bebek giyimi kampanyaları veya outlet mağazaları?

karşıdaki optimum outlette çocuk tekstili üzerine birçok markanın (b&g fln..) outlet mağazası vardı,optimumu kalabalık olması dışında çok beğendim..ama demstocktaki mothercare outleti kaldırmışlar bilginiz olsun.. diğer outlet neredeydi dedim tezgahtara,yakın yakın carrefourun arkasında dedi,eşimle ara ara bulamadık,bir gitmişiz ki yolun sonunda idil baby ve geri dönünce de bebeğim olacak mağazalarını bulup girdik sadece.. ne kızdım o tezgahtar çocuğa da, yanlış tarif edeceksen niye tarif verirsin be kardeşim?

ayy ilk konuşmaya başladığımızda senin oğlun 5 aylıktı
ben hamileydim
şimdi oğlun 10 aylık olmuş ve ben dizlerimde 2 buçuk aylık kızım uyurken yazıyorum

idil baby ve bebeğim olacaktan az daha düz çıksaymışsınız bize gelcekmişsizniz
fazla ilerlemişsi karşı şeritte ve daha gerideydi diğer outlet
ama ben artık mothercareyi hiç sevmiyorum
ne çabuk tiftiklenyorlar
o kadar paraya sanki yıllardır giyilmiş gibi oldular
tek artısı tulumlarının kendinden eldivenli olması oldu

ayy ilk konuşmaya başladığımızda senin oğlun 5 aylıktı
ben hamileydim
şimdi oğlun 10 aylık olmuş ve ben dizlerimde 2 buçuk aylık kızım uyurken yazıyorum

idil baby ve bebeğim olacaktan az daha düz çıksaymışsınız bize gelcekmişsizniz
fazla ilerlemişsi karşı şeritte ve daha gerideydi diğer outlet
ama ben artık mothercareyi hiç sevmiyorum
ne çabuk tiftiklenyorlar
o kadar paraya sanki yıllardır giyilmiş gibi oldular
tek artısı tulumlarının kendinden eldivenli olması oldu

arim Allah analı babalı büyütsün canım,avatardaki kızın mı?çok tatlı,maşallah ona :KK34:
demek o caddedeydiniz, o caddede git git sola dönülmez,nerdeyse kocaelinden çıkacaktık o kadar gittik yani :KK52:
tiftiklenmesi küçük bodylerinde oldu bende de,ama taş gibi sağlam bodyler.çok sıcak suda yıkayınca oluyor,ben artık en fazla 40-50de yıkıyorum çamaşırını oğlumun.(bu arada en iyi çamaşır mak deterjanını da onca denemeden sonra dalan roxy matik ve yeni bim'de çıkmış sıvı bill baby diye bir marka,sıvı dalin matiğe falan beş basar yanii)
mothercarede en son şortuyla birleşik bodyler var onları beğendim ama ilk gittiğimde almadım dün de baktım bedeni kalmamış,indirime girmişler 2lisi 38 tlydi.. daha kullanışlı gibi duruyor tshirt-şort ayrı takımlara göre.

arim Allah analı babalı büyütsün canım,avatardaki kızın mı?çok tatlı,maşallah ona :KK34:
demek o caddedeydiniz, o caddede git git sola dönülmez,nerdeyse kocaelinden çıkacaktık o kadar gittik yani :KK52:
tiftiklenmesi küçük bodylerinde oldu bende de,ama taş gibi sağlam bodyler.çok sıcak suda yıkayınca oluyor,ben artık en fazla 40-50de yıkıyorum çamaşırını oğlumun.(bu arada en iyi çamaşır mak deterjanını da onca denemeden sonra dalan roxy matik ve yeni bim'de çıkmış sıvı bill baby diye bir marka,sıvı dalin matiğe falan beş basar yanii)
mothercarede en son şortuyla birleşik bodyler var onları beğendim ama ilk gittiğimde almadım dün de baktım bedeni kalmamış,indirime girmişler 2lisi 38 tlydi.. daha kullanışlı gibi duruyor tshirt-şort ayrı takımlara göre.

evet canım kızım:emir_bebek:teşekkür ederim

tam o cadde değil ama düz gidip sola dönseniz tamamdı
ee o kadar gitmişken viaporta gitseydiniz keşke ,iyice büyütmüşler çok güzel olmuş,kapalı alan da değil
ben dalin kullanıyorum elimde var şimdilik ama biterse bime bakarım,yazdım aklıma
ben 30-40 derecede hatta bazen 15 dakikada yıkıyorum ama ne bilim eskimiş görüntüye çok şaşırdım
bir tane de chicco zıbınımız var sapasağlam,yıkayıp giydiriyorum sürekli
ablam hamile ona chicco alırız heralde:KK51:

Kadıköy'de pep... diye bi mağaza var sanırım beşiktaş ta da şubesi varmış Armani,burberry gibi dünyaca ünlü markaların outlet ürünleri oluyor Satış elemanına sordum bire bir orjinal dedi ama emin değilim daha önce burberryden aldığım tişörtün aynıısından bir de oradan aldım ve tıpatıp aynıydı bir de armani çocuk elbisesi aldım kumaşı falan çok kaliteli ama daha önce armaniden alışveriş yapmaığım için orjinal mi tam emin değilim

Kadıköy'de pep... diye bi mağaza var sanırım beşiktaş ta da şubesi varmış Armani,burberry gibi dünyaca ünlü markaların outlet ürünleri oluyor Satış elemanına sordum bire bir orjinal dedi ama emin değilim daha önce burberryden aldığım tişörtün aynıısından bir de oradan aldım ve tıpatıp aynıydı bir de armani çocuk elbisesi aldım kumaşı falan çok kaliteli ama daha önce armaniden alışveriş yapmaığım için orjinal mi tam emin değilim

fiyatlar nasıl orada canım?kadıköyde veya beşiktaşta nerede?bir de pep ne onu anlamadım ben

evet canım kızım:emir_bebek:teşekkür ederim

tam o cadde değil ama düz gidip sola dönseniz tamamdı
ee o kadar gitmişken viaporta gitseydiniz keşke ,iyice büyütmüşler çok güzel olmuş,kapalı alan da değil
ben dalin kullanıyorum elimde var şimdilik ama biterse bime bakarım,yazdım aklıma
ben 30-40 derecede hatta bazen 15 dakikada yıkıyorum ama ne bilim eskimiş görüntüye çok şaşırdım
bir tane de chicco zıbınımız var sapasağlam,yıkayıp giydiriyorum sürekli
ablam hamile ona chicco alırız heralde:KK51:

chiccoda yine %50 indirim başlamış tatlım bu arada :KK23:
:KK54:

fiyatlar nasıl orada canım?kadıköyde veya beşiktaşta nerede?bir de pep ne onu anlamadım ben

pebchino mağazının adı ben bu hafta güzel ciciler aldım yine beşiktaştakinin yerini bilmiyorum ama kadıköydeki hasanpaşadan kadıköy altıyoldaki boğaya çıkarken sağda cadde üzerinde kalıyor :))

kızlar pilumnus diye bir mağaza var, çok cici bebek kıyafetleri gördüm daha çok goose markası gibi , nakitte %50 indirim var şu an.. bluekeyde %50 indirim vardı ama ben pek beğenemedim ürünlerini..

kızıma aldığımız ufak kıyafetler küçüldü,kaldırdım
mevlütte gelen abartmıyorum yaklaşık 100 takım kıyafetten de 15 tane filan işe yarar çıktı ki çoğu büyük pijama ve eşofman takımı

zavallı kızımın dolabı boşaldı ,dışarı çıktığında giydirecek bir şey bulamıyorum:KK25:
işin kötüsü geziyorum ve alacak bir şey de bulamıyorum
elbise filan giymeyi sevmiyor kızım,rahat olacak
bol bol zıbın lazım ama mothercare kesinlikle istemiyorum,chicco da biraz pahalı
eşofman,swetshirt fln off
nereden başlasam:26::26:

Son düzenleme:
bebek giyimde , kozyataği carrefour yakın bir yerde 3 katlı bebek magazasi var binası var.sanırım aziz bebeydi . kaliteli ve fiyatlarda iyi.

oğlana kışlık mont alıcam ama bir türlü beğenemedim gezdiğim yerlerde.. biraz idil baby'dekini beğendim o da tam içime sinmedi..%30 indirim varmış, 45-50 lira civarına geliyordu.. tavsiyesi olan var mı kızlar ya?

yine döndük dolaştık birsürü yerden sonra idil babyden aldık ama bu aldığım farklı bir model,bunu görmemişim,çok hoşuma gitti.. gök mavisi.. benim kuzu kışa hazır..:KK16:
merterde de biçok yere baktık,en dandik montlara 45tl dediler,bi de merter yani tekstil cenneti.. armani baby taklidi satan bir yer var mertere girişte tek yön var zaten e-5ten,yokuşu çıkınca ilk tek yön sola döndürüyor camiye çıkan yol,o sola dönüşte solda bir mağaza.. armani birebir taklitleri,geçen geldiğimizde bir mont beğenmiştim 75 tl demişti ama nasıl aksi satıcıları var bayan da adam da öyle,pusetle içeri girmeyin falan yanımızdaki iki müşteriyi azarladı,geçen beğendiğimiz monta da 100 tl dedi.. kafasına göre yani fiyatlar..insanın alacağı varsa da almıyor..:KK19::KK20::KK47:
gerçi biraz daha katarım gerçeğini alırım dediysem de armani babynin vitrininde mont için 800lü rakamı görünce peeeh dedim.:KK53:
merterde body vs için caminin olduğu caddede fuar baby ve yanındaki mağazalar var gitmek isteyenlere.. sepetlerde 2,5 tlye body vs ler vardı, ben daha önceden stokladığım ve ihtiyacım olmadığı için almadım..
yine de kadir has avmde daha fazla seçenek var.. bu arada kadir hastaki idil babyde,0-3ten başlayıp 12-18e kadar bedeni olan kotlar 5 tlydi,defosuz ve taş gibi,unisex kotlar..aklında oraya gitmek olan varsa bakabilir..

uzun zamandır yazmamıştım,aklımdayken paylaşayım kızlar.. zippy kidstore,mothercare,panço,c&a,kanz'da indirimler %50ydi..gap baby ve h&m kids'de indirimler vardı,çok güzel serisonları var..
aklınızda olsun birçok mağaza yılbaşından önce bir indirim yapar, yılbaşından sonra daha büyük bir indirim yapar.. :KK52:
bu arada şu malum özel alıveriş kulübü sitelerinden oğluma alışveriş yaptım da birkaç kez, o da indirim çeklerim vardı diye, pazardan alabileceğiniz kıyafetlere en az 4-5 katı fiyat koymuşlar,bebek ayakkabıları desen ona keza..bunlardan aldım,bana normal fiyatlarına denk gelmiş oldu indirim çekleriyle.. ama tavsiye eder miyim?hayır..
giderim elimle kumaşına bakarım,beden ölçüsü kalıbı dar mı gözümle görürüm,ayakkabıysa elimle tabanını bükerim esnekliği için..
canlı canlı alışverişin tadı başka..:KK34:

Ben Gitti Gidiyor'u yeni keşfettim (biraz geç oldu ama:-)). Hem kendime hem kızıma oradan alışveriş yapıyorum, iyi araştırırsanız ucuza kaliteli markaları bulabiliyorsunuz. Dükkanlardan "Bittibitiyor" ve "Tavşan ile Kaplumbağa" favorilerim, alışveriş yapmadığım zamanlarda bile girip bakıyorum arasıra yeni birşeyler gelmişmi diye.

Ben Gitti Gidiyor'u yeni keşfettim (biraz geç oldu ama:-)). Hem kendime hem kızıma oradan alışveriş yapıyorum, iyi araştırırsanız ucuza kaliteli markaları bulabiliyorsunuz. Dükkanlardan "Bittibitiyor" ve "Tavşan ile Kaplumbağa" favorilerim, alışveriş yapmadığım zamanlarda bile girip bakıyorum arasıra yeni birşeyler gelmişmi diye.

ben de bakayım canım ama o site korkutuyor beni hep, 2. el ve taklit çok fazla..(misal m.a.c.-max factor makyaj ürünleri vs..)

ben de bakayım canım ama o site korkutuyor beni hep, 2. el ve taklit çok fazla..(misal m.a.c.-max factor makyaj ürünleri vs..)

Kozmetik almayı denemedim hiç, ama giyimde taklitle karşılaşmadım. Gerçi denediğim ve güvenebildiğim satıcılardan alışveriş yaptım bugüne kadar. Özellikle GAP, Gymboree, Old Navy, Faded Glory, Carters gibi sağlam markaları seçiyorum, sanırım bunların taklitleri de yok sitede. Fiyatlar da gayet uygun oluyor, çok sayıda alım yapacaksanız satıcıya mesaj atıp pazarlık da yapabilirsiniz.

bugün mothercarede %50+%25 indirim varmış, bugün mj geldi de.. yarın da trendyolda chicco varmış..(indirim çeki olmadıkça özel alışveriş kulüplerinin hiçbir cazibesi kalmıyor,bu benim fikrim tabii)
sevi bebede yine çok güzel ürünler 5 tl idi.. yakın olanlara tavsiye ediyorum sevi outleti..
bir de oğlumun milyon tane bodylerine bakınca, onca yıkamadan sonra bile taş gibi olan markanın ceylan bebe olduğuna karar verdim.. ne var ki büyükçekmecedeki mağazaları kapanmıştı ben de bu markayı başka bir yerde göremediğim için üzülmüştüm ki , devasa oyun alanı için gittiğimiz (çocukların enerjilerini sıfırlamak için süper bir yer bu arada,tavsiye ederim) yenibosnadaki airport avmde ceylan bebeyi gördüm, koşa koşa girdim,acayip ucuz diyemem ama kalitesi süper.. aklınızda bulunsun..

bir de mothercarede bi ara erkek mayo şortlarda indirim vardı,şimdi kalmamıştır gerçi,yaz da yaklaşıyor,sadece huggies little swimmers mı kullansam yoksa deniz şortu mu baksam?:44:

aklımdayken yazayım,beylikdüzü'nden avcılar istikametine doğru torium avmyi geçince e-5te yine solda kalan lcw'nin fabrika satış mağazası var,polarisin yanında.. inanılmaz indirimli ürünler var,outlet bölümünden 1 çift sandalet,1 çift ayakkabı,tam korumalı şapka,2 adet kolsuz t-shirt alıp hepsine 30 tl ödedim.. 3. katı çocuklar için..

X