Bebek aşkıyla yanıp tutuştuk 2013'le devam ediyoruz

Koti bir tecrube yasadiniz normal cnm
insaala bebegimiz sagliklinolucak

Bende bazen cok korkuyorum ama genelde icim rahatim. Simdilik hersey yolunda bugün cok kötüydüm. Midem cok bulandi.
Bütün gün yattim. En sonunda esim dondurma getirdi o iyi geldi. Mide bulantisi iyiye isaret mis. Öyle teselli ettim kendimi :KK1:

Kimsecikler gelmiyor ama ben yinede yazayim... Ramazan bayramaniz kutlu olsun kizlar, dualariniz kabul olsun hersey gönlünüzce oksun.
Bizde hersey yolunda, bu hafta izinliyim evdeyim yani dinleniyorum

Kimsecikler gelmiyor ama ben yinede yazayim... Ramazan bayramaniz kutlu olsun kizlar, dualariniz kabul olsun hersey gönlünüzce oksun.
Bizde hersey yolunda, bu hafta izinliyim evdeyim yani dinleniyorum

haklisin valla canim benim

seninde bayramin kutlu birdahaki seker bayraminda bayram sekerin kucaginda olsun insalla

Bende bazen cok korkuyorum ama genelde icim rahatim. Simdilik hersey yolunda bugün cok kötüydüm. Midem cok bulandi.
Bütün gün yattim. En sonunda esim dondurma getirdi o iyi geldi. Mide bulantisi iyiye isaret mis. Öyle teselli ettim kendimi :KK1:

himmm belkide bizim minigun cani dindurma cekti he hehe
nasil babaya nazlsniyormuyuz

Ramazam bayraminiz mubarek olsun kizlaaar

Songulum aglamalarim olmadi amq bi keresinde bizim oglanin gaz sancisi bi tuttu tabi bende tecrubesizim qnlqmadim me oldugunu bukadarmi aglar bi bebek resmen damarlar cikti kipkirmizi oldu sesi desen kulaginin zarini patlatacak herseyi deniyoruz esimle karni tok alti kuru soLe tut boyle tut soyle yatir boyle yatir derken bende agladim cunku yatdim edemedigim icin agladim caresiz oldugum icin agladim o agladigi icin kendini parcaladigi icin agladim. Esimde bana guldu niE agliyorsun bebek aglamiyorki bak gozunden yas bile akmiyor bagiriyor rahat etmedigini ifade ediyor dedi ben aglamayi kestim senmisin annene bagiran dedim :KK66:) aldim kucagima verdim surubunu salladim kucagimda gazini cikardi rahatladi

simdi tek gogsum yara onu ememiyor:KK43:(( bir turlu yarayi iyilestiremedim belkide mama vermek zorunda kalmam diger gogsumude verebilsem bu durum beni uzuyor acikcasi. Etrafimdakileride soyleyip duruyorlar emzirsene diye sanki keyfimden emzirmiyom kaniyor catladi

Ayfer masaallah 10 hafta dolmus nenim icimden kiz olcakmis gibi geliyor neden bilmiyorum ama oyle hissettim:KK66: saglikli olsun Insaallah

bzimde kirkimiz cikti oglum adam oldu masallah:)))

Sizler nasilsiniz ne yapiyorsunuz

himmm belkide bizim minigun cani dindurma cekti he hehe
nasil babaya nazlsniyormuyuz
Babasi bugün bizi kizdirdi üzdü biraz, sehir disinda calisiyo. Özlüyo bizi onun icin pek ses cikarmiyoruz. Sanki babamiz nazlaniyo :KK1::KK1:
Ayfer masaallah 10 hafta dolmus nenim icimden kiz olcakmis gibi geliyor neden bilmiyorum ama oyle hissettim:KK66: saglikli olsun Insaallah

bzimde kirkimiz cikti oglum adam oldu masallah:)))

Sizler nasilsiniz ne yapiyorsunuz

Benim icimden de kiz geliyo ama herkes öyle diyo. Kaynanam kiz diyo is arkadasi kiz diyo. Herkes ayni fikirde, bide oglan dogarmis :KK1: benim bebisim

Ya ben emzirmek istiyorum pompalamak canimi acitiyor tek gogusm yara oldu bizimki tekini aliyor yara olani almiyor
siz ne yaptiniz kizlar sizin emzirmeleriniz nasildi mama vermismiydiniz. Ben veriyorzm malesef mamaya alisti ilk gunden beri aliyor ne yapsam bilmiyorum tek gogsumun sutu ile doymuyor bastan beri cok yiyor babasi gibi:KK66:

Onerilerinizi bekliyorum alin size konu belki bu sayede gelirsiniz

zeynep nerelerdesin yeni gelismelerin varmi ne durumsasin

ayfer sizin ordada gec soyluyorlar cinsiyetini dimi

Ya ben emzirmek istiyorum pompalamak canimi acitiyor tek gogusm yara oldu bizimki tekini aliyor yara olani almiyor
siz ne yaptiniz kizlar sizin emzirmeleriniz nasildi mama vermismiydiniz. Ben veriyorzm malesef mamaya alisti ilk gunden beri aliyor ne yapsam bilmiyorum tek gogsumun sutu ile doymuyor bastan beri cok yiyor babasi gibi:KK66:

Bilmiyorum burda ne zaman söylüyorlar. Gec olsunda güc olmasin. Pazartesi hastanede kontrolüm var. Ordaki doktoru sevmedim.
Polonyali mis almancasi yok denecek kadar az. Pek bise söylemiyor soruncada anlatamiyo. Insallah bidaha gitmeme gerek kalmaz..

canum benum cok gecmusnolsun ben hep derim sezeryan acisi bedir ki bu gogusbyarasi yaninda
yarende benim birisi cok kotu olsu kaniyordubucu kopqcak kadar aglaya agalaya emziriyordum yareni
ama hic geri cekmedim.o gigsumu aglasamda emzrdim
mama olayina gelince yaren ikibay huzursuzbir bebekti benim sutum asiri fazla olmasina ragmen sagdan soldam yanls bilgilerle yarene mama verdim ve cok pismamim 4 ay dinum noktasi biberonu alip beni almadi ne kadar mucadele etsemde
benim birde sut oglum vardi 5oo cc de ona sut veriridim dusun

eger mamasiz sutun yeterli gelmiyirsa tabikide ver acmi kalcak evladin

ama onun disinda yasadigin tecrubeden dolayi mamadna uxak dur derim

arasta sutum ancak oma yetecek kadardo hic mama vermedim 6 ay sadece anne sutu 21 aylik oldu hala devam eduyor hatta

ama her bebek hikayesi farkli veemek gerekiuorsa vericeksin

aklima takilan ne olirsa yaz canim

Bilmiyorum burda ne zaman söylüyorlar. Gec olsunda güc olmasin. Pazartesi hastanede kontrolüm var. Ordaki doktoru sevmedim.
Polonyali mis almancasi yok denecek kadar az. Pek bise söylemiyor soruncada anlatamiyo. Insallah bidaha gitmeme gerek kalmaz..

insalla gonlume gore bir dr olurcanim
burayabgelicekmisiniz bubyaz

Sol gogsum yara kabuk bagladi pompaladigim icinnde nasil iyilesir bilmiyorum zaten soldan umidim yok ama sagi bazen emiyor bazende memeyi fark edince bi ciglik atiyorki sanki zararli birsey veriyorum bende zorlayamiyorum eskisi gibi cunku artik net birsekilde farkinde biberon olmadiginin.
Sutum yetmiyor evet ilk basta coktu ve yeterdide ama ozamanda az emiyordu ama mamayida goturuyordu ya bilmiyorum suan gercekten yetmediginin farkindayim ve mecbur mama veriyorum artik bunu kabullendim beni uzen suan memeyi almamasi ya bi cekse yok illa cektigi gibi cok gelmeli halbuki aventin biberonundan aldim memeucu gibi olanindan.
bakalim nereye kadar boyle surecek hayirlisi artik ama cok zor bi durum gercekten dedigin gibi sezeryan acisindan daha aci bi durum :KK43:((
Bunada sukur Rabbim kolaylastirsin insaallah

Gnyndnlaar... Nartanesi nasi gidiyor emzirme bi gelisme varmi?
Bende hersey yolunda. Biraz kasik agrilari var son iki gündür. Heralde rahim büyüyor cünkü bu sabah karnimin hafif büyüdügünü fark ettim :KK48:

Gnyndnlaar... Nartanesi nasi gidiyor emzirme bi gelisme varmi?
Bende hersey yolunda. Biraz kasik agrilari var son iki gündür. Heralde rahim büyüyor cünkü bu sabah karnimin hafif büyüdügünü fark ettim :KK48:
Meehaba canum benum nasil giduuor
olcumuniz nasil gectu
demek gobus buyumeye basladi he ne gisel anneben burdayim diyir bizim ufaklik he

Sol gogsum yara kabuk bagladi pompaladigim icinnde nasil iyilesir bilmiyorum zaten soldan umidim yok ama sagi bazen emiyor bazende memeyi fark edince bi ciglik atiyorki sanki zararli birsey veriyorum bende zorlayamiyorum eskisi gibi cunku artik net birsekilde farkinde biberon olmadiginin.
Sutum yetmiyor evet ilk basta coktu ve yeterdide ama ozamanda az emiyordu ama mamayida goturuyordu ya bilmiyorum suan gercekten yetmediginin farkindayim ve mecbur mama veriyorum artik bunu kabullendim beni uzen suan memeyi almamasi ya bi cekse yok illa cektigi gibi cok gelmeli halbuki aventin biberonundan aldim memeucu gibi olanindan.
bakalim nereye kadar boyle surecek hayirlisi artik ama cok zor bi durum gercekten dedigin gibi sezeryan acisindan daha aci bi durum :KK43:((
Bunada sukur Rabbim kolaylastirsin insaallah
Canim nasilsin nasil gisiyor bizim pasa ne kadarlik oldu
Gogus yarqn ne durumda

Selam kızlar ayferim demek karnın belli olmaya başladı ayy ne güzel günler yaşıyosun:)hamilelik ne keyifliydi bi dahamı doğursam neyok yok rabbim olmayanlara versin:)cinsiyet belli değil galiba dimi

Nartanem nurtanem:)göğsün yara olmuş galiba.tahinin iyi geldiğini duymuştum.bildiğimiz tahin.dene istersen gecmediyse
Bebiş nasıl sizdede uykusuz geceler varmı:KK43:ne kadarlık oldunuz

X