Bebek Beslenmesi bebek bezi?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ben prima almak istemiyorum ama ne alacağımada karar veremedim,molfix ya da baby star alabilirim,prima israil malıymış,bi de başka beze geçemiyormuşsun pişik yapıyormuş.bağımlılık gibi.

ben prima almak istemiyorum ama ne alacağımada karar veremedim,molfix ya da baby star alabilirim,prima israil malıymış,bi de başka beze geçemiyormuşsun pişik yapıyormuş.bağımlılık gibi.

bende molfix aldım canım baktım hayat kimyanın yani türk malı arkadaşım kullandı kalitesinin priamyla aynı olduğunu söyledi bende prima kullanmak istemiyorum çevremde herkes primadan şaşma diyor ama inatla almıyacağım

bende malesef prima aldım ve alalı 1 .5 ay oldu ve internetten aldım yoksa markete gidip değiştirmeyi bile düşünürdüm ama bunları kullanınca kesinlikle bende türk malı olduğu için molfix alıcam onlara para kazandırmak istemiyorum

Son düzenleme:
israil malımıymış prima??nebilim herkes mutlaka prima al deyince bende ondan almıştım.

kızlar hangi ülkeye ait olduğumu önemli yoksa kalitesi ve bebeğinizin poposunun rahatlığımı???

sanırım herkesin bebeğinin poposu önemli.. ama aldığımız her ürünlede israile yardım ederek filistine bir bomba daha atmasına yardımcı oluyoruz bebeğimizin poposunu düşünürken başka bebekler canından olmasın arkadaşlar bende prima almıştım 2 ay oldu değiştirme şansım yok ama artık molfix alıcam...

ya illa prima kullanırsak bebeğin poposuna bişey olmaz diye bişey yok önceden primamı vardı sanki yapmayın ama o filistinli ölmüş yada yaralı bebekleri görünce benim doğacak kızımda aynı durumda olabilir diye aklıma geldi ben istemiyorum israile para kazandırmak herkesin kendi tercihi

canlarim prima hem pahali hemde cok iyi degil
ben tuandayken bir paket almistim kullandim
memnun kalmadim

prima uyu ve oyna ile prima yeni bebek paketleri arasındaki fark nedir acaba ikisininde aynı kilolarda aynı numaralarda ve aynı adette bezi var, uyu ve oynamı iyi diğeri mi iyi ? Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.

valla primayı bıraktım ben de ..
açıkcası molfixden daha da memnun kaldım,lütfen sizlerde deneyin,prima takıntısından kurtulalım...

bende 1 numara almıştım sadece bir paket kullandıktan sonra 2 numaraya geçtik

valla primayı bıraktım ben de ..
açıkcası molfixden daha da memnun kaldım,lütfen sizlerde deneyin,prima takıntısından kurtulalım...

ben prima kullanıyodum ama takıntı olduğu için değil sadece bebeğime pişik yapmıyodu 4 numara çok sızdırınca haggis kullanmaya başladım ama molfixten hiç memnun kalmadım bebğimin altı hemen pişik oldu

ben pirimayı begeniyorum fakat uyu oynayı begenmiyorum çünkü o biraz daha ince vede yanlarından esnek degil..pirima aktif bebe güzeell

ben de prima kullanıyordum ancak bebeğimin poposunu türk malı alerji yapacak değil...yapsa bile ben türk malı kremler kullanır yine o hainlere bomba parası vermemmmmm....

X