bedava numuneler(kampanyalar) paylaşım

aaaa
çok iyi olur walla :KK34:

Birde arkadaşlar bu bölüm moda bölümü ama çaydan çaydanlığa besin takviyelerinden temizlik malzemelerine kadar bu başlıkta yer alıyor ve kategorisi doğru değil konuyu yeniden konu kuralları ile açacağım bana biraz süre verebilirseniz sevinirim.

sayın edıt o zaman takıp etmek zorlasır :KK53::KK53::KK53:we konu dagılır başlıgımız bedawa numuneler nasıl olsaEn Büyük KKEn Büyük KK bence bozmayın burayı dagıtmayınn ltfennnn:84::84::84::84: zaten bu ara işler çok kesat :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: ya da bu başlıkla beraber bı yere taşıyın ama çok parçalı olmasın

Son düzenleme:
ben anlamadım :26:
yiyecekler için ayrı giysi için ayrı vs bu sekılde ayrı konular mı açılcak :KK25:

Hayır hayır tüm kampanyalar tek başlıkta ama yiyecek kampanyası bakın şu anda modanın içinde yer alıyor :KK74:

he o zaman konuyu baska yere tasıycaksınız ? mı ? oyle mı ? :KK9:
bugun anlama sorunları yasyorum kusuruma bakmayın lutfeen :KK9: :78:

ben anlamadım :26:
yiyecekler için ayrı giysi için ayrı vs bu sekılde ayrı konular mı açılcak :KK25:

Canım numune sayfası popüler moda indirimler kampanyalar bölümünde olduğu için yeri değiştirilecek daha uygun bir kategoride yer alacak :KK61:

kühne anneme göndermemişti sosu,mail attım aynı günün akşamı gitmiş..
babam için de ayrı mail atmam gerekiyor galiba.
küçük illerde promosyon ürünlerini iade süresine kadar bekletip kendilerine alıyorlarmış.
gelmeyenler kesinlikle mail atsın kühneye..

kızlar agrilia zeytinyağı sitesinde talep edenlere kargo ücretini ödemek koşulu ile 40 ml lik numune gönderiyorlarmış ilgilenen olursa bakın

kühne anneme göndermemişti sosu,mail attım aynı günün akşamı gitmiş..
babam için de ayrı mail atmam gerekiyor galiba.
küçük illerde promosyon ürünlerini iade süresine kadar bekletip kendilerine alıyorlarmış.
gelmeyenler kesinlikle mail atsın kühneye..

kuhneye mesaj attım yolladım dıyo kargocuyu aradım yok öyle bısey dıyo:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

kühneden 15 gün önce bende numune talebinde bulunmuştum geri dönmediler ama numunelerde gelmedi şimdi tekrar mail attım belki kargocular kendilerine bekletiyorlardır diye :KK47:

kesin komşular akrabalar nazar ettı bana da gelmıyo artıkkkkkk:63::63::63::63::63::63::63::63:
Komşuları hiç sorma kapıda kargo arabası görünce tuhaf tuhaf bakıyorlar.:KK53:Kargo arabaları daha küçük olmalı ,dikkat çekmemeli ,sokağa sessizce girmeli, komşuları meraklandırmamalı :KK1:

Bugüne kadar acaba "Ben olsam dayanamazdım" dediğiniz nelerinize dayandı anneniz? Siz de itirafınızı, fotoğrafınızı ya da videonuzu paylaşın güzel hediyelerden biri de sizin olsun.

Son Katılım Tarihi : 05.05.2011

1.lik ödülü Profilo elektrik süpürgesi
2.lik ödülü Profilo katı meyve sıkacağı
3.lük ödülü Profilo buhar kazanlı ütü

google de dayanikliannem.com diye aratırsanız çıkar :KK61:

X