Bebek Beslenmesi Bebekler İçin Hangi Deterjan?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
2 kere durulattırırsanız yada makineniz iyi duruluyorsa ona bile gerek yok herhangi bir deterjam olabilir.

kızlar bize omo baby den bi bayan gelmişti tanıtım için,ayrıca makinayı da ii biliyordu.bebek kıyafetlerini yıkayınca kesinlikle ilave durulama yaptırın die tavsiye etmişti

dalini cok tavsiye eden olmus ama ben memnun degilim, kaka lekesini bile tam cikaramamis, ama on yikama yaptirmamistim ben, bir de onu deneyeyim, derecesini de yukseltebilirim

dalini cok tavsiye eden olmus ama ben memnun degilim, kaka lekesini bile tam cikaramamis, ama on yikama yaptirmamistim ben, bir de onu deneyeyim, derecesini de yukseltebilirim[/QUOTE

bana çok pahalı geldi canım yaaa....diğerlerine göre pahalı bayağı..bide omo baby i denicem bakalım...

Yemek lekelerinin çözümünü ben sıvı bulaşık deterjanında buldum.Yıllardır uyguladığım taktiktir.:)
Lekelenen kıyafeti hemen bulaşık deterjanıyla bi çitilerim,hemen çıkıyor.Daha sonra da makinede yıkarım.
Ayrıca ben de Dalan Roxy kullanıyorum.Dediğin gibi lekeleri çıkarmıyor.Ama ben de bütün çocuk deterjanlarını denedim,hepsi de aynı maalesef.
Ben bebişimin kıyafetleri çok kirliyse ön yıkama gözüne bizim normal matik deterjanı koyuyorum.,diğerineyse Roxy'i.. Ama sonunda mutlaka fazladan durulatıyorum.yerimseniben

ben 1 ay öncesine kadar hacışakir granül sabun kullanıyordum
artık bizim çamaşırlarımızla birlikte normal deterjanla yıkıyorum

arkadaşlar ben anway in bebekler için özel deterjanını kullanıyorum bembeyaz yapıyor lekelerde cıkıyor deneyin derim biras fiyatlı ama değer bence

sabun tozu kullanıyorum ve yanında kireç önleyici ve leke çıkarıcı olarak Ankara Sodamatik Kullanıyorum. Deterjandaki kule tozunun çamaşırlarda kalıntı yaptığını duymuştum aslında Eskiden olduğu gibi çamaşır sodası kullanmak iyi olur.

İlk 6 ay dalin sıvı kullandım yumuşatıcısıyla beraber kaka lekesi falan olunca kosla döküyordum üzerine şimdi omo baby kullanıyorum yumuşatıcıda yumoş baby yemek vb lekelerini önce koslalı suda bekletiyorum sonra yıkıyorum bir sorun olmuyor herzaman ekstra durulumayıda çalıştırıyorum

bu ürün evime 7 sene önce büyük kızım ek gıdaya geçince girdi ve olmazsa olmazım oldu.sıvı olanı kullanıyorum hem beyazlara hem renklilere.leke falan yok.bir de bebek kıyafetleri 60 dereceden aşağıki ısılarda yıkanmamalı.dezenfekte olmuyor,ona göre.

Bende hacişakırın deterjanını kullanıyodum ama defalarca durulamamarağmen renklı kıyafetlerde sabun kalıntıları oluyodu şımdı dalıne gectım hem cok guzel kokuyor hemde 30 da lekelerı cok guzel cıkartıyor.yumuşatıcısıda var tavsıye ederım.

ben ariel sıvı leke cıkarıcı kullanıyorum lekenin üzerine döküyorum atıyorum makineye bişi kalmıyor tavsiye ederim

dalan roxy kullanıyorum.%100 bitkisel bir deterjan.diğer sabun tozları gibi kalıntı kalmıyor.yumuşatıcı kullanmamada gerek kalmıyor hem yumuşacık yapıyor hemde mis gibi kokuyor:21:

dalan roxy kullanıyorum.%100 bitkisel bir deterjan.diğer sabun tozları gibi kalıntı kalmıyor.yumuşatıcı kullanmamada gerek kalmıyor hem yumuşacık yapıyor hemde mis gibi kokuyor:21:
arkadaşa katılıyorum gerçekten bitkisel ve çok güzel bi deterjan.fiyatıda uygun.:KK61:

bende hacışakirin sabun tozunu kullanıyorum.şimdiye kadar çok memnundum.ne bi detrjan kalıntısı ne de leke..hiç birşey yoktu..ne zaman elma suyuna havuç suyuna başladık bunlara etki etmedi.burdan bi arkadaş omo total konsantre kullan demişti.dün denedim hakkaten meyve suyu lekelerinden eser yok.tabi bebeğe bi zararı olur mu böyle deterjanların bilmiyorum.ama mecbur kullnmak zorunda kaldım.öyle lekeli lekeli giydiremem ki:KK76:

beyaz kalıp banyo sabunu kaka lekesını ıyı cıkartıyo lekeyı cesmenın altında sbunla cıkarıp normak maknada yıkıyom

dalan roxy kullandım güzel memnunum.şimdi de dalinin bebek sabunu deterjanını aldım bakalım o nasıl.omo baby kullanıyordum ama o da bildiğimiz deterjanlara benziyor.bebek sabunu deterjanı daha mantıklı geldi bana.

Son düzenleme:
X