Bebeğime uyku eğitimi verme günlüğüm

Öncelikle eleştirmediğimi belirteyim hemen, inanılmaz uykusuzum, hayatımın en zor sürecini yaşıyorum son 72 saatte parça parça 5 saat uyudum ama benim bebeğimi bu şekilde 1’er saatten birkaç kez ağlatmaya hiç yüreğim yok, asla dayanamam kıyamam ona :KK43: acaba ağlatmadan bir yöntem yok mu?

Öncelikle eleştirmediğimi belirteyim hemen, inanılmaz uykusuzum, hayatımın en zor sürecini yaşıyorum son 72 saatte parça parça 5 saat uyudum ama benim bebeğimi bu şekilde 1’er saatten birkaç kez ağlatmaya hiç yüreğim yok, asla dayanamam kıyamam ona :KK43: acaba ağlatmadan bir yöntem yok mu?

Vardı hatta uyku desteklerini kesmeden eğitim verenler de vardı ben bir dönem hepsini instagramdan takip ediyordum. Yani emzirerek uyutmaya destekliyor bazısı bebek istiyorsa. Şu an hep takipten çıkmışım onları. Bi tevhidedadı var ona bak istersen

Bir de bu kadın var destekli uykuyu savunan belki buna yazarsan instagram yardımcı olur..

X