Bebeğim kuvözde, lütfen yardım edin bana

Fsly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2020
688
300
30
Herkese iyi geceler kızlar . 36+4 de dün suyumun gelmesiyle acil sezeryana alındım bebeğim mama içerken zorlandigi için kuveze koyuldu 2815 gram . Az önce sordum nefes desteği için makinaya bağlandığını söylediler aklım cikiyor birşey olacak diye. Bana bebek iyi diyorlar ama bence beni avutmak için söylüyorlar . Varmı aranızda başına böyle birşey gelen lütfen yardım edin bana

Dua edeceğimi söylemek için yazıyorum . İnşallah tez zamanda bebeğinizi sağlıkla kucaklayıp evinize getirirsiniz 🙏

Yengem 7 aylık doğum yaptı doğduğunda 1700 kilosu vardı Şuan 3 aylık 3.5 kilo oldu 2 ay yoğun bakımsa yattı yeğenim

Sezeryan sonrası çok oluyor merak etmeyin. Yakında inşallah kavuşursunuz. Doktor size zaten bahsetmiştir.

Sezeryan sonrası çok oluyor merak etmeyin. Yakında inşallah kavuşursunuz. Doktor size zaten bahsetmiştir.
Ben çocuk doktorunu görmedim inanın . Yapisikligim varmış ameliyat baya zorladı ailem ve eşim konuşmuş . Eşime kan değerlerinin güzel olduğunu söylemiş

Korkun endişen var ve çok normal, görmek iste canım için rahatlasın. Yakında Sağlıcakla seni emerek karnını doyuracak inşallah annesi🌷🌷

Makinaya baglandimi peki bı bilginiz varmı
Bağlanmaz mı bi ton sorunu vardı suan gözleri sorunlu diye biliyorum ama korkmanıza gerek yok ben beneği görünce korkmuştum iki yumruğum kadardı kalbinde sorun var dediler orda burda sorun var dediler suan massallah coğu geçti her yeri delik deşil olmustu iğnelerden cihazlardan

Azıcık destek veriyorlardır çok erken yapmamışsınız ve doğum sonrası da çocuk nefessiz kalmamış yani bir şey inşallah olmaz . İçiniz rahat olsun. Siz süt sağın uyuyun dinlenin bol su için adım atmaya çalışın. Strese sokmayın. Bebek gelince uyku haram oluyor. Siz o arada toparlayın kendinizi

Azıcık destek veriyorlardır çok erken yapmamışsınız ve doğum sonrası da çocuk nefessiz kalmamış yani bir şey inşallah olmaz . İçiniz rahat olsun. Siz süt sağın uyuyun dinlenin bol su için adım atmaya çalışın. Strese sokmayın. Bebek gelince uyku haram oluyor. Siz o arada toparlayın kendinizi
Annem giderken görmüş bas bas bağırıp ağlıyordu diyordu sesini falan duymuşlar görmüşler

Ben de 35 haftalıkken suyumun gelmesiyle sezaryen oldum . Oğlum 2.800 kg ve boyu 48 cm idi . Bir gün küvezde kalmıştı , 2 gecede hastanede kalıp taburcu olmuştuk . Taburcu olurken kalbinde sorun olabilir , çocuk hastenesine kontrol ettirin demişlerdi . Hemen götürmüştük Allahtan her şeyi
normaldi . Şimdi 26 yaşında delikanlı oldu .
İnşallah sizin bebeğinizde sağlıklı bir şekilde çabucak yanınıza gelir .
Lütfen stres yapmamaya çalışın , dinlenin çok çok geçmiş olsun .

Benimde kardeşim 35 haftalık 2 buçuk kilo doğdu. Küveze aldıklarında bizde çok üzülmüştük, ciğerleri gelişmemişti ama 2 günde toparladı😍 onlar öyle güçlü ki… içinizi ferah tutun stres yapmayın bebeğinizin size ihtiyacı var inşallah en kısa süre içinde yanınıza gelir 🙏🏻

2-3 gün durur en fazla 1 hafta verirler bebeği. Güle güle büyütün. İyi olmasa emin olun iyi demezler. Benim ikizlerim 25 gün kaldılar. İyisini de kötüsünü de lafı gevelemeden söylüyorlar.

Herkese iyi geceler kızlar . 36+4 de dün suyumun gelmesiyle acil sezeryana alındım bebeğim mama içerken zorlandigi için kuveze koyuldu 2815 gram . Az önce sordum nefes desteği için makinaya bağlandığını söylediler aklım cikiyor birşey olacak diye. Bana bebek iyi diyorlar ama bence beni avutmak için söylüyorlar . Varmı aranızda başına böyle birşey gelen lütfen yardım

X