bebek cinsiyet belirleme..

karabıberım okudum mesajını cnm da ben yazamıyom yenıymısımya o yuzden mesaj sayısı 50 olması lazımmıs sen bana yaz ama anlat nolur oglusun kesındır ınsallah bana nasıl yaptıgını tmm cnm

gamzem beni dinle valla ogöani bul benle beraber 3 kisi erkek sahibi oldu canimin ici haberim olsun calislamalara baslamadan benimle irtibat gec ben sana söyliycem canim inss

gamzecimm sen istanbuldasın.buişlerle ugraşan doktor bulabilirsin.bi ara serhat sakız yapıyo diyolardı.bence araştırrrr...doktor bullll...

Helencim ben de istanbuldayım bu doktorla maille o kadar çok yazıştım tel.görüştüm.bir tek kapısında yatmadığım kaldı.önceden yapıyormuş ama şimdi tüp bebek konusunda çalışıyormuş.......

cnm rabbım ıkımızede versın ıns.. allah razı olsun cnm ama yarın arayım bı telı varsa sende bı yazarmısın sana zahmet

ben onu tel. google dan bulmuştum..Dr Serhat SAKIZ, (212) 660 41 42 , (212) 542 43 44
çok ara ama baştan tel.açmıyorlar arayanlar yüzünden..ben sekreteri bıktırmıştım....doktor bey konuşmuştu:)))))))))))ama çok oldu 3-4 aydan fazla oldu

X