Ev ıslerı ıle bası dertte olan hanımlar buyurun topigime

En Sevmediginiz Ev Isi

• Ankete Katılan
    3.010
Ütüyle barıştım; yapmaya gayret ediyorum, canim istemediginde de birakiyorum yapmiyorum ama vicdan azabı da cekmiyorum eskisi gibi, cok acele giyeceği varsa kendi ütülesin eş kişisi diyorum :KK70:
Şimdi ev süpürme ve haliya bir sey döküldüğü zaman silme işlerine gıcık olmaya basladim. Elektrikli süpürge gübürleri ve saclari fircasina takmak yerine icine cekip yutsa daha iyi olurdu. Bi de fircasindan toplayip icine tikmak sinir bozucu.

Evin her yeri daginikti 2-3 gündür. Bugün annem gelecek, aceleyle topladim her yeri, annem gelmese birkac gün daha bekletecektim herhalde.....
(Depresyonu ruhen atlatmaya atlatiyorum da -şükür öğrendim- şu fiziki yorgunluk da gecse süper olacam, elim kolum zor kalkiyor).

Merhaba :super:

Siyah ya da kirmizi favorim 😎
Yeşili doğada severim 😜
Bende sana yazicaktim
Nssilsi ne var ne yok gorusemiyoruz😡
Aynen oyle valla canim gorusemiyoruz🙄ara sira yazip cikiyorum youtube de dizi izliyorum bu aralar 90lari:KK53:
Sen napiyosun?
Anlıyorum canım ben 2 çocukla yetişemiyorum valla sana yine helal olsun 🥰🥰🥰
Bu aralar yine hastalar kafam davul gibi😒bi iyilesemedik gitti ya.senin kizlar nasil😍

Aynen oyle valla canim gorusemiyoruz🙄ara sira yazip cikiyorum youtube de dizi izliyorum bu aralar 90lari:KK53:
Sen napiyosun?

Bu aralar yine hastalar kafam davul gibi😒bi iyilesemedik gitti ya.senin kizlar nasil😍
Yaaaaa canım benim herkestensalgın var geçmiş olsun benim Kızlar da iyi küçük biraz öksürüyor ıhlamur pekmez filan idare ediyoruz şimdilik🤣🤣

Yaaaaa canım benim herkestensalgın var geçmiş olsun benim Kızlar da iyi küçük biraz öksürüyor ıhlamur pekmez filan idare ediyoruz şimdilik🤣🤣
Gecmis olsun canim.zaten su virus yuzunden yuregimiz agzimizda bi atlatsak su durumu Allahin izniyle🙄
Yok flim seklinde olanlari :):) normal cizzgi flimden sklrm
Bi ara bakayim ben de adi ne:KK53:

X