Bebek odas yada yatak odas iin avize yapm (resimli)

merhaba arkadaşlar çok beğendim yaptıklarınızı ilk işim bende yapmak olacak şimdi bana akıl verin kızımın odası kırmızı krem perdesi pembe uykusetide pembe hangi renk yapayım avizeyi akıl verin ona göre malzeme alayım....

bence perdeye uyumlu olsun derim
bakıldığında perdeyle uyumu göze çarpıyor çünkü
diğer renkleri süslemede kullanabilrisin zaten
şimdiden kolay gelsin

Derya Baykalın programında görmüşdüm ellerinize sağlık.Ben sade halini çok beğeniyorum

çok güzel olmuşlar çok beğendim bende yapmak istiyorum bakalım bir ara deniyeceğim fırsat bulursam

çok güzel olmuşlar oğlumun odası için yapmak isterim ama tüylü olmaz ki demi.
altına ne kullanabilirim.peki bu ip bildiğimiz kazak örgü ipimi.

süsler neyle yapışacak peki....

Son düzenleme:
gerçekten çok beğendim.derya baykalın programında görmüştüm o da yapmıştı aynısından.belki bir gün bende yaparım.

ellerinize sağlık çok güzel olmuş bende yaptım şimdi.. kurumasını bekliyorum..inşalah olur :))

beni de heveslendirdiniz valla yaptım dün gece tek başıma biraz zor oldu ama bakalım sonuç nasıl olacak dün gece astım kuruyo ama sanki yumuşak hala kaç günde sertleşiyo yoksa olmadımı benimki?

tüylü ipten yapan arkadaş çok güzel olmuş..
herkesin fotolarını bekiyoruz...

çoook güzel olmuş.süper fikir...ileride çocuğum olursa yaparım inş.ama çocuğu olanlara yapıp verilecek muhteşem bi hediye olur...

valla bende yaptım hemde yeşil tüy ve pullarla süsledim. sağolsunlar drydenis ve karazeytin arkadaşlar yardım ettiler. valla çokta şık oldu pembesinide yatak odasına yapmayı düşünüyorum. yatak odasınıda yaptıktan sonra foto koyacam.

X