydi herseysımdı cok ıyıyım ALLAHA SUKUR sarılık olduk ewde onu atlatmaya calısıyoruz endıse etmeyın o kendıne bakıtıyo sıpaaa :)ellerıyle sımsıkı tutuyo ellerımı cok guzel DARISI SIZLERE VE TUM ISTEYENLERE :)

oyyyy cnm kocaman tebrikler nasıl duygulandım bi bilsen bende artık kavuşmak istiyorum meleğime:KK43: nasıl güzel bi duygu olduğunu şimdiden tahmin edebiliyorum sen atlattın bütün telaşları hayırlısı ile .. banada dua et kuzum be .. hayırlısı ile kavuşayım kızıma .. o mis kokulu oğluşunu öp bnm için ne tatlıdır kim bilir minnacık elleri ayakları:emir_bebek: sarılığı dert etme cnm bol bol emzir hemen atlatır allahın izni ile.. bu arada sütün nasıl geldimi hemen cnm

oyyyy cnm kocaman tebrikler nasıl duygulandım bi bilsen bende artık kavuşmak istiyorum meleğime:KK43: nasıl güzel bi duygu olduğunu şimdiden tahmin edebiliyorum sen atlattın bütün telaşları hayırlısı ile .. banada dua et kuzum be .. hayırlısı ile kavuşayım kızıma .. o mis kokulu oğluşunu öp bnm için ne tatlıdır kim bilir minnacık elleri ayakları:emir_bebek: sarılığı dert etme cnm bol bol emzir hemen atlatır allahın izni ile.. bu arada sütün nasıl geldimi hemen cnm

bugun tam bir aylık olduk cok sağlıklıyız masallahımız var 3150 dogan oglum 4700 gr olmus anne sütü yaramıs ogluma.. ilk gunden beri yapısık ıkız gibiyiz o memede kucakda :) ama cok şükür verene hayata yenıden gelmıs gibiyim onsuz yarımmısım ben eksikmiş evımız sogukmus o geldı ısındı heryer renklendı kusmuk kaka çiş doldu :) ama emerken gözlerıme bakısı yokmu içime sokuveresım gelıyor :) coksukur ben ogluma kavustum ve 1 ayı gerıde bıraktık darısı bekleyenlere.. :)

bugun tam bir aylık olduk cok sağlıklıyız masallahımız var 3150 dogan oglum 4700 gr olmus anne sütü yaramıs ogluma.. ilk gunden beri yapısık ıkız gibiyiz o memede kucakda :) ama cok şükür verene hayata yenıden gelmıs gibiyim onsuz yarımmısım ben eksikmiş evımız sogukmus o geldı ısındı heryer renklendı kusmuk kaka çiş doldu :) ama emerken gözlerıme bakısı yokmu içime sokuveresım gelıyor :) coksukur ben ogluma kavustum ve 1 ayı gerıde bıraktık darısı bekleyenlere.. :)

seni başından beri hep takip ediyodum..hatta umudumuz aralık ayında konuştuk bi kaç defa sen o ay hamile kalmıştın:nazar: ben hala beklemedeyim..bu ay kimyasal gebelik yaşadım:KK14: hayırlısı olsun ne diyim,her şey rabbimin takdiri:KK31: oğluna maaşallah allah nazarlardan saklasın,çok iyi bakmış annesi:nazar::KK16: 1.ayı da kutlu olsun:119: rabbim mutluluğunuzu daim etsin,meleğinize ve sizlere uzun sağlıklı ömürler nasip etsin:KK16::KK16::KK16:

seni başından beri hep takip ediyodum..hatta umudumuz aralık ayında konuştuk bi kaç defa sen o ay hamile kalmıştın:nazar: ben hala beklemedeyim..bu ay kimyasal gebelik yaşadım:KK14: hayırlısı olsun ne diyim,her şey rabbimin takdiri:KK31: oğluna maaşallah allah nazarlardan saklasın,çok iyi bakmış annesi:nazar::KK16: 1.ayı da kutlu olsun:119: rabbim mutluluğunuzu daim etsin,meleğinize ve sizlere uzun sağlıklı ömürler nasip etsin:KK16::KK16::KK16:

canım üzülme stres yapma sıkma guzel canını evet nıckını hatırlıyorum cok sukur sağlıkla dogdu oglum 3 kayıpdan sonra ınsallah guzel bı hamılelık darısı basına genelde kımyasaldan sonra hemen hamıle kalınıyor bılıgıme göre ve sağlıklı oluyormus bence dene derim cunku bı arkadasımın öyle oldu hemen kaldı kanamadan sonra ınsallah RABBIM TEZ ZAMANDA HAYIRLISI İLE VERIR RABBIM ARATMASIN INSALLAH

canım üzülme stres yapma sıkma guzel canını evet nıckını hatırlıyorum cok sukur sağlıkla dogdu oglum 3 kayıpdan sonra ınsallah guzel bı hamılelık darısı basına genelde kımyasaldan sonra hemen hamıle kalınıyor bılıgıme göre ve sağlıklı oluyormus bence dene derim cunku bı arkadasımın öyle oldu hemen kaldı kanamadan sonra ınsallah RABBIM TEZ ZAMANDA HAYIRLISI İLE VERIR RABBIM ARATMASIN INSALLAH

allah razı olsun,çok teşekkür ederim:KK54: bunları duydukça çok seviniyorum,inşallah rabbim kimseyi daha fazla bekletmez:KK16: allah yardımcın olsun,bebeğini benim için kokla,kendine iyi bak:KK54::KK34:

allah razı olsun,çok teşekkür ederim:KK54: bunları duydukça çok seviniyorum,inşallah rabbim kimseyi daha fazla bekletmez:KK16: allah yardımcın olsun,bebeğini benim için kokla,kendine iyi bak:KK54::KK34:

tatlım sıkma canını allahın izni ile tez zamanda gelir bebişin inş bende ilk hamileliğimi kimyasal geçirdim insan hayal kırıklığına uğruyo gerçekten ama hemen sonrasında tekrar hamile kaldım kanama biter bitmez başlamıştık çalışmalara ve geldi bebişim beni çok bekletmeden şükür ve şimdi 1 haftam kaldı nasipse onu kucağıma almama .. sende başla çalışmalara inş rabbim tez zamanda gönderir meleğini sanada ... hiç hamiş kalamamak daha kötü ama en azından hamile kalınıp sonra kaybettiğinde hamile kalabildiğini öğrenmiş oluyosun sıkma canını ve stresten uzak dur inan bana çok bekletmeden gelecek meleğin annesi...

hülyacım maş cnm oğluşuna ohhh büyüttün bile valla ne güzel bnm kızda gelmek bilmiyo bi türlü yaw yerini çok sevdi herhal:KK1: sancılar ağrılar başladı ama tık yok daha bakalım hayırlısı... hadi allaha emanet olun by:KK3:

tatlım sıkma canını allahın izni ile tez zamanda gelir bebişin inş bende ilk hamileliğimi kimyasal geçirdim insan hayal kırıklığına uğruyo gerçekten ama hemen sonrasında tekrar hamile kaldım kanama biter bitmez başlamıştık çalışmalara ve geldi bebişim beni çok bekletmeden şükür ve şimdi 1 haftam kaldı nasipse onu kucağıma almama .. sende başla çalışmalara inş rabbim tez zamanda gönderir meleğini sanada ... hiç hamiş kalamamak daha kötü ama en azından hamile kalınıp sonra kaybettiğinde hamile kalabildiğini öğrenmiş oluyosun sıkma canını ve stresten uzak dur inan bana çok bekletmeden gelecek meleğin annesi...

aaa ne güzelll hatırlıyorum seni bizim topikten (sabredenler kulübü:)...maşaallah rabbim bir avazda kurtarsın inşallah,sağlıkla ve hayırla kucaklamayı nasip etsin:KK16: adetim yeni bitti başladık çalışmalara,inşallah ben de senin kadar şanslı olurum da rabbim bekletmeden hayırlısıyla nasip eder:emir_bebek: çok haklısın,en azından hamile kalabiliyorum,tüpler falan açık çok şükür,her şey rabbimin takdiri,hep hayırlısını diliyorum:KK16: bebğin doğunca müsait olduğunda,toparlandığında yaz mutlaka,merak ederim ben:KK52: kendine çok iyi bak,dualarım seninle,hayrlı doğumlar:emir_bebek::nazar:En Büyük KK:KK16:

X