Doğuma Hazırlık Bebek Arabası seçimi...

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
maşallah bütün detayları düşünmüşsünüz arkadaşlar.biz de henüz almadık bebeğim 50 günlük olmak üzere,önümüzdeki ay almayı düşünüyoruz ama hiç böyle detaylı araştırmalar yapmak aklıma gelmemişti,ne bileyim mağazaya gideriz,birini beğenir alırız diye düşünüyordum.şimdi sizin yorumlarınızı görünce kafam karıştı.
yalnız çok ciddi fiyatlar var burda,biz o kadar teferruatlı bir araba alamayız,daha doğrusu o kadar para veremeyiz.açıkçası biraz da gereksiz olduğunu düşünüyorum.ben de çalışıyorum,öyle çoook fazla gezmeye vaktimiz olmuyor zaten,yani bize idare edecek bir ürün lazım.en fazla 300 lira falan verebiliriz,bu fiyata kadar tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı?

tabi lola ya kuşkuyla yaklaşıp,onun özelliklerinde hafif ama çok daha sağlam kaliteli marka istiyorum,fiyatı da daha yüksek olabilir diyenlere;

Inglesina Avio Rain Travel

Inglesina Avio Stroller Review | Serendipity Mommy
video; YouTube - Baby Gizmo Inglesina Avio Stroller Video Review

tabii hemen hemen aynı fiyata,hatta biraz daha ucuzu chicco trio living tercih edilebilir.

lola tipi ,kaliteli bir marka; Maxi-Cosi Taxi Citi Cx Travel Sistem (800-850 tl)
Maxi-Cosi Taxi Citi Cx Travel Sistem Bebek Arabası Puset | Ayhan Çocuk Gereçleri

daha da uygun fiyata ve kaliteli Cybex Callisto Baston Travel Sistem Bebek Arabası Puset New 2011
gayet hoş.(850-900 lira civarı)
YouTube - Cybex Callisto (EN) | Demostración del producto | Silla de Paseo | PaseoBebe.com

Cybex preview | Spilling the Beans | Baby Gear, Toys, Strollers, Nursery Furniture

(bence puset görünümlü bi kaçkiloluk araçlara bu fiyatlar dengesizce yüksek.anneleri sömürmek!) yani anlayacağınız uygun fiyata hatta biraz daha pahalı ama isteklerinizi tam karşılayan bi araç, henüz icat edilmedi sanırım...
verdiğin bilgiler için teşekkürler. hala karar veremedik biz de, doğrusu pek de çıkamıyoruz ankarada kar fırtınası var resmen...

Ben doğumdan önce ebebekteki kampanyadan mclaren bebek arabası aldım, fiyat olarak çok uyguna geldiki bu markanın arabaları 500 den aşağı değil. 3+ ay üstü için kullanılıyor, 3. aydan itibaren oğlum biniyor ablamda bu markayı kullanıyordu, şu an gayet memnunum...

Bebe confort'un tüm modellerini tercih edebilirim özellikle bunu:

Poussette enfant Bb confort : Streety Full la poussette qui sait se faire tout petite

hafif ve çok az yer kaplıyor hem de ana kucağı monte edilebiliyor (ama TR'de hiç bir mağazada göredim), hep loola var, onu da çok beğeniyorum...

Bir de peg-perego:

Peg Perego Official Website | Italia | Baby Products | Pliko Switch Compact

Bu da aynı özelliklerde, kaliteli baston tipi bir puset almak en mantıklısı, çünkü insanlar sonradan baston tipini ek olarak alıyorlarmış.

Bebe confort'un tüm modellerini tercih edebilirim özellikle bunu:

Poussette enfant Bb confort : Streety Full la poussette qui sait se faire tout petite

hafif ve çok az yer kaplıyor hem de ana kucağı monte edilebiliyor (ama TR'de hiç bir mağazada göredim), hep loola var, onu da çok beğeniyorum...

Bir de peg-perego:

Peg Perego Official Website | Italia | Baby Products | Pliko Switch Compact

Bu da aynı özelliklerde, kaliteli baston tipi bir puset almak en mantıklısı, çünkü insanlar sonradan baston tipini ek olarak alıyorlarmış.

canım streety i bende çok aradım mothercare internet sayfasında görmüştüm ama türkiyede yokmuş.. jokere sordum mothera sordum yok.. her ürün gelmiyomuş bebe confortun... mila loola elea var sadece.. ama cidden çok beğenmiştim ben de..

Son düzenleme:
kızlar ben de çok arştırdım sanırım ana kucağını ayrı alıcam.arabayı da cihicco lıte a way alıcam.hafif olması benim için çok önemli.ilerde baston almaktansa.
daa hafifi varsa kullanışlı ayrıca paylaşırsanız sevinirim

kızlar ben de çok arştırdım sanırım ana kucağını ayrı alıcam.arabayı da cihicco lıte a way alıcam.hafif olması benim için çok önemli.ilerde baston almaktansa.
daa hafifi varsa kullanışlı ayrıca paylaşırsanız sevinirim

canım ayrı ayrı ama bence bak ben bu arabayı aldım...kullananlar çok memnun ve hafifmiş... üstelik anakucağı araba koltuğu çıkarılarak monte oluyomuş. kraft twist gb yani.. arabanın ağırlığı 8.5kg.. öneririm yni.. benim de bgn gelicek geçen gece siparişini verdim.. sana linkini yolliyim...
Hauck Malibu Travel Sistem Bebek Arabası - Bebek & Çocuk
farklı renkleride var istersen...

canım ayrı ayrı ama bence bak ben bu arabayı aldım...kullananlar çok memnun ve hafifmiş... üstelik anakucağı araba koltuğu çıkarılarak monte oluyomuş. kraft twist gb yani.. arabanın ağırlığı 8.5kg.. öneririm yni.. benim de bgn gelicek geçen gece siparişini verdim.. sana linkini yolliyim...

güzelmiş gerçekten.yeni bi araba sanırım.piyasada yok sanırım.bu arabanın üretim yeri neresi acaba bilyor musun?senin eline geçince bilgi verirsen sevinirim.çok teşekkürler

güzelmiş gerçekten.yeni bi araba sanırım.piyasada yok sanırım.bu arabanın üretim yeri neresi acaba bilyor musun?senin eline geçince bilgi verirsen sevinirim.çok teşekkürler

alman markasıymış canım. çok araştırdım ve kullanan bi kaç kişiden memnun olduklarını öğrendim.. bgn inş. elime geçicek.. mağzada kirazbaby de var.. eğer istanbuldaysan bakırköyde kirazbaby mağzasından bakabilirsin.. birde saraçhanede varmış.. türkyede sersa ithalat firması distribitörlüğünü yapıyomuş.. adreslerini ordan öğrenebilirsin nerelerde var.. gerçekten hem güzel hemde fiyatı uygun.. sadece ereyon.com da 600lira ve nerdeyse tüm kartlara taksit imkanı var.. diğer sitelerde 700 lira..

alman markasıymış canım. çok araştırdım ve kullanan bi kaç kişiden memnun olduklarını öğrendim.. bgn inş. elime geçicek.. mağzada kirazbaby de var.. eğer istanbuldaysan bakırköyde kirazbaby mağzasından bakabilirsin.. birde saraçhanede varmış.. türkyede sersa ithalat firması distribitörlüğünü yapıyomuş.. adreslerini ordan öğrenebilirsin nerelerde var.. gerçekten hem güzel hemde fiyatı uygun.. sadece ereyon.com da 600lira ve nerdeyse tüm kartlara taksit imkanı var.. diğer sitelerde 700 lira..

canım araba geldi.. çok güzel çok beğendim.. arabanın koltuğu sökülüp yerine ana kucağı takılabiliyo.. resimlerde gördüğünden bi fark yok.. ilk baş alengirli gelebilir ama öğreince çok kolay ve pratik geliyo... gayet hafif.. kraft twist gb hantal değil açıkçası... çok orjinal..tavsiye ederim...kumaşlarıda sökülüp yıkanabiliyo..

ben ikizlerime jane marka almıştım.kumaşı çok güzel gövdeside sağlam üstüne ve sepetine bir sürü market poşeti asmama rağmen sağlam kalabildi.

almanlar bebek arabası marka konusunda bence de çok güvenilir bi marka.modelde gerçekten güzel,kraftla kıyaslanamaz bile,o çinde üretiliyor,kumaşı kalitesiz kayıyor ve hantal.üstelik fiyatı da kalitesine göre pahalı bile...
teşekkürler resimler için.

almanlar bebek arabası marka konusunda bence de çok güvenilir bi marka.modelde gerçekten güzel,kraftla kıyaslanamaz bile,o çinde üretiliyor,kumaşı kalitesiz kayıyor ve hantal.üstelik fiyatı da kalitesine göre pahalı bile...
teşekkürler resimler için.

evet kensinlikle öle... yardımcı olabildiysem ne mutlu bana kızlar... valla iyki almışım diyorum.. inş. bebeğimde raahat eder

Brevi Ovo Jogger Stroller, diye bebek arabası dikaktimi çekti,çift yön,ana kucak ayrı monte ediliyor,renk seçenekli,lastikleri de sağlama benziyor,bununla ilgili bilsi olan mağazalarda inceleyen var mı?

brevinin birçok farklı ürünü var ama bu: Brevi Ovo Jogger Stroller.

resim:
Stroller Brevi Ovo - Strollers - Walk time - NewBabyLand.com

Fotos de Brevi Ovo / Imagenes de Brevi Ovo - Photos

http://www.piccolisogni.it/immagini//Prodotti/Ingrandimenti/fotoovorosso.jpg

fiyatlarıda 800 den başlıyor sanırım...

ben graco symbio çift yönlü bebek arabasını beğendim tabi internetten,bir de gerçeğini görmek lazım
konu sahibi arkadaşım sen de beğendiğini yazmışsın aldın mı,ya da alan memnun olan başkaları var mı:KK68:
hakikaten hiç bahsi geçmiyor,çok hoş halbuki
hem de fiyatı diğerlerine göre daha uygun

YouTube - AYHANCOCUK.COM GRACO SYMBİO BEBEK ARABASI
graco symbıo bebek arabası cok farklı ve yeni dizayn iki yönlü kullanma imkanı özel bir ürün dür

ben graco symbio çift yönlü bebek arabasını beğendim tabi internetten,bir de gerçeğini görmek lazım
konu sahibi arkadaşım sen de beğendiğini yazmışsın aldın mı,ya da alan memnun olan başkaları var mı:KK68:
hakikaten hiç bahsi geçmiyor,çok hoş halbuki
hem de fiyatı diğerlerine göre daha uygun

X