bebek cinsiyet belirleme..

adet döngüsü kac acaba?
belki yumurtalama gününe denk gelmiş olabilir.herkesde aynı tarihler olmuyor.o nedenle ben 15.gün yada 13.gün olayına inanmıyorum
ama karbonatlı duşla vajinası alkali olduysa erkek cocuk olma olasıgı artmıştır.
bu vajen ph sına inanıyorum ben.

evet canım buda önemlii meselaaa
bir arkadaşım 15nci gün tek ilişkiyle kaldı ve kızı olacakk
amaa onunn yumurtlamaa günüü 2gün sonraymışş

elara sen msnde bana bi takvime bakmistin hatirliyomusn
kan takvimi tutuyomu kuzum yaa

benim baktıgım takvim rus takvimiymiş cnm.aynı yöntem yani
tutanda var tutmayanda var.ama sen yinede takvimleride göz önünde bulundurarak bi ay belirlee
tabi öncelikle diger yöntemlerr önemli
ne zmaan düşünüyorsun 2.bebegini?
kızın kac aylık oldu

benim yarın belli olurrr belkii
10 hafta 3 günlükken doktor erkeğe benziyoo dediii

baksanaa nisanaa 8 haftalıkken demiş tutmuşşşş

perşembe doktora gidicem yumurta takibi için . 13. günüm . bu günlerde biraz stresliyim ama bu ay denicez bakalım . bende vajinal duşa karar veremedim

egem nasıl yapıcan cnm bı anlatsan sırıngaylamı yoksa buharımı...

Canım teyzemin kızının komşusu bunu doktordan öğrenmiş sonra teyzemin kızı gitmek istediğinde doktor vefat etmiş...komşusuna doktor eczanelerden laman mı lawman mı ne bir set varmış ...karbonatlı suyu ona doldurup ucunu vajinaya sokup yıkıyormuşsun....

perşembe doktora gidicem yumurta takibi için . 13. günüm . bu günlerde biraz stresliyim ama bu ay denicez bakalım . bende vajinal duşa karar veremedim

berra gidince vagi-c hakkında daha geniş bi bilgi alabilirmisin cnm
benim kafam karıştıı
içeriginde aktif madde asorbik asit yani c vitamini var.c vitamini de düşük ph degerine sahiptir.bide içinde magnezyum var o da yüksek alkali içeren bi mineral
vagi-c genelde vajinal enfeksiyonlarında veriliyormuş.enfeksiyonlarda ph degeri yüksek olur yani alkali olur.
vagi-c nin içindeki vitamin c nin ph degeri düşük oldugundan vajinal ph derecesi dengelenmiş oluyor.yani bu yazdıgım mantıken yorumum.
bide siz yorumlayın anlayanlarr.
bu hapı sana niye verdikii??
enfeksiyon filanmı var sende

aminn cnm
kusura bakmazsan özel bişi sorcam cnm.isteemezsen cvp vermeyebilirisn:)
ilişki sırasında orgazm olmuşmuydun.:eek:
erkekten önce kadının orgazm olması vajinayı alkali yapıyormuş.erkek olma ihtimali artıyor böylelikle
inşallah 3.bebeginde kız olur cnm
kızım var benim.ben hamile kalacagım ay cok süt içmiştim.kalsiyum agırlıklı beslenmek lazım kız cocuk için.

hayır canım olmadı...sık birleşme aralığımız da yoktu ayrıca:kedi:ama tam yumurtlama dönemimdi hatırlıyorum...kızım olmasını çok istemiştim...bütün takvimlere ve kocakarı yöntemlerine göre kız çıkıyordu...ama oğlum oldu:emir_bebek:şimdi oğlumu milyon tane kıza değişmem tabiii:nazar::nazar:...tekrar diyorum allah evlatlarımızı sağlıklı,huzurlu büyütmek nasip etsin,hayırlı evlat olsunlar:Saruboceq:...ama insanın içinden geçiyor tabii...
bu arada 3. çocuğu nerden çıkardın canım?..alah mı söyletti yoksasırnaşık şeybenim 1 tane çocuğum var,o da erkekgamyoncuiremsu

Alkali ve Asitli Yiyecekler Tablosu

Tüm yiyecekleri ve etkinlikleri iki grupta sınıflandırabiliriz: alkali oluşturan (pH derecesi 7'den yüksek) ve asit oluşturan (pH derecesi 7'den düşük). Aşağıdaki rehbere bakarak yaşamınızda alkali oluşturan yiyecek ve etkinliklere ağırlık verin.

Yüksek Alkali Oluşturanlar

Limon
Karpuz (çekirdekleri dahil)
Tüm çiğ, yeşil yapraklı sebzeler
Tüm çiğ sebzeler
Tohumların, baklagillerin ve pekçok tahılın filizlenmiş hali
Tüm çimlendirilmiş filizler (buğday, arpa)
Deniz yosunları (dulse, wakame, kelp)
Yeşil süpergıdalar
Chlorella
Yeşil sebzelerin suları
Tüm taze bitkiler
Badem (filizlenmiş )

Düşük Alkali Oluşturanlar

Buharda pişmiş sebze ve yeşillikler
Tüm olgun meyveler
Darı (Lat.panicum miliaceum,İng.millet)
Quinoa (Lat.chenopodium quinoa)
Tüm soğuk sıkım, sızma yağlar (zeytin, keten, susam, hindistancevizi, ayçiçeği, kenevir)
Kurutulmuş aromalı bitkiler ve baharatlar
Kafeinsiz bitki çayları
Fermante olmuş yiyecekler

Alkali Mineraller

Kalsiyum
Magnezyum
Potasyum
Sodyum
Silikon
Demir
Manganez

Yüksek Alkali Oluşturan Duygu Durumu ve Etkinlikler

Huzur
Minnettarlık
Affetmek
Neşe
Gülmek
Olumlu Düşünmek
Dinlenmek
Egzersiz yapmak
Derin nefes almak
Meditasyon yapmak
Nezaket

eğercinsiyet ultrasonda erken bilniyorsa genelde erkek oluyor...erkek cinsel organı belli olduğu için yanılma payı az...ama eğer görünmüyo daha belli değil falan diyorlarsa o genelde kız oluyor...
yani benim gözlemlerim böyle...
güzel bi konu olmuş,açan arkadaşa teşekkür ederim

berra gidince vagi-c hakkında daha geniş bi bilgi alabilirmisin cnm
benim kafam karıştıı
içeriginde aktif madde asorbik asit yani c vitamini var.c vitamini de düşük ph degerine sahiptir.bide içinde magnezyum var o da yüksek alkali içeren bi mineral
vagi-c genelde vajinal enfeksiyonlarında veriliyormuş.enfeksiyonlarda ph degeri yüksek olur yani alkali olur.
vagi-c nin içindeki vitamin c nin ph degeri düşük oldugundan vajinal ph derecesi dengelenmiş oluyor.yani bu yazdıgım mantıken yorumum.
bide siz yorumlayın anlayanlarr.
bu hapı sana niye verdikii??
enfeksiyon filanmı var sende

Ben geçen gün yorum yapmıştım.....Benim doktoruma sorduğum potasyum hapıyla ilgiliydi..bana doğal olarak potasyumu al..çünkü içeriğindeki kimyasallar vajinal ortamı asitleştirebilir demişti..Vagi_c ben de merak ediyorum .....

hayır canım olmadı...sık birleşme aralığımız da yoktu ayrıca:kedi:ama tam yumurtlama dönemimdi hatırlıyorum...kızım olmasını çok istemiştim...bütün takvimlere ve kocakarı yöntemlerine göre kız çıkıyordu...ama oğlum oldu:emir_bebek:şimdi oğlumu milyon tane kıza değişmem tabiii:nazar::nazar:...tekrar diyorum allah evlatlarımızı sağlıklı,huzurlu büyütmek nasip etsin,hayırlı evlat olsunlar:Saruboceq:...ama insanın içinden geçiyor tabii...
bu arada 3. çocuğu nerden çıkardın canım?..alah mı söyletti yoksasırnaşık şeybenim 1 tane çocuğum var,o da erkekgamyoncuiremsu

amin cnm

ayy ben yalnış yazmışım 2. cocugun yazacaktım:)
hehe belkide Allah söyletmiştir 3 cocuk ideal

kızlarr aşagıdaki listede yüksek alkali içerenlerin içinde limonda var
ee limonda c vitamini yüksek ve ph degeri 2-3 ve asidik özellik gösterirmiş
vagi-c de de vitamin c var asidik özellik gösteriyorr
anlamadımmmmmm.
limon için hem alkali rezervini arttırır deniyor hemde asidik özelliktedir diyorr:bbo:

doktorum perşembeye kadar şehir dışında perşembe ayrıntılı sorarım. bu arada benim bildiğim limon ve portakal alkali gıdaların başında geliyor.

X