Kayseri Acıbadem Tüp Bebek yaptıracaklar 2024 yılı için fiyatlar

payni

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2023
54
60
31
Merhabalar,

Mart ayı için Kayseri Acıbademden tüp bebek fiyatı alan yada yaptıran var mı?
Özge Hoca ile Mustafa Hoca'nın arasında fiyat farkı bulunuyor mu ve Acıbadem için Histeroskopi için ücret bilgisi olanlar varsa paylaşabilirse çok sevinirim. Aslında tüm bu sorularım için merkez ile göreceğim fakat işim dolayısıyla henüz görüşmeye gidemedim. Başarısız bir tüp bebek deneyimim oldu, başka merkezler için de tecrübe ve fiyat bilgisi paylaşabilirseniz benim gibi araştıranlar için faydalı olur.

Bu zorlu yolculukta annelik için henüz anne olmadan mücadele veren tüm kadınlara sevgiler,

İlkini hangi merkezde oldunuz? Hocalar arası fiyat farkı yok. Liste fiyatı belli. Siteden görüşme talep edin sizi arasınlar telde fiyatları öğrenebilirsiniz. Ben ocak öncesi 1 opu, sonrası 2.opu denedim. Ocaktan sonra %40 zam geldi. 63 küsür opu fiyatı diye okudum az evvel başka konuda. İlaçlarda 25 30 civarı tutuyor. Özge hocada 3 aylık sürecim geçti genel anlamda memnun kaldım ilgisine. Acıbadem konforu da güzeldi. Fakat benimde olumsuz oldu. İlkinde 1 tane varken 2.de Kalitesiz gelişen embriyolar yüzünden 2.op boşa gitti. Lab değiştireceğim. Kayseride başka alternatif yok içime sinen. Şehır dışı dünüyorum. Sizde problem nedir? Zor bir vaka iseniz özge hocanın başarısı ne olur bilmiyorum. Ama ortalama olarak başarılı biri. Mustafa taşı Google yorumlarından okuyun. Olumsuz yorum çok.

Merhabalar,

Özge Hoca ile Mustafa Hoca'nın arasında fiyat farkı bulunuyor mu ve Acıbadem için Histeroskopi için ücret bilgisi olanlar varsa paylaşabilirse çok sevinirim. Aslında tüm bu sorularım için merkez ile göreceğim fakat işim dolayısıyla henüz görüşmeye gidemedim. Başarısız bir tüp bebek deneyimim oldu, başka merkezler için de tecrübe ve fiyat bilgisi paylaşabilirseniz benim gibi araştıranlar için faydalı olur.

Bu zorlu yolculukta annelik için henüz anne olmadan mücadele veren tüm kadınlara sevgiler,
Arasında fiyat farkı yok ben tüp bebek tedavisi görüyorum şuan tüp bebek tedavisi güncel fiyat 60 bin civarı doktor ek bi tedavi istemezse tabide bize piezzo diye bi yöntem var onu önerdi yanlış hatırlamıyorsam 14 binde ona verdik . İlaçlara 35 bin gitti ayrıeetten . Histeroskopi işlemide 17 bin civarı

Merhabalar,

Ben acıbademde tedavi goruyorum mustafa hocaya 60.800 tl ilaclar haric bide çider diye bir dernek var orası ile görüşüp randevu veya ongorusme randevusu aldirirsaniz 3500 tl dernek indirimi uygulaniyor

Arasında fiyat farkı yok ben tüp bebek tedavisi görüyorum şuan tüp bebek tedavisi güncel fiyat 60 bin civarı doktor ek bi tedavi istemezse tabide bize piezzo diye bi yöntem var onu önerdi yanlış hatırlamıyorsam 14 binde ona verdik . İlaçlara 35 bin gitti ayrıeetten . Histeroskopi işlemide 17 bin civarı
Neden histeroskopi oldunuz acaba ?

X