Bebekli Evde İşler Nasıl Yürüyor?

Merhaba
Ctesi verimli geçti kendi adıma
Eşim işteydi
Ben kızımla tüm gün evdeydim
Arka balkonu derledim topladım azalttım
Bulaşık, yemek, çamaşır gibi günlük işler yapıldı
Evi süpürdüm
Minimalleşmek için biraz daha çabaladım evden bişeyler çıkardım

mrb kizlar bende cildirmak uzereyim kizim 8 aylik emiyo geceleri 10 kere kalkiyo bitigim.
evi yalapşap supurdum her odaya kizimi tasiyorum ve 5 10 dk anca duruyo illa yaninda oluyum istiyo arkami dondugum an basliyo mizikdanmaya.cok seviyorum bana bagli olusunu asla sikayet degil bu cok sukur ama en buyuk istegim gece artik kalkip durmasin bende dinc oluyum.sabah 10 11 e kadar uyusugum elim ise gitmiyo kizim uyudgu an uuyirum 6 7 gibi kalkiyo.ama 6 ya kadar dedigim gibi zirt birt kalkiyo.gece yatip 7 de kalksa oh ne ala.deliksiz 6 7 aaat uyumak istiyorum artik biktim
dinc olamadigim icin 10 a kadar is yapamiyorum kizim uyuyuncada is yapamiyorum dinleniyorum uyanir yoksa.
bu hafta sonu bende yemekleri yapip dolaba koyucam 2 türlu corba yapip kavanoza koyucam.kavanoz fikrini bi yakinimdan aldim buzluktan daha iyi oluyor dedi buzluk tadi olmuyor dedi.denicrm bu hafta sonu artik.cunku esime kizimi birakmazsam asla ama asla yemek yapamam 2 cesit falan.bende yufka alip boreklik buzluga aticam.bu hafta sonu biseyler yapicam artik bende.hep gubu kurtarmak icin yemekler yaptim ama artik ciddi anlamda yapicam yemek.bide tabi yaz mevsimi yerimden kalkasim gelmiyor.
kizimi oarka goturuyorum her gun bazi gunler aksayabiliyo tabi.ama iyi oluyo yoruluyo biraz
ve artik gidebilirsem kizim babada durursa haftada 2 kere spora yazilmayi dusunuyorm

Merhaba
Ctesi verimli geçti kendi adıma
Eşim işteydi
Ben kızımla tüm gün evdeydim
Arka balkonu derledim topladım azalttım
Bulaşık, yemek, çamaşır gibi günlük işler yapıldı
Evi süpürdüm
Minimalleşmek için biraz daha çabaladım evden bişeyler çıkardım
evden biaeyler cikartma olayiji nasil yapabiliuosun ben hic kiyamiyorum bende istiyorum
yavas yavas minik esyalarimi degistirmeyi istiyorum ikeanin sade sık ev icleri cok hosuma gidiyor o sekilde yapmayi planliyorum uzun surcek ama

evden biaeyler cikartma olayiji nasil yapabiliuosun ben hic kiyamiyorum bende istiyorum
yavas yavas minik esyalarimi degistirmeyi istiyorum ikeanin sade sık ev icleri cok hosuma gidiyor o sekilde yapmayi planliyorum uzun surcek ama
nasıl yapıyorum şöyle:

temizlik yaparken ya da alışveriş listesi yaparken ihtiyaç belirlerken ya da evi derleyip toplarken yani dolap içlerini kontrol ederken işlevsiz eski yıpranmış fazla olan herşeyi çıkarıyorum daha da bitmiyor nasıl dolmuşsa evler hayret birşey

X