Bebek isteyenler dualarda bulusalim :)

Bu konuyu yararli buldunuz mu?

• Evet

• Hayir

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
4.gun okudum kizlar hosgeldiniz rabbim.insallah meleklerinizi tez vakitte hayirlisiyla ve kolay yoldan gonderir

Kizlar adetliyim diye okuyamiyorum bittip temizlendigim gun bu guzel dualari okumaya kosarak geliriyorum hepinizi cok optum bol sans allah hepimize versin insallah

10.gun okudum. Arkadasim.beni ruyasinda hamile gormus hadi hayirlisi :)
Insallah kuzum insallah hamile kalirsin bu ay ben toplu okuycam heralde girmiyorum bu ara cok ben meryem suresine basliycam canim kk ya cok takilmiyorum hemen umitleniyorum diye biraz kendimi uzak tutayim dedim bakalim onemli gunler yaklasiyo bizimde start verildi bol bol calismaca olursa olur ya takmiyorum cunki gecen ay her gun yaptim 30 gun de pestilim cikti ama turmadi vakti saati degilmis demek

Insallah kuzum insallah hamile kalirsin bu ay ben toplu okuycam heralde girmiyorum bu ara cok ben meryem suresine basliycam canim kk ya cok takilmiyorum hemen umitleniyorum diye biraz kendimi uzak tutayim dedim bakalim onemli gunler yaklasiyo bizimde start verildi bol bol calismaca olursa olur ya takmiyorum cunki gecen ay her gun yaptim 30 gun de pestilim cikti ama turmadi vakti saati degilmis demek

Canim.benim.rabbim tez zamanda sana da hayirlisiyla nasip etsin insallah benim adetime on gun kaldi beklemedeyim :)

X