Doğuma Hazırlık Bebeklerinizin İsimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
erkek ismi bera eymen tuğra enis edip ediz
kız ismi almila gökçe bilge ayris iclal mersa zümra zümral

Benim minik meleğim oğlumun adı da Yağız.
Huyu da çok güzel.
Unutmayalım ki isim bebeğin karakterini çok etkiliyor.
Tüm bebişlerimiz hayırlısıyla sağlıcakla doğarlar inşallah ve de hayırı evlatlar olurlar

benimm bebi,şleriminn adıdaa özge ve ayçaa
oğlumm olsaydıdaa göktuğ kurmayıı isterdim

bizde oğlumuza özgür ismini koymaya karar verdik.
rabbim herkese sağlıklı doğum nasib etsin...

bizde oğlumuza özgür ismini koymaya karar verdik.
rabbim herkese sağlıklı doğum nasib etsin...

Amin canım inş. hepimiz sağlıklı doğum yapıp sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi.Özgür ismi de güzel.Çok teşekkürler

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar,hepsi güzel isimler önerilerinizi bekliyoruma.s.

bende aynı dertten muzdaribimmm, bi türlü oğluş ismi beğendiremiyoruz babişimizekötükedihüso en sonunda pes edip sen ne koyarsan koy dememi bekliyo sanırım ama yemezlerrrrrrrrrr:jeyyar:

beğendiğim erkek isimleri; babişimiz de birini beğensin nolurr Allahımmm:Saruboceq:

duhan
duha
ensar
erva
berşan
eftal
mirza

hımm daha vardı sanki aklıma gelmio yawwwCADIARZU

iki oglusum var :asigim:
belki fikir olabilir
Selim Mert
Emre Deniz
:asigim:

<Çok sağolun kızlar güzel önerileriniz içinopuyorumnanaktan Mert ve Ege beğendiğimiz isimler arasında kaydirigubbakcemile5

merhabab arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Oğlumun adı Dağhan.Anlamı dağların efendisi.Ama ben türkçe bir kelime olduğu için seçtim

nehircim oğluşlara isim bulamadık bi yaa:KK43: bakın hele bunlar nasıl banada fikir verin.
behram - merih yıldızı
hazem - seneler önce duymuştum tvde çok hoşuma gitmişti. anlamını araştırıyorum sizce nasıl?
başka beğendiklerim Eymen,Taha Yağız, Tuğberk, Eftal ide burda duydum hoşuma gitti. çok fazla duyulmamış bir isim istiyorum bende bakalım hayırlısı.

Canım bende 22 haftalık hamilkeyim erkek bekliyorduk kız olduğunu öğrendik..oğlum olsaydı yağızalp düşünüyorduk (anlamıda esmer güçlü yiğit ) allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin....

nehircim oğluşlara isim bulamadık bi yaa:KK43: bakın hele bunlar nasıl banada fikir verin.
behram - merih yıldızı
hazem - seneler önce duymuştum tvde çok hoşuma gitmişti. anlamını araştırıyorum sizce nasıl?
başka beğendiklerim Eymen,Taha Yağız, Tuğberk, Eftal ide burda duydum hoşuma gitti. çok fazla duyulmamış bir isim istiyorum bende bakalım hayırlısı.

benim oğluşum EYMEN her duyan aa nedemek acaba diyo önce bu isim bu kadar popüler ama halaa duymamıs insanlar :))) :lepi:

bende 20 haftalık hamileyim nasipse oğlum olacak adını TUĞRA yada KUZEY düşünüyoruz henüz karar vermedik nasıl??

selam anneler bende eksık kalmayım dedımbenım kızımın adı ecrin anlamı Allahın lutfu Allahtan gelen anlamında ben sonuna nurda ekledım yanı ecrinnur bebıslerımızde oyle degılmı zaten Rabbımızın bıze hedıyesı eger ılerde bırgun oglum olursa adını haktan koymak ıstıyorum tabı kaynanama danısmam lazım o serhat ıstıyor ama ben koymayı dusunmuyorum.bu arada ılgınç bısey duydum arkadasımın orda kadının bırı 3 erkek 1 kızı varmıs adlarına ŞAFAK TAN DOĞAN GÜNEŞ koymuş ne guzel dımı degısık

canım erkek ismi olarak hem pek kullanlmayan hemde güzel [tabi bana göre] ömür bence çok hoş bi isim ama tabiki son karar senin ve eşinin inşallah hepinizin bebeişleri hayırlısıyla dünya gözlerine açarlar:emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar:

Son düzenleme:
X