Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar bu est ten 2 ürün sipariş edersek kargo ücreti aynımı oluyor yoksa her ikisi içinde ayrı ücretmi alınıyor?

est eyüp sabri tuncer online alışveriş sitesi oluyor cnm

ben 3 set aldım ayrıca kolonya filan da aldım nasılsa kargo ödüycez dedim ayrıca çevrenizde alacak varsa 100 tlye tamamlayabilirseniz o zaman kargo ücretsiz oluyo ben tamamlayamadım pazar günü girdim dün de gelmiş çok sevdim kokuları cherriy cuttie pie aldım bi tane daha aldıydım unuttum adını:) bence süper eşim de çok beğendi

est eyüp sabri tuncer online alışveriş sitesi oluyor cnm

ben 3 set aldım ayrıca kolonya filan da aldım nasılsa kargo ödüycez dedim ayrıca çevrenizde alacak varsa 100 tlye tamamlayabilirseniz o zaman kargo ücretsiz oluyo ben tamamlayamadım pazar günü girdim dün de gelmiş çok sevdim kokuları cherriy cuttie pie aldım bi tane daha aldıydım unuttum adını:) bence süper eşim de çok beğendi

öylemiii saol canım teşekkür ederim.. ne geldi şimdi aklımaa rahmetli dedemin berber dükkanı vardı.. hani böyle köyün kravatlı bilgin kişileri olur ya öyleydi dedem..Mekanı cennet olsun..Berber dükkanında aynaların falan en üstünde duvarı komple çeviren bi raf vardı..Eyüp Sabri Tuncer in limon kolonyaları kutularıyla birlikte... :KK31: Aahhh çocukluk..GHer dükkana girdiğimde büyük bi merakla titizlikle yanyana dizilmiş kolonyalara bakardım.. :KK1: Bu kadar çok kolonyayı ne için almış acaba die :KK1:

Arkadaşlar blog kampanyalarına katılmak isteyen arkadaşlar blogumu izlemeye alabilirler.Bir çok kampanyayı orda takip ediyor moda,indirim,kampanya ve d.i.y kendin üret konularıyla ilgili
postlar yayınlıyorum.Takip ederseniz çok sevinirim...

nurunyeri.blogspot.com

kızlar avona nasıl katıldınız bana da bilgi verir misiniz yaa :26:

kızlar yaa ben avona sitesinden mail yollasam numune ürünler gönderiyor musunuz diye siz öyle mi yaptınız böyle göönderince yanıt veriyorlar mı :26:

kızlar yaa ben avona sitesinden mail yollasam numune ürünler gönderiyor musunuz diye siz öyle mi yaptınız böyle göönderince yanıt veriyorlar mı :26:

Hayır canım avon facede yarışma başlatmıştı oradan kazandık biz.Numune gönderimi yapmıyor bildiğim kadarıyla.

ANEW - Numune Talep Formu

ama ben bunu buldum cnm ve daha yeni

hatta dolddurdum ve göönderdim göndereceğiz yazıyo hatta :26:

gerçi linki vermeyi beceremedim ama bu yani :))))

Son düzenleme:
ANEW - Numune Talep Formu

ama ben bunu buldum cnm ve daha yeni

hatta dolddurdum ve göönderdim göndereceğiz yazıyo hatta :26:

gerçi linki vermeyi beceremedim ama bu yani :))))

Canım gönderiyor oradan.Ben onları pek adam yerine koymadımda.2 küçük paket geliyor.Poşettelerde oluyorda..

X