Bebeğimle birlikte hedef 2017 kpss öğretmenlik

alara000 alara000 C cecilia123 aaynaa aaynaa kızlar malum su son ülkemize yapilan haince saldırıdan sonra çalışmayı bıraktım simdi yeniden düzene oturtmak çok zor geliyor ama sizi görünce bugün su anda yeniden basliyor devam inşallah ....hoşgeldin alara bende senin gibi yapma ya çalışacağım uyuna saati olarak bakalım ... bi 10 günüm boşuna gitti i sallah toparlanacagim çalışayım yaptıklarımi gelip yazacağım inşallah birakmayalim burayi kızlar öptüm hepinizi branşım hemşirelik bu arada ama ben öğretmenliğini istiyorum

Evet yeniden başladığım için mutluyum ama 10 günüm çile gitti 1000 soru ve 10 video önde olacaktim neyse...

Sabah 35 soru tarih 2 soru coğrafya 14 dk coğrafya video seyrettim sabahki programim bitti simdi bebek uyandı onla ilgilenegim :)

alara000 alara000 C cecilia123 aaynaa aaynaa kızlar malum su son ülkemize yapilan haince saldırıdan sonra çalışmayı bıraktım simdi yeniden düzene oturtmak çok zor geliyor ama sizi görünce bugün su anda yeniden basliyor devam inşallah ....hoşgeldin alara bende senin gibi yapma ya çalışacağım uyuna saati olarak bakalım ... bi 10 günüm boşuna gitti i sallah toparlanacagim çalışayım yaptıklarımi gelip yazacağım inşallah birakmayalim burayi kızlar öptüm hepinizi branşım hemşirelik bu arada ama ben öğretmenliğini istiyorum
ben de kitaplarımı çıkardım tam başlayacaktım ama kötü günler atlattık arkadaşlarla tevhid çekiyoruz 100 bin tevhid olmaya az kaldı konuma da beklerim sizleri de arkadaşlar 100 er çekseniz bile çok büyük sevap olacaktır..
ben de en yakın zamanda bu aralar başlayacağım derslere kafam karıştı biraz nereden başlasam hangi dersten başlasam hepsini bir mi götürsem falan bilemedim pek

ben de kitaplarımı çıkardım tam başlayacaktım ama kötü günler atlattık arkadaşlarla tevhid çekiyoruz 100 bin tevhid olmaya az kaldı konuma da beklerim sizleri de arkadaşlar 100 er çekseniz bile çok büyük sevap olacaktır..
ben de en yakın zamanda bu aralar başlayacağım derslere kafam karıştı biraz nereden başlasam hangi dersten başlasam hepsini bir mi götürsem falan bilemedim pek

Çekip yazarım inşallah canım bence konu konu git tarihten baslanmasi tarih bilgilerin iyice sindirilip oturmasi için önemli bence film izler gibi ac izle soru çöz bu yöntem güzel bence....

Evet ben günü üçe böldüm ona gore çalışıyorum...

İkindi vakti çalışmam... 35 soru tarih 2 soru coğrafya çözüldü... 14 dk coğrafya video izlendi...

Simdi bebeğim uyudu bende uyucam azcik so ra kalkip yemek yapmam gerek

Çekip yazarım inşallah canım bence konu konu git tarihten baslanmasi tarih bilgilerin iyice sindirilip oturmasi için önemli bence film izler gibi ac izle soru çöz bu yöntem güzel bence....
haklısın canım video izleyerek hiç ders çalışmadım

Akşamki programımı bitirdim yani gün içinde...

100 soru tarih
1 adet coğrafya videosu 6. Video geçtim
5 soru coğrafya
Tarihten yazdığım yerleri 2. Aşamayı yaparkene okudum

Bebeğim uyumuştu uyandı onu uyutucam gün bitti inşallah

Akşamki programımı bitirdim yani gün içinde...

100 soru tarih
1 adet coğrafya videosu 6. Video geçtim
5 soru coğrafya
Tarihten yazdığım yerleri 2. Aşamayı yaparkene okudum

Bebeğim uyumuştu uyandı onu uyutucam gün bitti inşallah
coğraafya da kimi dinliyorsun canım

Canım ben hic coğrafya bilmiyorum yani en son lise 2 berbat bi hocadan dinledim ... bu yüzden bilemeyeceğim ama hic yoktan iyidir diye başladım dinlemeye işte iyi yorumları var
anladım canım ben de sözel dersleri çalışırken çok stres sıkıntı oluyorum da bir ben de bakayım o videolara

Kızlar sizin bitirdiğimiz konuları yazmami istiyorsanız en başa beni etiketleyip yazarmisiniz konularinizi
Selam halacocuksun halacocuksun seni gordugume sevindim :) ben konu etiketleme işini bilmiyorum da pek anlamadım da :/ ama elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum ve sizlerden destek alıyorum. O yüzden buraya gelip yazdıklarınızı okumak bana iyi geliyor.
Bebek, ev, aileler derken vakit bulmak çok zor oluyor. Şimdilik osm. Kültür med. 4.vidyo dayım. Bir testini çözdüm evveliyattan.

Inşallah gönlüne göre olur hosbulduk
Tarihte osmanliya kadar geldim
Türkçede sözcük ile cümlede anlam bitti
Matematikte temel kavramlara çalıştım
Coğrafyada temel ilk konu trnin dağları ovalari bitti şimdilik tempombyavas çünkü bunlar kolay konular hiç bırakmadurumlarının hep birbirine yakın evli cocuklu artı çocuk bakma daha cok kamçılıyor insani

Canım ben hic coğrafya bilmiyorum yani en son lise 2 berbat bi hocadan dinledim ... bu yüzden bilemeyeceğim ama hic yoktan iyidir diye başladım dinlemeye işte iyi yorumları var
Benimde coğrafya iyi ama tarih berbat sayılır
Şimdiye kadar türkçe 56
Tarih 45
Cografya78
Matematik 22 soru çözdüm artacak yani ki

Bende ramazan yetkin ve engin eraydını izedim kışın, vat. için özkınık'ın birkaç videosuna baktım, vatandaşlığa bir tarih coğ. çalıştıgım gibi abartılı çalışmadım zaten.Şimdi de öyle canım sıkılmaya başladı ki:) Boşluğa düştüm sınavdan sonra, ine yapılacak en iyi şey simdiden çalışmak sanırım:)
Ramazan yetkin iyi bir de bayan vardı yaslica bisey oda güzel bu sefer hiç bakmadım ama

Bugün çarşamba yani 1 adet tarih videosunu yazarak çalışma günüm bu tarih ikinci asamaya sondan başladım ben 75. Videodayim sabah 19. Dakikaya kadar yazarak çalıştım 35 soru tarih 1 soru coğrafya çözdüm şimdi biraz uyucam sonra ev işi felan yapicam iste

Selamlar bayanlar nasıl gidiyor çalışmalar ?? Herkes yoğun, foruma vakit ayırmak zor oluyor biliyorum ama en azından çalışmalarımızı anlatabilirsek çok iyi olur sankii ☺

X