bebek cinsiyet belirleme..

çok sevindim canım...allah tamamına erdirsin...sağlıkla kucağına almaya nasip etsin...ben sana demiştim ama zıp zıp bebekler erkek oluyo diye....:KK66::KK19:

Saol canım amin inş. evet bende her söyleyende çok umutlanmıştım burası bana ilk başta değil ama sonradan çok uğurlu ve iyi geldi herşey için saolun

Canım ben buraya katıldığımda hamile olduğumu yeni öğrenmiştim ve sayfaları okudukça çok ümitsizliğe kapıldım neden daha önce araştırmadım diye çok üzüldüm sadece bildiğim adetten sonra ilk 5 gün içinde olursa erkek die biliyodum bide yusuf suresi 2 3 kez onu okudum başka bildiğim bişey yoktu ama çok fazla dua ettim Allahın izniyle oldu inşl.

Yaprak senin adet bitikten sonraki ilk 5 günmü denemen oldu?

Duan için teşekkür ederim canım. bende çok dua ediyorum. ama yanlış istemektende korkuyorum... Yanlışı istemekten Sana sığınırım Allah'ımmm..

Canim benim eger duanda hayirli ve saglikli olacaksa ver Rabbim gönlümdeki hakkimdada hayirlisi olsun dersen yanlis istemessin hem Rabbim ne diyor "kullarim benden istesin ""isteyeceksinki versin Rabbim bikmadan usanmadan isteyeceksin vermezsede bilki senin icin hayirlisi kiz evlatmis isyan etmeyeceksin ve sükredeceksin Rabbim dualarini kabul eder insaAllah bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine....

Hala küsüs canım hem odun biraz anlamaz öle resimden falan:KK1::KK1:

Canimcigim pipinin oldugu yeri mavi kalemle isaretle bak nasil anliyor bakma islerine geleni anlar onlar yada ona direkt söylemeden bir sekilde duyur ona erkek oldugunuda sen erkek doguramazsin dedigi icin belki utanir ay böyle önyargili erkeklere cok sinir oluyorum

yarak güzelim hadi hayırlı olsun sevindim.bırakın küslüğü neyin oğlan ebeveyni olucaanız.kız istemelere gitçeeniz he he.
sünnet düğünü etçeniz önce tabiisi:KK1:

yarak güzelim hadi hayırlı olsun sevindim.bırakın küslüğü neyin oğlan ebeveyni olucaanız.kız istemelere gitçeeniz he he.

saol canım tuttu tahminin valla ayy evet ya asker annesi olucam oğlum demek bile yakışmıyo benim ağzıma daha

Liza laf yetistirecegine yazdigin msj.bi oku kiz pek rahat gördüm seni kendini garantiye aldin ya nasilda konusuyon görürüm seni 2 ay sonra tekrar yöntem arastirmada o zaman soracam ben sana bu konusmalari...

anam burda da bir bayram havası oluşmuş.açalım bir çiftetelli oynayalım her oğlan haberine:))

Verin kizlar mendili lizanin eline halay basini o cekecek oynariz önce kiz teyzesiydik simdi erkek her gelen yigene oynariz saglikla gelsinler insaAllah konus konus seninkinede oynuyacaz burada...:KK36:

Liza laf yetistirecegine yazdigin msj.bi oku kiz pek rahat gördüm seni kendini garantiye aldin ya nasilda konusuyon görürüm seni 2 ay sonra tekrar yöntem arastirmada o zaman soracam ben sana bu konusmalari...

hiç yöntem araştırmadım ki.umurumun köşesinden geçmez kız olmuş erkek olmuş ben 40 yaşlarında falan yaparım ancak o da evde bir neşe olsun.kocayla birbirimizi dinlemeyelim diye. o zaman da kız isterim heralde.uğraşmam hiç.

haskena sende yaşım geçiyor diye korkuyosun olmadı alıver çocuk esirgeme kurumundan yapılmışını.hatta 3 yılını doldurmuşunu.cinsiyeti de erkek olsun. hiç strese girme.

yaprakcımm cok sveindim cnm yaaaa
hayırlı olsunn oglunnn.saglıcakla al kucagına inşallahh
eşinee sölicenmi
gecmişi okuyamıyorum pc cok agır calışıyor deli ediyor beni

X