Maske Tarifleri Bebek gibi bir cilt için evde yapabileceğiniz cilt bakım maskeleri

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
arkadaslar biraz önce yüzüme süt ve üzüm suyundan yaptıgım buz kalıplarını sürdüm yüzüm yumusacık oldu. hergün yapmak lazım tavsiye ederim

limon suyu ve yoğurt gerçekten çok etkili arkadaşlar ben de tavsiye ederim.ben bir yemek kaşığı kadar yoğurda yaklaşık 10 damla limon suyu damlatıyorum.(yoğurdun fazla sulu olmamasına dikkat edin arkadaşlar çünkü limon suyu damlatınca zaten yeteri kadar sulu oluyo.oluşan karışımın çok sulu olmaması iyi olur yüzünüzden akıp gitmemesi için.)bir pamuk yardımıyla yüzüme sürüyorum ve 15 dk bekletiyorum sonra ılık suyla yıkıyorum.yüzünüzü yıkadıktan sonra gözeneklerin açıldığını ve yüzünüzün beyazladığını hissedeceksiniz arkadaşlar.yoğurt cildi yumuşatıyor ve limon suyu da siyah noktalara bire bir.benden tavsiye...

denemedik bişey kalmadı zaten bide bu formülü deneriz inş işe yarar şimdiden tşk bilgiler için.

ayva çekirdeği kremi çok i 5 6 tane ayva çekirdegini yarım çaybardagı ılık suya koyu bir gün bekletip jel kıvamına gelince yüzünüze sürüp 20 dk beletip yıkayın

arkadaşlar tv ye lokman hekim çıktı salatalıgı kuru kuru yüze yapıştırmanın hiç bir faydası yok biraz suda 5 6 dk haşlayıp rendelip bekletin bebek gibi cildiniz olcak dedi kendindende çok emindi suyunuda içeblirsiniz dedi atmayın suyu falan deneyen varmı hiç

limon suyu+yoğurt süper. çok işe yarıyor tavsiye ederim. cildim kuru ve nemsiz bu arada yani hassastır baya ama bir sorun yaratmadı bende aksine baya iyi geldi

seneler önce cildiye doktorumun tavsiyesi de 'yoğurt ve yaş maya' karışımından elde edilen maske olmuştu.
test edilmiştir tarafımdan.
gerçekten sivilcelere birebir

bebek cilt için ise önerebileceğim bal + tarçın karışımından oluşan maskedir
onu da kullandım
yumuşacık bir yüzünüz oluyor
ayrıca mis gibi de kokuyor

X