Eşime 14 yıldır boşuna mı katlanıyorum?

Cinsel hayat kötüyken, aldatıyorken, şiddet görmüşken gelmeyen aydınlanma simitten gelmez bence ya.
Bosunami katlandim derken en çok katlanıp hayatını öyle bitirene bir ikinci hayat yokki.....Bariz mutsuzsunuz ve anlaşamadığıniz yitirilenler ortada aldatilmayida sindirmis degildiniz....Güven bitmiş uyum zaten yokmuş....Kağıt üzerinde sürecek bir evlilik gibi görünüyor en kötüsü sizde esinizde sadece çocuklar için birbirinizle yaşıyorsunuz bunu bilmek ağır bunu düzeltecek birşey yok bence bu böyle gittiği yere kadar gider eşiniz hiç güven vermiyor üzgünüm yorumum bu

Durumunuza çok üzüldüm yazmaya geldim eşinizin yaptığı hataları biriktirip hincinizi en ufak şeyden çıkarıyorsunuz ama doğru değil çünkü bir evladınız var sizin her şeyden önce psikolojik sağlığınız önemli. Ya affetmeyin ya da affedip bu toksik ilişkiden çıkın ki sinirli birine benziyorsunuz neden demeyeceğim ikinci çocuk fikri de iyi olmamış sağlıkla gelsin lütfen biraz rahatlayın. Çocuklarınıza yönelin.

Durumunuza çok üzüldüm yazmaya geldim eşinizin yaptığı hataları biriktirip hincinizi en ufak şeyden çıkarıyorsunuz ama doğru değil çünkü bir evladınız var sizin her şeyden önce psikolojik sağlığınız önemli. Ya affetmeyin ya da affedip bu toksik ilişkiden çıkın ki sinirli birine benziyorsunuz neden demeyeceğim ikinci çocuk fikri de iyi olmamış sağlıkla gelsin lütfen biraz rahatlayın. Çocuklarınıza yönelin.
Teşekkür ederim. Aslında sinirli biri değildim, yılların birikimi. Başka biri yapsa tepki vereceğim bir durum, aldattıktan sonra o kadar iyi o kadar köpek oldu ki 1 sene kadar. Affettim :KK43: 2.çocugu istiyordum ve sihirli değnek değmiş gibi değişen kocama güvendim. 1 sene boyunca rol yapmış olamaz diye düşündüm. Ama hamilelikten sonra hareketleri yine değişti. İşin içinden çıkamıyorum, şu anda hormonların da etkisi var tabii.

enn çok çocuğa üzüldüm desem

bide 2 3 simit nedir ayoll

eleştirmiyorum şaşırdım

simit delisi olmama rağman gebeyken de değilken de 1 belki 1,5 ancak yiyebildim

Herkes simide takılmış, yazıyı bu şekilde okuyunca böyle anlaşılabilir, tamam. Ama konu şu ki benim 1 simitten fazlasını Yediğimi 14 yılda biliyor olması lazımdı. Daha doğrusu çayı şekersiz seven kocasının sürekli çayına şeker atmak gibi birşey. Ne istediğim ne sevdiğim 14 yılda umrunda olmamış, değer vermemiş. Yaptığım büyük fedakarlıklardan sonra istediğim buydu sadece.

Merhaba,

Eşimle genel olarak durumumuzu ve bugünü yazacağım. Yorumlarınız çok kıymetli.

5 yıl sevgililikyen sonra evlendik, 14 yıldır evliyiz. Aramız sürekli inişli çıkışlı oluyordu yani ya çok iyi ya çok kötü. Boşanmanın eşiğinden birkaç defa döndük. Cinsel hayatımız yıllardır 2 ayda 1 oluyor o da genelde 5 dk. Ben üni mezunuyum o lise. Maddi durumu ise genel olarak ortanın altı, geçmişte ben varlıklı bir aileden geliyorum. Geçmişte birkaç kere dayak oldu, en son boşanmaya net karar verdiğim de ve ona açıkladığım da gerçekte ne düşündüğünü merak ettiğim için telefonuna casus yazılım yükledim ve şüphelenmediğim halde aldattığını öğrendim. 1 hafta kadar renk vermedim, ama bu süreçte pişman olduğumu barışmak istediğimi iletip ona iyi davrandım. Aslında amacım, duygusal mastürbasyondu. Yani ben vazgeçince gerçekten o kadına beni tercih edecek mi diye, her gün kavgalarını okudum, eşim fotoğraf paylaştıkça. Gerçekten ondan vazgeçtiğini görünce de aldattığımı bildiğimi söyleyip evden kovdum. Yani öcümü aldım, ayrılmamızın sebebi sen oldun ben sonuna kadar savaştım imasıyla. Haftalar sonra bi şekilde eve geldi, arada oğlumuz var. Ama affetmedim, 9 Ay boyunca yatağımızın yanında yerde bebek yatak süngeri üzerinde yattı. Geçmişte yıllar boyunca geçimsizliğimize konu olan siniri geçti, çok iyi biri olmuştu. 1 yılın sonunda affettim. 2.çocuğu çok istiyordum ve hamile kaldım. Yaşım 39. Şu anda 8 aylık hamileyim.

Bugünün meselesine gelince;

Sabah fırından simit almışlar, oğlum birini yemiş, diğerini de evde yiyecek, bana da 1 adet kaldı. Canım simit çok çekmişti, yolda birini yemiş neden dönüp almadın 2-3 tane yediğimi biliyorsun diyorum. Dönemezdim de bişey olmaz da 1 tane yiyiver de fln dedi.

O sıra da Oğlum yanlışlıkla evde vazo kırdı odasına geçti, kızmadım eşim de süpürmeye girişti ama sonra oğlum geri gelip cam kırıkları olan yere basınca ileri doğru çektim hemen çıkar çoraplarını, cam kırıkları yapıştı içeri girme bunlarla dedim. İnatlaştı ve ben buna sinirlendim, bağırdım. Oğlum gitti, ben bağırmaktan nefes nefese kaldım. Eşim hala süpürge yapıyor, ağlamaya başladım, odaya gittim, eşimin hala umru değil.

20 dk geçti, ağlamam daha da büyüdü, kramplar başladı. Duramıyorum. Gelen giden yok. Eşimin yanına gidebildim, umrunda değilim ne yaptığını sanıyorsun diye vurdum birkaç kez. Sonra geldi yanıma o kadar kötüyüm ki ambulans çağırayım mı diyor, cevap veremiyorum. Bi tık sakinleşince defol yanımdan dedim, gitti. Aradan 1 saat geçti, içeri geçtim. Uzatmış ayaklarını telefonda oyun oynuyor, kafasını dağıtıyormuş. Sinirim bozuldu, sabah canım simit çekti dedim bin türlü bahane buldun, hala yaptığına bak diye. Neyse gitti aldı geldi, tepsiye hazırladı yataga getirdi, git başımdan dedim. Gitti içeri, 1 saat geçti yine gittim yanına, karnını doyuruyor. Ben içeride aç, umrunda değil. Daha da sinirlendim. 5 saat boyunca ağlamak nedir ya, umurunda değil. Sonra oğlumu alıp dışarı cıktı, Bi iş için, ordan yemeğe geçmişler. Bana da kendi yiyemediklerini paket yaptırmış getirdi. Servis kapanmış başka alamamış, beni düşündüğü için bunları paket yaptırmış. Hemen yanda ve yol üstünde Bi sürü yer var, oralardan paket yaptırmak aklına gelmemiş. Delireceğim, bu kadar umrumda değil.
Gerçekten 5 saat ağlamak nedir ya çocuk olsa ağlamaz. Çekilecek dert değilsiniz ayrılmayın ve kimsenin başını yakmayın yazık

Herkes simide takılmış, yazıyı bu şekilde okuyunca böyle anlaşılabilir, tamam. Ama konu şu ki benim 1 simitten fazlasını Yediğimi 14 yılda biliyor olması lazımdı. Daha doğrusu çayı şekersiz seven kocasının sürekli çayına şeker atmak gibi birşey. Ne istediğim ne sevdiğim 14 yılda umrunda olmamış, değer vermemiş. Yaptığım büyük fedakarlıklardan sonra istediğim buydu sadece.
Yani sizi bu 14 yıl içinde döven aldatan adamın sizin yediğiniz simit sayısını önemseyeceğini nasıl düşündünüz gerçekten hayret

Adam sizi aldatmış. Simiti bilse ne olur bilmese ne olur. Keşke 2.yi yapmasaydınız ama artık olan olmuş.
Boşverin gitsin. Unutun. Mutluluk oyunları oynayın

X