Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi bebeginiz kaç kilo

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
oğluşumun 2 temmuzda kontrolü vardı 4.ayı doldu kilosu 8700 boyuda 67 cm olmuş :KK66:)

Merhaba canim simdi bebegin
Kac kilo kac aylik boyu kac cm
Benimde de bebegim 18 ,5 kilo 87 cmve
23 aylik kilosu cok. Benimki de 4 aylikken yani 4,
ayini doldurup 5 e girerkenn 65 cm
Ve 8780 kilo idi.

deryacım günaydın canım..nasılsın beyzamız nasıl?:nazar::KK19:

daha iyi canım meğerse 6. hastalığı hafif geçiriyomuş kuzum ben anlamamışım 3 gün ateşi vardı dişe yorduk 38 i geçmedi ama şükür,sonra minik minik kırmızı lekeler diş çıkarırken salyadan dolayı oluyodu ona da aldırmadım,sonra döküntüler yayıldı,sağlık ocağında aerji dediler,şurup merhem verdi geçmedi,özele götürünce virütik bi hastalık bu dedi,ağzında yara çıkmamış ve hastalığın yarısını atlatmışsınız iştahsızlığı da ondanmış,bugün uyudu 9 a kadar kuzum,bağışıklık sağlayan iyi huylu bi hastalıkmış ama

Benim oğlum 2950 doğuldu, hastanedən çıxdıqda 2.600 qr idi şimdi 6aylik 10 kilodu. Yalnız anne sutu ile besleniyor. Maşallah kilosu çok iyi boyu 50 sm doguldu şimdi 6sm,.

kızım 3500 kg doğdu.. şimdi 5 aylık 6600 kg boy 64cm uzun olucak dedi doktorumuz :KK70:

Biz üç ayımızı yeni bitirdik kilomuz 6900 boy 62 cm yalnız anne sütü alıyo erkek ve kızda farklı oluyo sonuçlar benim prensim Normal

oğlum 3120 gr doğdu. dokuz aylık 11 kg 76 cm. bana kilosu çok gibi geliyordu çünkü büyük oğlum dokuz yaşında 23 kg., doktor "gelişimi normal, yürümeye başlayınca bu kiloyu verecek" dedi.

X