Bebek Beslenmesi Bebekler İçin Hangi Deterjan?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
uzun bir süre dalan roxy kullandım. ama kakası dışarı taştığında o lekeleri hiç çıkarmadı. hep önceden suda bekletmek durumunda kaldım. aynı şekilde meyve lekesini de çıkarmıyor :KK43: şimdi omo baby kullanmaya başladım. leke konusunda o daha iyi gibi...

6 aylık olana kadar sadece dalan roxy kullandım.6 aydan sonra ek gıdaya gecip lekeler artınca, dalan roxy ile omo babyi karıstırp kullanmaya basladım memnunum

anway sa8 leke çıakrıcı spreyi lekenin üzerine sıkıyorum 1-2 dk. bekletip, makineyi çalıştırıyorum roxy ya da hacı şakir granül sabun kullanıyorum, ek durulama da yapıyorum, sonuç inanılmaz. deneyin.

Hayatım,
Leke çıkarıcıları bende denedim bir süre.
Gerçekten işe yarıyor. Fakat leke çıkarıcı sonrası ayrıca yıkamak bana zor geliyordu.
Bu bahsettiğim ürün bu konuda çok iyi. Sen yazdıktan sonra birazda araştırdım. Muazzam-1 markasıyla aldığım bu ürünler galiba yurtdışında new matic ve greenhouse markalarıylada satılıyor. ve leke çıkarma testlerinde çok başarılı çıkmış. ayrıca yumuşatıcısıda içinde olduğu için benim açımdan üçü bir arada bir ürün olmuş oluyor. Temizlik+Leke+Yumuşatıcı. Tabi benim bahsettiğim lekeler bebişe yada çocuğa yemek yedirirken yada gezdirirken oluşan lekeler.

Kızlar bence bebişlere sentetik deterjanlar kullanmayın.
bende hamileyim ve bebişimin vücuduna alerjik birşeyler deydirmek istemem.
bi kere geliyor dünyaya çocuk. ve bence bebeklikten itibaren yapay şeylerden bebişlerimizi uzak tutmak önemli. ileride kanser yada alerji gibi şeylerle karşılaşma risklerini azaltmış oluruz.

hiç önemli değil yıpransılar..inan hiç eskimiyolar zaten...yıpransınlarda yenilerini alıp giydirelim alkisalkisalkis bide öyle yapıyım canım 40 derecede yıkayım..belki farkeder bide programı uzatıyım..sağolasın

Dalin sıvı deterjanı kullanıorum ayrıca her yıkamada 40 derecede yıkıorum. Hem lekeleri çıkarması açısından hemde derecesi yükseldikçe hijyenik olması açısından. Benim bebeğim 1 aylık olmasına rağmen bazen altı hava alsın die açık bırakıorum ve kakalanan giysileri bekletmeden 40 derecede yıkadığım halde leke kaldı mesela:S elimden gelse 60 dercede yıkycam ama kıyafetler küçülür die korkuorm:) ama 40 derecede öle hemen yıpranmıor, ayrıca en sık giyilen ve yıkanan şeyler evde giyilen badi, eşofman vs.. yıpransada sorun olmuor özel kıyafetler sık giyilmediği ve sık yıkanmadığı için sorun olmuor yani...:emir_bebek:

Benim oğlum 15 aylık , doğduğundan beri dalan roxy kullanıyorum.Bir ara hacı şakir denedim ama bu daha iyi.
Çok lekeli bir şeyler olursa azıcık kosla koyuyorum , lekeler büyük oranda çıkıyor.
Yumuşatıcı olarak da dalin'in konsantresini kullanıyorum.

X