Bebeğimin gaz problemini nasıl çözerim?

Womanlikewoman

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2023
712
90
Merhaba arkadaşlar bebeğimin gazı çıktığı halde 1 2 gak guk sesi uyurken yine gazdan uyanıyor masaj yapiyorum uzun sure yine faydası yok neden gitmiyor gazı ne yapmalıyım kendi uykularida bölünüyor benimkide

Merhaba arkadaşlar bebeğimin gazı çıktığı halde 1 2 gak guk sesi uyurken yine gazdan uyanıyor masaj yapiyorum uzun sure yine faydası yok neden gitmiyor gazı ne yapmalıyım kendi uykularida bölünüyor benimkide
Ben çok gazlı olduğunda karnına fön makinesi tutuyor beş dk hem karnını sıcak tutuyor hemde fon sesi rahatlatiyor damla kullanıyorum sab simplex diye gece yatmadan biogaia diye bir damla kullanıyorum ardından masaj yapıyorum

Ben çok gazlı olduğunda karnına fön makinesi tutuyor beş dk hem karnını sıcak tutuyor hemde fon sesi rahatlatiyor damla kullanıyorum sab simplex diye gece yatmadan biogaia diye bir damla kullanıyorum ardından masaj yapıyorum
Fön değil de havlu ısıtıp koyulabilir hem hemen sogumuyor bana da fön tutuyorum dedi biri kolay olur diye yapıyım dedim uzaktan tuttugum halde kızımın karnı kızardı hemen krem sürdüm havlu daha iyi oluyot

Eğer emziroyorsaniz rezene Çayı için Hemen faydasını Görürsünüz

Emziriyorsanız öncelikle kendi yediklerinize dikkat edin. Sütünüz artar diye ne varsa yemeyin. 10 günlük bebeğim var ve kaynananın sözüne güvenip bulgur soğan vs yedim çocuk 2 gün helak oldu. Şu an öyle ince detay araştırıp besleniyorum ki yicek bisey bulmak çok zor oluyor ama sakiniz çok şükür 🧿 mama aliyosa çok yapcak bişey yok mamaların hazmı zaten zor oluyomus damla desteği falan gerekebilir

Emziriyorsanız öncelikle kendi yediklerinize dikkat edin. Sütünüz artar diye ne varsa yemeyin. 10 günlük bebeğim var ve kaynananın sözüne güvenip bulgur soğan vs yedim çocuk 2 gün helak oldu. Şu an öyle ince detay araştırıp besleniyorum ki yicek bisey bulmak çok zor oluyor ama sakiniz çok şükür 🧿 mama aliyosa çok yapcak bişey yok mamaların hazmı zaten zor oluyomus damla desteği falan gerekebilir
Bu kaynanalar lafıyla hareket edilmez bebeğime hıçkırınca su verdim şimdi doymak bilmio meğer midesi genisliomus yenidoganlarin sade anne sütü diyorlar

Emziriyorsanız öncelikle kendi yediklerinize dikkat edin. Sütünüz artar diye ne varsa yemeyin. 10 günlük bebeğim var ve kaynananın sözüne güvenip bulgur soğan vs yedim çocuk 2 gün helak oldu. Şu an öyle ince detay araştırıp besleniyorum ki yicek bisey bulmak çok zor oluyor ama sakiniz çok şükür 🧿 mama aliyosa çok yapcak bişey yok mamaların hazmı zaten zor oluyomus damla desteği falan

Olur ısıt elinle bak karnını yakmayacak kadar sıcak olsun koy karnına beline sar iyice rahatlatıyo
Çıplak vücuduna degilmi kıyafet üstüne degil

X