Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

Allah hayirla kucahiniza almayi nasip etsin hatice arkadasim. İnsalalh sagljkli bir gebelik dogum ve bebis olur.
Benim de lekelenmelerim.var acik kahve normalmidir bilemedim cok moralim bozuk
Tül bebek mi canim.iyi düşünmeye çalış benim de transfer sonrasi 12. Gun pembe leke olmuştu şükür gomulme kanamasoumis inş. Seninde öyledir. O zman doktorum kırmızı olmadığı müddetçe çok da ağrım yoksa sıkıntılı değil demişti. İnşallah tutunuuordur senin de

Benimde 26 aralık. Uzun protokol du bnmki doğum kontrol hapı kullandım 21 gün .bıraktığım 26 aralıkta adet olmuştum hesabıma göre yarın 6+1.ama doktor ne der bilmiyorum.sen kalp atışını dutabildin mi.
Maalesef kalp atisi yokdu 2hafta sonra tekrarr gel dedi kese de 4mm biraz tedirginim

Tüp degil allajin takdiri tüp bebek icin hastane vs arastirirken psikolojimi hazirlarken tüpe pat diye oldu benimde 2/yil olmadi 2asilama negatifdi baya uzun surecti. Endometriyum vardi bende

Bak mucize olmus bakarsın yine mucize olur kalp atışı olur.moralini bozma olmazsa da tup dener sin.sonuçta bazı şeyler elimizde değil. Takdiri İlahi. Bekleyip göreceğiz. Ben de 15.30 u bekliyorum ve senin gibi çok tedirgin. Allah im yardım et hepimize..:KK17:

İlaveten sen 5 +3 te girmissin Hira zaten o zaman gorunmemesi çok normal.merak etme ...

Bak mucize olmus bakarsın yine mucize olur kalp atışı olur.moralini bozma olmazsa da tup dener sin.sonuçta bazı şeyler elimizde değil. Takdiri İlahi. Bekleyip göreceğiz. Ben de 15.30 u bekliyorum ve senin gibi çok tedirgin. Allah im yardım et hepimize..:KK17:

İlaveten sen 5 +3 te girmissin Hira zaten o zaman gorunmemesi çok normal.merak etme ...
Gittiniz mi dr.a ne dediiii mersk ettim canim

Gittik çık şükür gördük kalp atışını darısı başına inş. Benim tup bebek olduğundan doktor 28 aralık olarak belirledi adet tarihini yani 5+5 haftalik mis 6 haftalik görülüyor Muş. Çok duygilandjm hala inanamıyorum. İnş böyle devam eder.

Senden de iyi haberlerini bekliyorum.

Cok şükür sevindim.darisi basima insallah hamgi sehirdesiniz siz nereye giidiyorsunuz merak ettim hastane olarak

Cok şükür sevindim.darisi basima insallah hamgi sehirdesiniz siz nereye giidiyorsunuz merak ettim hastane olarak
Ben hakan turan özel muayehane sine gidiyorum .işlemler guven hastanesinde oldu.doktorum gerçekten işini biliyor .güveniyorum yani.ankara dayım bu arada

Bende istanbuldayim bi kolana gittim.bir de sema hastanesine karar veremedum henuz ama kolana devam.edicem gibi
Sizin icin coooook sevindim hayirla saglikla kucaginiza da alirsiniz insallah
Benim lekelerde bi artiyo bi azaliyo ama agrim yok hic sükür progestanda gunde 3kez aliyorum guya ama nasip artik bekleyecegiz

evet canım bende gittim bugün 6+6 oldu benimki de aynen senin gibi kalp atışı göründü ama dinletmedi doktor ama herşey normal dedi çok şükür.inşallah iyi haberler almaya devam ederiz canım:KK24::emir_bebek:
Bende de aynı durum söz konusu..Goruldu ama duyulmadi kalp atışı henuz..Karindan ultrosonla mi bakti dr

Ben 7+2de duydum daha dogrusu dr duydu bize dinletemedi normal bana hep vajinadn bakildi ona ragnen duyulmamisti

Ben 7+2de duydum daha dogrusu dr duydu bize dinletemedi normal bana hep vajinadn bakildi ona ragnen duyulmamisti
. Doktor nasıl duyuyo cnm . Bana belki gec dollenmedir dedi haftaya gel yıksa icabına bakalım dedi. Dondum kaldım o an.

. Doktor nasıl duyuyo cnm . Bana belki gec dollenmedir dedi haftaya gel yıksa icabına bakalım dedi. Dondum kaldım o an.

Ulttosandan sanirrm bilmiyorum ama 8.haftaya kadar beklemek gerek bizim bir arkadasn gelininin basina gelmis kalp atisi yok diye kürtaj tarihi vermis dr icleri rahat etmemis baska yere gitmisler orda dr duymus saglam saglikli bebek.. Aletlerin hassasiyetkeri ile de alakali olabiliyomus

Ulttosandan sanirrm bilmiyorum ama 8.haftaya kadar beklemek gerek bizim bir arkadasn gelininin basina gelmis kalp atisi yok diye kürtaj tarihi vermis dr icleri rahat etmemis baska yere gitmisler orda dr duymus saglam saglikli bebek.. Aletlerin hassasiyetkeri ile de alakali olabiliyomus
. İnsallah bende duyarım ama kesenin icinde ufacık bir sey gorunuyordu doktorda esimde farkettik. İnsallah duyarım sag saglim bende yasarım

Benım de 7+5 en son dr 7+2 de baktı kalp atısı yok dedı yarın ıcın gel demıstı. Ben yarını beklemeden baska bır dr a gıttım bekleyemedım cunku bana bebek olmus dedı :KK43: yarın kendı dr uma gıdıcem eger o da olmus derse kurtaj olmam gerekıyor ne yapmalıyım bıraz daha beklesem mı 9-10 haftaya kadar bebek zehırler mı benı bılmıyorum :KK43:

Kızlar bana da fikir verin okadar gerginim ki 21 ocak son adet tarihim bugün doktora gittim keseyi gördüm çok küçük vs deyip geçiştirdi 10 gün sonra gel herşey yolunda ise bebeği görürüz dedi ama içim rahat değil üstüne hamilelikte tiroidim yükseliyor zaten birde çikolata kisti çıktı çok şükür kese göründü ama çok bunalıyorum 1 hafta eksik hesaplasak da, oğluma hamileyken erken den görülmüştü hiç bunları düşünmem gerekmemişti şimdi kese küçük sorun mu bilmiyorum bebek görüncek mi tiroid inşallah busefer de etkilemez çikolata kisti umarım sorun olmaz derken işin içinden çıkamıyorum:KK17::KK43:

Kızlar bana da fikir verin okadar gerginim ki 21 ocak son adet tarihim bugün doktora gittim keseyi gördüm çok küçük vs deyip geçiştirdi 10 gün sonra gel herşey yolunda ise bebeği görürüz dedi ama içim rahat değil üstüne hamilelikte tiroidim yükseliyor zaten birde çikolata kisti çıktı çok şükür kese göründü ama çok bunalıyorum 1 hafta eksik hesaplasak da, oğluma hamileyken erken den görülmüştü hiç bunları düşünmem gerekmemişti şimdi kese küçük sorun mu bilmiyorum bebek görüncek mi tiroid inşallah busefer de etkilemez çikolata kisti umarım sorun olmaz derken işin içinden çıkamıyorum:KK17::KK43:
Benim de oyle oldu adetim 2gun gecikince ultrosonla baktilar sadece kese vardi tam ongun sonra bebegi gorebildik

Benım de 7+5 en son dr 7+2 de baktı kalp atısı yok dedı yarın ıcın gel demıstı. Ben yarını beklemeden baska bır dr a gıttım bekleyemedım cunku bana bebek olmus dedı :KK43: yarın kendı dr uma gıdıcem eger o da olmus derse kurtaj olmam gerekıyor ne yapmalıyım bıraz daha beklesem mı 9-10 haftaya kadar bebek zehırler mı benı bılmıyorum :KK43:
Yaa cok üzülldum suan ne durumda ne yaptiniz merak ettim sizi

X