Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Kizlaaaar nasil oldu bilmiyorum ama bugün asilama icin gittim hastaneye vee hamile oldugumu ögrendim:KK52::KK53:
Doktor hormon degerlerin düsük bu sekilde asilama yöntemiyle hamile kalma sansin yok dedi. Hormon ilaclari alman lazim dedi.
Sonra en son adet günümü sordu 24mayis dedim. Dün bugün gelmesi lazim ama gelmedi henüz dedim. Ozaman hailesiniz dedi doktor alay ediyo sandim bisey demedim. Hemen idrar testi yaptirdi. Asistani testi yaparken oda beni muayene ediyordu, asistan geldi doktor test cubuguna bakti hamilesin dedim sok oldum, doktor söyledim ya dedi. Saskinliktan sadece oh gott (aman Allahim) dedim. Doktor benden daha cok sevindi. Sonra ultrasonla bakti ama daha cok erken oldugu icin bisey görünmüyor. Önceki hamileliklerimi göz önüne alarak sana simdi daha dikkat edecez dedi. Hormonlarim düsük oldugu icin hormon ignesi verdi. Hergün kendim yapacam. Bitanede o yapti. Haftaya pazartesi yine randevum var hem igne yapilcak hem belki kese görünür.
Hala inanamiyorum saka gibi, songülüm dedigin cikti asilama yapmadan gelir belki sizin bebis demistin!
Simdi anlasildi yorgunlugumun sebebi :KK1: ama korkuyorum kizlar yine bi terslik olur diye sevinemiyom bile.
Eve gelince bi yasin okudum Allahim saglikli sihatli kucagima almayi nasip etsin. Isteyen herkesin kucak dolusu bebisleri olsun. Dua etmeye devam edecem cocuk isteyenler icin. Allahim inanamiyorum!!! Esime telefonda söyledim sehir disinda calisiyo. Söyledigimde 5 saniye sesizlik oldu heralde oda inanamadi...

Cnmmm çok sevindim senin adına inş. herşey yolunda gider tatlım Rabbim tamamına erdirsin saglıkla kucagına almayı nasip etsin

Ya nasil mitlu oldum be ayfeerim

Nasil sevindim anlatamm balim yaa..nasil.bir sevinc dimi..hep iyiyi cagir.asla kotu dusume..olcak.bu bebis..saglikla sihatle kucamiza.alicaz.insallhrabbim yuzune guldu kuzum..insallh zeynep imede nasip edwr..ayy baklim.kizimzmi.iglumuzmu.olcak..tabiilk.once saglik..ayferimm allh.muylulunu.daim etsin

Kızlar nasılsınız

Nasil sevindim anlatamm balim yaa..nasil.bir sevinc dimi..hep iyiyi cagir.asla kotu dusume..olcak.bu bebis..saglikla sihatle kucamiza.alicaz.insallhrabbim yuzune guldu kuzum..insallh zeynep imede nasip edwr..ayy baklim.kizimzmi.iglumuzmu.olcak..tabiilk.once saglik..ayferimm allh.muylulunu.daim etsin

Insallah hepberaber görecez saglikla dünyaya geldigini. Zeynep icin dua ediyorum, oda hayirlisiyla hamile kalacak inaniyorum.
Rabbim hicbir duayi bos cevirmez.

Cnmmm çok sevindim senin adına inş. herşey yolunda gider tatlım Rabbim tamamına erdirsin saglıkla kucagına almayı nasip etsin

Canim senin icin cok dua ediyorum. Rabbbim senin de dua ni isitiyor buna emin ol. Ümitsizlige sakin kapilma.
Zaten "olmicak bu is" dedigin anda birden oluveriyo! Dua dua dua canim. Seninde burdan güzel haberlerini alacaz biliyorum...
Gelismelerden bizide haberdar et canim..

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1404157344.093607.jpg
Ilk resmimiz! Simdilik hersey normal. Doktor 5 haftalik dedi. Hormon degerlerim iyi cikmis. Kalp atislari henüz göremedik. Dikkatli ol agir is yapma dedi doktor.haftaya carsamba yine kontrol var. Dua edin kizlar bebegimin kalp atislarini görmem icin. Insallah hersey yolunda gider. Rabbim su mübrek günlerde hayirli haberler almayi nasib etsin.. Amin

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Eki Görüntüle 1173740
Ilk resmimiz! Simdilik hersey normal. Doktor 5 haftalik dedi. Hormon degerlerim iyi cikmis. Kalp atislari henüz göremedik. Dikkatli ol agir is yapma dedi doktor.haftaya carsamba yine kontrol var. Dua edin kizlar bebegimin kalp atislarini görmem icin. Insallah hersey yolunda gider. Rabbim su mübrek günlerde hayirli haberler almayi nasib etsin.. Amin

Oyy yaradana kurban rabbimin bi mucizesi daha:)yat dinlen ayfer boşver işi gücü,9 ay sona vaktin olmayacak yatmaya:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1173740

oy masalla pitircigima
sukurhersey yolunda ayferim kalp atisida 7.haftaya dogru goruluyor
sen nasilsin nasil giduuor esin ne tepki verdi

Ayferim cok sevindim sabrettin sonunda muradina kavustun sukur. Insaallah kucaginada alirsin saglikli bi hamilelik gecirmen dilegi ile

Esim sehir disinda calisiyo obada resmi gönderdim hemen. Sükürler olsun dedi oda.
Kendimi cok yorgun ve uygusuz hisediyorum en cok bu beni zorluyor. Bulanti fazla yok. Bad dönmesi oluyo ara sira. Isyerinde isler cok yogun aksam eve gidince bise yapasim helmiyo.
Insallah hersey yolunda gider. Bazen cok korkuyorum kötü bise olacak yine diye. Sonra Rabbim ne yazdiysa onu yasicaz diyorum biraz rahatliyorum. Mevlam neylerse güzel eyler.
Suan icim cok rahat artik hersey Yaradana kalmis. Bu mübarek Ramazanda iyi haberler alacagima inaniyorum..

Esim sehir disinda calisiyo obada resmi gönderdim hemen. Sükürler olsun dedi oda.
Kendimi cok yorgun ve uygusuz hisediyorum en cok bu beni zorluyor. Bulanti fazla yok. Bad dönmesi oluyo ara sira. Isyerinde isler cok yogun aksam eve gidince bise yapasim helmiyo.
Insallah hersey yolunda gider. Bazen cok korkuyorum kötü bise olacak yine diye. Sonra Rabbim ne yazdiysa onu yasicaz diyorum biraz rahatliyorum. Mevlam neylerse güzel eyler.
Suan icim cok rahat artik hersey Yaradana kalmis. Bu mübarek Ramazanda iyi haberler alacagima inaniyorum..

rabbim dualaeimizi kabuk eder cnm insalla

kotu dusunme cagirma canum benum

benumde arasta inanilmaz bir uyku halim vardi erkek geliyor galiba hahaha

Yaaa aglamak istiyiyorum dun bebis uyurken yazayim dedim baya yazdim cep takildi ne cikabildim nede gonderebildim. Sinir oldum yattim uyudum simdi baktim hepsi silinmis yazdiklarim bidaha bastan yazmak zor simdi. Firsat buldukca yazarim songulum dogum hikayemi.
siz nasilsiniz kizlar?
Biz dun aksak 19 dan gece 1 kadar uyumadik sebebi basta yoktu hezamanki gibi yedi gazini cikardi biraz durdu yatirdim dalar gibi oldu uyandi agladi yine dalar gibi oldu uyandi agladi aldim kucagima iftari yaptik sonra acikti yine yedirdim tam daliyorken bas bas bagirdi dedim altimi pislendi kokladim az birsey yapmis degistireyim dedim actim bezini esimde vardi yanimda bi baktim altini degistirirken normalde aglmazdi ciyak ciyak bagiriyor esim dedi bak kizarmis bez sikmis evet gercektende hem kozarmis hem hafif sismis krem surdum dinlerdirdim orayi. Rahatladi nasil oldu anlamadim halbuki hic fark etmedim bezi baglarken demekki cok dar yapmisim. Kiyamam ya bi tuhaf oldum uzuldum dogrusu yanima aldim beraber yatip uyuduk misil misil uyudu taa sabah 6 da kalkti yedi yine uyudu busefer 12 de kalkti dun 6 saat hic uyumadigi icon bugun iyi bi uyku cekti.
artik bezi baya bi bol bagliyom ama yukardan siziyor bu sefer ve hep ust degistiriyoz kac kere. Hasta olacak diye endiseleniyorum.ne yapcaz bilemedim bez markasini degistircez artik.
Sizler nasilsiniz kimse yok suan hazir bebiste uyuOrken yazissaydik keske birileri olsa burda suan.

haklisin cn
ayfer pitpitlaei duyduuzmu

Evet canim bugün duyduk hersey yolunda. 4 agustosa randevu verdi. Ama bu gittigim hastanedeki doktor kendi jinekologuma daha gitmedim. Aslinda kendikime gitmek istiyorum. Cünkü bu kadin yabanci bisey soruyorum anlatmaya calisiyo ama anlamiyom.
Yarin kendi doktorumu aricam bakim o ne dicek..

Yaaa aglamak istiyiyorum dun bebis uyurken yazayim dedim baya yazdim cep takildi ne cikabildim nede gonderebildim. Sinir oldum yattim uyudum simdi baktim hepsi silinmis yazdiklarim bidaha bastan yazmak zor simdi. Firsat buldukca yazarim songulum dogum hikayemi.
siz nasilsiniz kizlar?
Biz dun aksak 19 dan gece 1 kadar uyumadik sebebi basta yoktu hezamanki gibi yedi gazini cikardi biraz durdu yatirdim dalar gibi oldu uyandi agladi yine dalar gibi oldu uyandi agladi aldim kucagima iftari yaptik sonra acikti yine yedirdim tam daliyorken bas bas bagirdi dedim altimi pislendi kokladim az birsey yapmis degistireyim dedim actim bezini esimde vardi yanimda bi baktim altini degistirirken normalde aglmazdi ciyak ciyak bagiriyor esim dedi bak kizarmis bez sikmis evet gercektende hem kozarmis hem hafif sismis krem surdum dinlerdirdim orayi. Rahatladi nasil oldu anlamadim halbuki hic fark etmedim bezi baglarken demekki cok dar yapmisim. Kiyamam ya bi tuhaf oldum uzuldum dogrusu yanima aldim beraber yatip uyuduk misil misil uyudu taa sabah 6 da kalkti yedi yine uyudu busefer 12 de kalkti dun 6 saat hic uyumadigi icon bugun iyi bi uyku cekti.
artik bezi baya bi bol bagliyom ama yukardan siziyor bu sefer ve hep ust degistiriyoz kac kere. Hasta olacak diye endiseleniyorum.ne yapcaz bilemedim bez markasini degistircez artik.
Sizler nasilsiniz kimse yok suan hazir bebiste uyuOrken yazissaydik keske birileri olsa burda suan.
Canim üzme kendini, olur böyle seyler yavas yavas ögrenecez herseyi.
Belkide gercekten bez markasini degistirmen gerek bi denersin. Benim kardesime annem hazir bez bagliyamiyodu alerji yapiyodu.
Eskiden kullandiklari bezleri kullandi annem. Her cocuk ayni degil yani. Iyi bezlerden al canim mazallah cocuk pismesin. Canim uykusundan da olmus. Yorulmus da nasil uyumus okadar..

siz nasilsiniz kizlar?

oy canim benim suclama sakin kendini sicaklarinda etkisi olmustur hem bile isteye birsey yok ortada ufaj bir kaza olmus
sizdirma olayina gelince basta bizde yasadik sonra sebebi ogrenduk erkek bebegin pipi havada kalmicak baglarken asagi dogru koyup baglarsan cikarmiyor

keske sen uygun ken gorseydim yazardim mutlaka her firsatta yaz cnm merakta birakma

Evet canim bugün duyduk hersey yolunda. 4 agustosa randevu verdi. Ama bu gittigim hastanedeki doktor kendi jinekologuma daha gitmedim. Aslinda kendikime gitmek istiyorum. Cünkü bu kadin yabanci bisey soruyorum anlatmaya calisiyo ama anlamiyom.
Yarin kendi doktorumu aricam bakim o ne dicek..

herseyin yolunda olmasina cok sevindim canim benim rabbim devamini nasip rtsin
birfe kendi jinekologuba git ayferim daha rahat sorarsin hem

X