Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

Cani m bende ezber yapmıyorum ramazan yetkin hocanın da dediği gibi tarih sadece neden sonuç iliskisini bilerek öğrenilir oda meb kitapları ve ramazan hocadan geçiyor yani anlamlı öğrenmeyi sağlamak için en zor ders olan tarihten başlama taraftarıyım ama önemli olan nokta her gün biten konuyla ilgili 5 soru olsun çözmek onun hariicinde bi gazla ilerliyorum umarım usanmadan devam ediyorum çünkü eğer bi tane daha bebeğim olursa ders calismam dahada zorlasacak zaman ilerledikce yükümlülükler artıyor bunu düşünerek bu yıl kazanmaya kararliyim hatta 90 üstü alicam inşallah :)
Kızlar bende yaşından itibaren aranıza katılacağım ders olarak ve benim iki cocugum var ve büyüğü çok yaramaz ama deneyeceğim imkansız diye birsey yok evde oturma ile yada özelde çalışma ile olmuyor ara verdim birden içine giriyorum inşallah anlimizin ekiyle cikariz hepimize bol calismali gunler

Merhaba benimde 2017 kpss öğretmenlik hedefim,5 aylık bebeğim var ayrıca formasyon alıyorum ilk dönemi bitirdim ikinci dönem eylül aralık arası olacak ikisini birden yürütebilirmiyim bilmiyorum şimdiden başlamak istiyorum aslında bende
Yürür önce senin çok kararlı olmak lazım benim iki cocugum var ve yapacağım diyorum kendim için değil onlar için kazanmalıyız artı neler iken bu kadar hırslı değildim ikinci bebekten sonra hayat gerçekten amiyane söylemek gerekirse denk etti hiçbirşey için geç değildir bir cocukla çok çok kolay değerini bol mutlu calismalar

Evet çağdaş türk tarihine geçtim 68. Videodayım bugün dış politikayı tamamen bitirdim ve soru çöZdüm ama daha fazla çalışamayacağım bugün için galiba temizlik yapacağım ütü ve misafirliğe gid ec egiz belki video izlerim telefonuma indiriyorum boş vaktim olunca acilen 200 soru çözmem gerek 2 gündür soru çözmüyorum
Ben cabukbyetisirim size bitirdiğimiz konulari da yazalim

06.30 da başladım 35 soru tarih çözdüm 15 dk coğrafya dinledim simdi uyucam
Benim çalışma planın aksam 9 gibi bebikler uyuyor o zaman baslayacgim saat 1 e kadar sonra sabah 5 te kalkıp iki saatte o zaman uykudan calinca cok guzel 5 6 saatim oluyor ki sizin daha cok olur hatta gun ici buldugum bosluklar da da test cozdummu tamam sisteminizi belirleyin en kotu program bile programsiz olmaktan iyidir kizlar

ALLAH RAZI OLSUN CANIM ...
bazen sıkıntılar imtihan mı diyorum bebek ve de atanma konusunda diyorum ya da günahlara kefaret mi ya da bu kader diyorum hep küçüj yaşlardan beri hep işim olsun güçlü olayım ayaklarımın üzerinde durayım derken olmadı daha da uzadı yaş oldu aha 31
kendime önceden daha çok güvenirdim şimdi kafa çalışmıyor heralde diyorum birbirimize destek olalım canım olmadan olmayacak en yakın zamanda başlayacağım derse
Hic oyle yasa takilma ki ben 34 um

Kızlar ben de yeni başladım çalışmaya. Sizleri görünce geç mi kaldım diye düşünmedim değil o_O Maşallah çoğunuz hızlı ilerlemişsiniz :nazar: Ben de gündüzleri işteyim, akşamları ve haftasonları ders çalışabiliyorum. Ev ve yemekle de eşim ilgileniyor. Burdan bilgi paylaşımı yaparak birbirimize destek olabilirz, sevindim böyle bir konu başlığı olduğuna
Bende yarin başlayacağım bugün evde ufak isleri bitireyim ki

pes etmeden çalışacaksın değil mi canım?
bölüm ne
Benim yapi ressamligi öğretmenliği meslek lisesi öğretmenliği en az85 ile kapatıldı geçen sene hiç onemsemedim hamilelik vs 75 ile kapadı ben 73 aldım çok zoruma gitti asla pes etmek yok gerekirse 3 saat uyurum 1 yıl uykusuz kalmakla kimseye birsey olmaz ki ben anneyim zaten uykum artık çok az eskiden 10 saat uyurum doymazdim şimdi 3 saat yetiyor ve gün içi çok zindeyim

Çocuklarında öyle büyük değil biri 2.5 yasinda diğeri 5 aylik önce allahın izniyle sonrsda kendi cabalarimla inşallah olacak zor hatta çok zor olacak ama olacak

Osmanli kultur medeniyete geçtim. Ama sadece vidyo izleyebiliyorum. Soru çözümü yapamıyorum kaç gündür. Birbirimize çalışmalarımız hakkında bilgi verirsek daha iyi olur bence de. Ayrıca konu sahibi nerelerdesin ☺

Merhabalar.

Ben anadolu lisesi mezunuyum. Su an da aciktan 2 yillik bir bolum okuyorum. 2.sinifa gectim. Kpss hakkinda hicbir fikrim yok. Ben hangi gruba dahil oluyorum? Beni bi bilen bilgilendirebilirse cok mutlu olurum.. Mesela bu sene girmek istesem hangisine girebilirim? Basvuru tarihleri ne zaman? Sinav tarihi ne zaman hic bilmiyorum bunlari.

Benim yapi ressamligi öğretmenliği meslek lisesi öğretmenliği en az85 ile kapatıldı geçen sene hiç onemsemedim hamilelik vs 75 ile kapadı ben 73 aldım çok zoruma gitti asla pes etmek yok gerekirse 3 saat uyurum 1 yıl uykusuz kalmakla kimseye birsey olmaz ki ben anneyim zaten uykum artık çok az eskiden 10 saat uyurum doymazdim şimdi 3 saat yetiyor ve gün içi çok zindeyim
birbirimizi gaza getirelim canım ben de kamu yönetimi mezunuyum bana da 85 lazım b grubu düz memurlkta seneye alan var gelir uzmanlığı müfettişlik denetmenlik gireceğim sınava ama onlarda da başarılı olup olmaz mıyım kendime tam güvenemiyorm

X