Bebeğimin kalbi durursa nasıl anlarım lütfen yardımcı olun

Şu an 17.haftaya girdim. Allah’a hamdolsun iyiyiz. Kanamam 3 haftadır durdu. Her şey normale döndü. Pazartesi kontrolüm var cinsiyetini öğrendik. Şimdilik iyi gidiyor Allah bozmasın inşallah hepimizin de yardımcısı olsun 🙏🏻
Bende de başından beri leke problemi var. Umarım bende o güzel günleri yaşarım. Maşallah ☺️ cinsiyeti ne özel değilse

Bende de başından beri leke problemi var. Umarım bende o güzel günleri yaşarım. Maşallah ☺️ cinsiyeti ne özel değilse
Neden lekelenme var doktorun ne dedi
Bu arada benim tam 14.haftada kesildi ya miyomdan kaynaklı bi kanamaydı o yüzden 1 ay sürdü ya da kanama alanından kalan aktif olmayan kandı neyse ki durdu Allah tekrar göstermesin inşallah senin de geçer. 4.aya girdiğinde kanamalar duruyormuş genel olarak öyle duydum. Kızmış cinsiyetimiz 🥰

Amin
Neden lekelenme var doktorun ne dedi
Bu arada benim tam 14.haftada kesildi ya miyomdan kaynaklı bi kanamaydı o yüzden 1 ay sürdü ya da kanama alanından kalan aktif olmayan kandı neyse ki durdu Allah tekrar göstermesin inşallah senin de geçer. 4.aya girdiğinde kanamalar duruyormuş genel olarak öyle duydum. Kızmış cinsiyetimiz 🥰
Yani 4. Haftada bildiğin kahve leke geldi adet Olcam sandım hamile imisim. Sonra 5. 6. Haftada sadece bir kez akıntı seklinde geldi 7. Haftada 2 3 kez akıntı şeklinde 8. Haftada 3 günde bir ama az az geliyor akıntı şeklinde duruyor. Kanama alanı yok herşey normal bebek turp gibi diyor. Ama sorun ne bilmiyorumm. Birde bebek iki gün önden gidiyordu iki gün geriye düşmüş doktor çok normal 1 haftayı normal kabul ediyoruz önde arkada dedi ama içim içimi yiyor. Sizde oldumu yada olan duydunuz mu hic

Olumsuz düşünme hiç bir zaman. Allah korusun kalbi durursa hiç bir şekilde fark etmiyorsun zaten. Ben iki kez yaşadım ilkinde ne ağrı ne sizi hiç bir şey yoktu akşam çok az pembe lekem oldu ve acile gittim acildeki doktor 2 haftadır kalbi atmadigini söyledi ikinci de ise yine hiç bir şey yoktu ve sadece korkumdan gittim ve yine aynı şeyi yaşadım. Şuan ise tekrar hamileyim bunda o kadar sorunlu geçti ki anlatamam dediğin gibi parçalı kanamami sancı mi kesin düştü dediğim anlar çok oldu bir günde 4 5 doktoa gittiğim oldu üzerine covid geçirdim evden çıkamadım o kanamalarda kafayı yedim ama Allah'a binlerce kez şükür ki bu noktaya geldik. Demem o ki strese girme bir şey oldu olacak korkusu en beteri en kötüsü ben. Her hafta 2 ayrı doktora gidiyordum o derece kötü etkilenmiştim 28 haftaya kadar hiç bir şey alamadim korkumdan. Şuan yeni yeni nefes alıyorum ve kendime diyorum Allah yiyecek ekmeği verdiyse her türlü dünyaya gelecek sakinleş sakin ol. Sende dua et bol bol ama kendine kötüyü çağırma hiç
Hafta da iki ultrason bebeğe zarar verir mi

X