Bebeğimin cildi kızarıyor

yorgun anne Songul

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
20
7
30
10 aylık oğlumun boyun altı sürekli kızarıyor birde karnını altını açtıkça deli gbi kasiyo karninina vurup duruyor neden olur acaba başına böyle birşey gelen varmı doktora götürdüm gözle görünen bişey yok deyip bişey yok dedi karnına uyku arasında bile o kadar çok vuruyorki

10 aylık oğlumun boyun altı sürekli kızarıyor birde karnını altını açtıkça deli gbi kasiyo karninina vurup duruyor neden olur acaba başına böyle birşey gelen varmı doktora götürdüm gözle görünen bişey yok deyip bişey yok dedi karnına uyku arasında bile o kadar çok vuruyorki
Aynı şikayetlerle yaklaşık 20 gün önce 8 aylık bebeğimi götürdüm. Alerji testi de yaptırdım . Sadece cildinin kuruluğundan oluyormuş. Nemlendirici olarak mustela hydra ve mustela stelatopia kullanıyordum yetersiz geliyormuş.Bioderma atoderm önerdi doktor.Günde 4-6 kez kullanıyorum. Rahatladı bebeğim

Aynı şikayetlerle yaklaşık 20 gün önce 8 aylık bebeğimi götürdüm. Alerji testi de yaptırdım . Sadece cildinin kuruluğundan oluyormuş. Nemlendirici olarak mustela hydra ve mustela stelatopia kullanıyordum yetersiz geliyormuş.Bioderma atoderm önerdi doktor.Günde 4-6 kez kullanıyorum. Rahatladı bebeğim
Ya bugün aile hekimine gittim uyuz olabilir dedi çok canim sıkıldı herhangi bir kızarıklık yok sadece boyun altında oluyo bazen 5 dkka sonra geciyo karnını çok kasiyo ve eliyle uyku arasında bile vuruyor geçen haftada çocuk doktoru baktı döküntü falan yok uyuz olamaz dedi yarın tekrar gidicem o kadar kafama taktim ki zaten ikizler asla durmuyorlar bide bu çıkarsa iyice kafayı yerim Yorgunlugum önemli değil canları acır sa icim gidiyo çok takintiliyim

Yok degil herhangi bir döküntü kabarıklık yok sadece altını açtığımda tirnagiyla kasiyinca kizartiyo kendini
E bezin içinde havasız kalıyor cildi işte, hava alınca da kaşınıyor
Bütün gün kışlık kilotlu çorap giyip akşam çıkarınca bacaklarınız kaşınmıyor mu? Aynı şey işte
Boynunun altıda katlandığı için o bölge hava almıyor, muhtemelen terliyor nemleniyor öylece kalıyor katlanan yer ondan kaşınıyor

X