Bebek İsteyen, Bebek Bekleyen ve Bebeklerine Kavuşmuş Arkadaşlar

arkadaşlar olayları okumadan girdiğim için buraya da yazdım ama lütfen beni buradaki listeye eklemeyin diğer grupta devam edeceğim ben bu gruba katılmayacağımm

tabii canım,nerde olmak istiyorsan orda olabilirsin..
benim için her iki topikte de paylaşımlarda bulunulmasının bir sakıncası da yok esasen..
öpüyorum seni..

06 HAZİRAN TATLIM EKLE BAKALIM :)) KOCİŞKOMLA KONUŞUCAM AKŞAMA BAKALIM O NE DÜŞÜNÜYO :))

canım son adet tarihin 6 haziran..
beklediğin adet tarihin ne?
kaç günde bir oluyorsan onu söyler misin?
tabloya bu yazılıcak çünkü..
hani BAT diyoruz ya,beklenmeyen adet tarihi demek :KK9: beklemiyoruz yani..

slm meg...
hayırlı olsun topiğimiz ....çok klas olmuş :KK51::KK51::KK51::KK51::82::82::82:
evet...kendimi tanıştırayım ben bat 13....
konunun özü cocuk istiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmm :84::84::84::84:

arkadaşlar böle seyler yakışmıyor bizim gibi anne adaylarına.
bizim en büyük ortak noktamız hepimizin deli gibi bebek istemesi.
bence bunlardan bahsetsek daha gzl olur.
başlık da amacından sapmamış olur.

slm meg topiğin hayırlı olsun canım ya bu kapsama alanı dışında diyince cezalı anlamınamı geliyo yoksa nick iptalmi edilmiş oluyo 2 arkadaştada öle yazıyo keşke bu duruma gelinmeseydi

slm gençlik naber...
yav meraktan çatlıyorum ama..
misafirin eli kulağında geldi gelecek...
eee meg naber
yaptın mı test

meg ciğim bugün henüz yemek yemedik birazdan yiyeceğiz komşum da çaya çağırmış gidiyorum tatlım döndüğümde uğrarım inşşşş görüşürüz :KK16:

slm meg topiğin hayırlı olsun canım ya bu kapsama alanı dışında diyince cezalı anlamınamı geliyo yoksa nick iptalmi edilmiş oluyo 2 arkadaştada öle yazıyo keşke bu duruma gelinmeseydi

canımm hoşgeldin selam :KK70: sağoll:KK71:
nick iptali değil canım ya.. kapsama alanı dışı,yani banlandılar..
Derin 1 günlük ban aldı..
diğer arkadaşı bilmiyorum..
ama yaptığı çok yanlıştı,onu söyleyebilirim..
keşke yaşanmasaydı bunlar evet..

slm gençlik naber...
yav meraktan çatlıyorum ama..
misafirin eli kulağında geldi gelecek...
eee meg naber
yaptın mı test

yaptım test akşamüstü canım..
tek çizgi maalesef..
ben en iyisi regl günümü bekleyeyim artık..
erkendi zaten test için..

bende 29 haziran tatlım :KK16:

tamam dadlu şifam,yazıcam seni de :KK19:
hoşgeldin :KK71:

meg ciğim bugün henüz yemek yemedik birazdan yiyeceğiz komşum da çaya çağırmış gidiyorum tatlım döndüğümde uğrarım inşşşş görüşürüz :KK16:

tamam git gel bekliyoruz bitanem :KK19:

canım test içinde üzülme lütfen sonuçta daha 5 günün var hayırlısı inş

hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallahh canımm..

evet erkendi ama azıcık gaza geldim de yaptım :86:

Son düzenleme:
ben burdağyııımmm :KK64::80:
oleyyyyyyyyy canım yaa naber canım test yapmışsın bile :KK76: ama çok erkendi biliyorsun tabi :KK19: inşallah yedek testte süpriz olacak koskoca belirgin belirgin 2 adet çizgi göreceksin inşallah tatlım :KK19::KK64::KK62::KK49::emir_bebek::nazar::KK19::KK16:

oleyyyyyyyyy canım yaa naber canım test yapmışsın bile :KK76: ama çok erkendi biliyorsun tabi :KK19: inşallah yedek testte süpriz olacak koskoca belirgin belirgin 2 adet çizgi göreceksin inşallah tatlım :KK19::KK64::KK62::KK49::emir_bebek::nazar::KK19::KK16:

ah ah Allahın izniyle inşallahh görelim heppimiz o meşhur çift çizgiyi inşallahhhhhhhhh......
AMİN...

bu ay olmazsa,öbür ay..
ama birgün mutlaka...:KK69:

ah ah Allahın izniyle inşallahh görelim heppimiz o meşhur çift çizgiyi inşallahhhhhhhhh......
AMİN...

bu ay olmazsa,öbür ay..
ama birgün mutlaka...:KK69:
aynen canım yaa yeterki şartlanmadan , sitres yapmadan sabırla beklemek inşallah birgün hepimiz anne olacağız :KK19::KK49::KK9::KK16: başta sağlık sonra yuvalarımızda huzur sonra da hayırlı ve sağlıklı bebiş inşşşşşşşşşşşşşş :emir_bebek::nazar:

aynen canım yaa yeterki şartlanmadan , sitres yapmadan sabırla beklemek inşallah birgün hepimiz anne olacağız :KK19::KK49::KK9::KK16: başta sağlık sonra yuvalarımızda huzur sonra da hayırlı ve sağlıklı bebiş inşşşşşşşşşşşşşş :emir_bebek::nazar:

AMİNNNNN...

ya tıp çok ilerledi zaten..
müdahale gerekiyosa,o da yapılır..
hiç kendimizi sıktığımıza değmez..

hürrem gibi gibeğyim vağlideğğmm dicez biz de inşallahhh:KK64::KK64::KK64::nazar:

Son düzenleme:
AMİNNNNN...

ya tıp çok ilerledi zaten..
müdahale gerekiyosa,o da yapılır..
hiç kendimizi sıktığımıza değmez..

hürrem gibi gibeğyim vağlideğğmm dicez biz de inşallahhh:KK64::KK64::KK64::nazar:
aynen canım derdi veren Rabbim dermanıda veriyor şükür :nazar: çok gelişmiş tedavilerle bir çok ailenin yüzü gülüyor :KK64: ayy canım yaaa bende Hürrem hayranıyım :KK31: çok tatlı yaaaa maşallah aynı senin gibi :KK23: gibeğyim diye müjde verecez inşşşşşşşşş :KK49:

X