"Bebeklerimizin Kana ihtiyacı var"

kan grubum tutsa hemen verirdim
yaşadığım yerde uymuyo ama :KK43:
allah yardımcıları olsun acil şifalar

Allah yardimcilari olsun kelimelerin tukendigi yerdeyim :gitme::gitme:

malesef ankarada değilim :KK43:(( keşke yardımcı olabilsem Allah güç kuvvet sağlık versin yavrucaklara..

Bu arada birkaç aydır ilk sayfada ilanı olan lösemi hastası Sılanur kızımız da Hakk'ın rahmetine kavuşmuş birkaç gün önce. Bu mesAJI OKUYAN kardeşlerim ve ablalarım Sılanur ve Mızgın ruhuna 3 ihlas 1 Fatiha okusak o kadar makbule geçer ki...Allah'a emanet olun...

allah rahmet eylesin mekani cennet olsun:Saruboceq:senağlama
ay cok üzüldüm rabbim c.c hasta olan herkese acil sifalar versin insallah:Saruboceq:
mutlaka okurum

malesef yurt disindayim keske oralarda olsakta yardimci olabilsekmafoldumben
rabbim sifa bekleyen herkese acil sifalar versin insallah:Saruboceq:

Allah tez zamanda şifalar versın inşallahh aılelerinede güç versınnn.. Ankarada olsam yada gıtme ımkanım olsaa mutlaka vermek ısterdımm ...

ins kısa zamanda kan bulunur bende ne yazıkki ankarada deilimmm

yardm meleklerinin bu bölüme taşnmasna nasl sevindim anlatamam teşeşkürler site yönetimi

yardm meleklerinin bu bölüme taşnmasna nasl sevindim anlatamam teşeşkürler site yönetimi

BEN YARDIM MELEKLERİNİN KK GİRİŞİNDE AÇILMASINI İSTİYORUM,BÖYLECE HERKES YARDIM MELEKLERİNİ GÖRÜR VE YARDIMCI OLACAKSA OLUR.KISACASI HABERDAR OLURRRRRRRRRR
İLGİLİLERE DUYURULURa.s

arkadaşlar kan bağışı için Ankara da olmayanlar üzülmesin yakınınızda bulunan bir hastaneye gidin mutlaka kan vereceğiniz ya da yardımcı olabileceğiniz sizleri bekleyen birileri vardır emin olun.

Arkadaşlar 7 yıldır lösemi hastalığıyla savaşan bir arkadaşımıza acil bu ayın 19 una kadar trombosit gerekiyor.Bugün gidip ailesini gördük,yaz aylarında olduğumuz içinde çok sıkıntı çekiyorlar ve kimse bulunamıyor.Kök hücre nakli yapılacak bu hafta içinde trombosit ihtiyacı karşılandığı takdirde.

Hastamız 24 yaşında.İsmi Kamil Amanvermez.Şu anda Ankara Tıp Cebeci hastanesinde yatıyor...

AB Rh + Trombosit gerekiyor.
Trombosit vermek isteyen arkadaşlar bize ister bu mesaja cevap yoluyla ulaşsın istersenizde telefonumuzu çaldırsın biz arayalım.

Ertuğrul Kürşat Dikici:05445179175
Naci Sıratça:05555926672

Duyarlılığınız için teşekkürler..

NOT:arkadaşlar lütfen yardımcı olalımmmmmmmmmm

ya inanın yardımcı olmayıçok isterdim ankarada yaşayan arkadasşlarımız işallah dikkate alırlar ..ab de çok zor bulunan bi kan grubu işallh bulunur yaerince allahım acil şifalar versin ya çok üzüldüm ..:Saruboceq::Saruboceq:

ne kadar zamandır kk dayım yeni gördüm bu bölümü :eek:klava: ben Ankaralıyım fakat görev icabı karstayım ben de artık buranın takipçisiyim

[sıze="2"]arkadaşlar 7 yıldır lösemi hastalığıyla savaşan bir arkadaşımıza acil bu ayın 19 una kadar trombosit gerekiyor.bugün gidip ailesini gördük,yaz aylarında olduğumuz içinde çok sıkıntı çekiyorlar ve kimse bulunamıyor.kök hücre nakli yapılacak bu hafta içinde trombosit ihtiyacı karşılandığı takdirde.

Hastamız 24 yaşında.ismi kamil amanvermez.şu anda ankara tıp cebeci hastanesinde yatıyor...

Ab rh + trombosit gerekiyor.
Trombosit vermek isteyen arkadaşlar bize ister bu mesaja cevap yoluyla ulaşsın istersenizde telefonumuzu çaldırsın biz arayalım.

Ertuğrul kürşat dikici:05445179175
naci sıratça:05555926672

duyarlılığınız için teşekkürler..
[/sıze]

not:arkadaşlar lütfen yardımcı olalımmmmmmmmmm

[sıze="2"]MEKANI CENNET OLSUN,AıLESı VE YAKINLARINA BAŞSAĞLIĞI DıLıYORUM [/sıze]

Son düzenleme:
X