Bebegim çok uyuyor

Tugcee1524

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2023
22
7
29
Merhabalar hanımlar 22 günlük bebegim çok tecrübesizim sezeryan oldugum icin sütüm gec geldi biberona alışmıştı zor bela memeye alıştırdım ama resmen emzik gibi emiyor yani yutma sesi duyamiyorum arada uyanırsa çok güzel emiyor yutkunuyor ama genelde memede uyuyor hatta memeyi verene kadar uyanık memeyi alınca uyuyor çok ugrasiyorum ama uyanmiyor bende aç kalmasin die ya sütümü sagıyorum yada mama veriyorum biberon verince uyanıyor ama artık uyurken hemen memeyi alsın istiyorum sütüm var çok sükür ama doyuyormu doymuyormu cıldırmak üzereyim sadece meme verdigim zamanlarda yatagina koyunca uyaniyo memeyi agzina verince direk uyuyor aç kalicak die korkuyorum sarılık yok kiloda aldı ama mamadan dolayımı sütmü tok tutuyor anlamiyorum

kaç dakika emiyor ve uyuyor ona baktınız mı?
Cogu zaman memeyi verdigim gibi uyuyor bazende 5 10 fıt çekip uyuyor bırakınca aglıyor bütün gün bu sekilde geciyo resmen yanımdada kimse yok süt için benimde beslenmem gerekiyo yemek vs çok zor oluyo bu sekilde

Cogu zaman memeyi verdigim gibi uyuyor bazende 5 10 fıt çekip uyuyor bırakınca aglıyor bütün gün bu sekilde geciyo resmen yanımdada kimse yok süt için benimde beslenmem gerekiyo yemek vs çok zor oluyo bu sekilde
Ama bugun inat ettim normalde 1 bucuk saatte en gec 2 saatte bir beslerdim mama veya sağdıgım süt ne olursa ama bugun vermedim maalesef okadar ugrasmama ragmen tam 5 saat kesintisiz uyudu ama ise yaradı gibi güzel emdi tam 20 dk emdi ve uyudu 2 saat sonra tekrar uyandı yarım saat emdi sanırım biraz inat etmem gerek aç kalır die kıyamiyordum

Gece mi cok uyuyor gun icinde mi. Zaten bebekler bu aylarda sadece beslenmek icin uyanir, sonra geri uyur.
Kilo aliyorsa bebek doyuyordur

X