Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi Bebeğinizin Göbek Bağı Kaç Gün Sonra Düştü?

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri
İkizlerimin birinin 4 gün birinin 14 gün sonra düşmüştü,herhangi bir fark yoktu..

tamı tamına 1 haftada düştü kuzumun göbeği ama yıkanmazsa daha çabuk düşer sanırım

benim kızımında 6.gün düştü ama şimdi orda siyahlık var biraz doktor korktuğum iiçin iyi yıkayamadığıma bağladı deri kalıntısı dedi ama bende fazla uğraşmaya korkuyorum nasıl geçicek bilmiyorum

oğlumun göbeği 5. gün düştü. bugün 13. günümüz ve göbişinde kurumuş kan gördüm bugün böyle olan var mı aranızda. korktum vallaha :KK43:

Tam haftasına dustu. uzerını degıstırırken gobegın yerınde olmadııgını gordum aradım taradım bulamadım :) o kadar hareketlı bır bebegım var kı pıjamasının ayagına kadar ınmıs :) hıcbır enfeksıyonu yokken dustukten sonra ufak bır kanama yasadık ama sorun yok dedıler. pansuma devam ettık bıgun banyo sırasında kuruyan kanda dustu.

benim kızımın ki iki haftalıkken düştü biz banyo yaptırdık hastaneden çıkar çıkmaz yapılmazsa daha çabuk düşüyoruş birde biz pamuğa zeytin yağı koyup koyduk göbeğine canı yanmasın die o da geçiktirirmiş

X