Bebek şekeri vs. Araştırıyoruz.!tüm anne adayları ve tecrübeli anneleri bekliyoruz!

BEBEK ŞEKERİ İÇİN ŞUNU DÜŞÜNÜYORUM...

• GEREKSİZ...

OY: 2 4,2%
  • GEREKLİ, AMA UYGUN FİYATA OLMALI.

OY: 29 60,4%
  • GEREKLİ,FİYATIDA ÖNEMLİ DEĞİL GÜZEL OLSMALI.

OY: 6 12,5%
  • OLSADA OLURRR,OLMASADA OLUURRR:)

OY: 11 22,9%

• Ankete Katılan
    48
  • Anket Kapalı .
bilmiyorum hala bu konuyu takip eden varmı ama bişi sormak istiyorum yakınlarıma bebek şekeri olayını hallettik fakat hastaneye gelecek olan diğer misafirler için sizce şu mu daha uygun olur?:
Kz Bebek ikolatas: ikolata Yolla
Eki Görüntüle 435634 Eki Görüntüle 435635 $bebek-cikolatalasi-kiz-3.jpg
bu arada bunun 72 adet fiyatı 60 tl
yoksa şöyle bişeymi?
$a_ori_1318440902.jpg
fiyatı 50 adet+puset bebek sepeti +kargo 62 tl
yoksa şumu?
$Kodu_BS339_Safinaz_Bebek.JPG
50 adet 25 tl
şu açıdan bakmaya çalışıyorum "ben hastaneye bebek görmeye ziyarete gitsem hangisi daha hoşuma giderdi?"ama yok karar veremiyorum...

bilmiyorum hala bu konuyu takip eden varmı ama bişi sormak istiyorum yakınlarıma bebek şekeri olayını hallettik fakat hastaneye gelecek olan diğer misafirler için sizce şu mu daha uygun olur?:
Kz Bebek ikolatas: ikolata Yolla
Eki Görüntüle 435634 Eki Görüntüle 435635 Eki Görüntüle 435636
bu arada bunun 72 adet fiyatı 60 tl
yoksa şöyle bişeymi?
Eki Görüntüle 435639
fiyatı 50 adet+puset bebek sepeti +kargo 62 tl
yoksa şumu?
Eki Görüntüle 435640
50 adet 25 tl
şu açıdan bakmaya çalışıyorum "ben hastaneye bebek görmeye ziyarete gitsem hangisi daha hoşuma giderdi?"ama yok karar veremiyorum...

tatlım şu üçüncü sırada ki bebekli olan hani onlar magnetli mi???

kozmatik'cim eğer bebekli olanda magnet varsa ben onu daha çok beğendim fiyatta iyi yani bana çikolata yerine böyle bişey verselerdi daha çok hoşuma giderdi...çikolatalar orjinal görünüyor ama sonuçta o ambalajlar yırtılıp atılcak yazık olcak yani...yine de sen bilirsin canım bu benim naçizane fikirlerim:KK17:

KOZMATİK'cim bizim burda hastaneyede eve de bebek görmeye gelenlere lokum verilir çikolatada olabilir şimdi bide kurabiye veriyolar tek tek poşetlenmiş şekilli renkli kurabiyeler ben haftaya yapıp paketlicem hastanede de evde de onlardan ikram edicem ayrıca lokumda vericem.
Yaptırdığım magmetler mevlütte dağıtılıyo herkes mevlüte çağırılıyo mevlüt şekeri yerine bunlardan veriliyo ama dediğim gibi bu benim memleketimin (edirne) adeti.
Mevlüt yapcaksan o zaman magnet dağıtırsın ama sadece hastanede diyosan çikolata ver gitsin herkes saklamaz boşuna uğraşmış olursun zaten en fazla 2 gün kalcaksın.

tatlım şu üçüncü sırada ki bebekli olan hani onlar magnetli mi???

kozmatik'cim eğer bebekli olanda magnet varsa ben onu daha çok beğendim fiyatta iyi yani bana çikolata yerine böyle bişey verselerdi daha çok hoşuma giderdi...çikolatalar orjinal görünüyor ama sonuçta o ambalajlar yırtılıp atılcak yazık olcak yani...yine de sen bilirsin canım bu benim naçizane fikirlerim:KK17:

cnm çok sağol...evt magnetliler fiyatıda uygun bu olsun en iyisi yaaa dimi..:)
KOZMATİK'cim bizim burda hastaneyede eve de bebek görmeye gelenlere lokum verilir çikolatada olabilir şimdi bide kurabiye veriyolar tek tek poşetlenmiş şekilli renkli kurabiyeler ben haftaya yapıp paketlicem hastanede de evde de onlardan ikram edicem ayrıca lokumda vericem.
Yaptırdığım magmetler mevlütte dağıtılıyo herkes mevlüte çağırılıyo mevlüt şekeri yerine bunlardan veriliyo ama dediğim gibi bu benim memleketimin (edirne) adeti.
Mevlüt yapcaksan o zaman magnet dağıtırsın ama sadece hastanede diyosan çikolata ver gitsin herkes saklamaz boşuna uğraşmış olursun zaten en fazla 2 gün kalcaksın.

evt haklısın sen kurabiyeyi nasıl yapıcaksın yaparken fotolarmısın ben ya o güllü kek şeklindeki şeylerden yapıcam,belki kurabiyede olabilir ayy yaaa ne güzel eskiden millet doğurup beşiğe sarıyolarmı o orda kendi kendine büyüyomuş bunlar nerden çıktıki püf yaaa:KK70:

X