Bekarlar Birikimlerini Nasıl Yapıyor

eser miktarda enerji

introvert
Pro Üye
22 Eylül 2018
1.027
807
Merhaba Hanımlar 🐥

Aranızda evli, çocuklu olup birikim yapanlar da vardır illa, nasıl birikim yaptıklarını paylaşabilirler 😊 Ben bekar, çocuksuz olduğum için özellikle benim gibi olup aylık düzenli birikim yapanların neye yatırım yaptığını merak ediyorum. Günümüzde alınan maaşlar belli, fiyatlar belli... üzücü.

Merhaba Hanımlar 🐥

Aranızda evli, çocuklu olup birikim yapanlar da vardır illa, nasıl birikim yaptıklarını paylaşabilirler 😊 Ben bekar, çocuksuz olduğum için özellikle benim gibi olup aylık düzenli birikim yapanların neye yatırım yaptığını merak ediyorum. Günümüzde alınan maaşlar belli, fiyatlar belli... üzücü.
Merhaba canım konu başlığın hayırlı olsun
22 sene evli olarak birikim yaptım geçtiğimiz nisan ayında boşandım ve birikim yatırım işlerime bekar olarak devam ediyorum

Nacizane tavsiyem gelir ve de sabit giderlerini hesapla not al bir deftere vs

Öncelikle her ay zorunlu bir ödeme gibi alışkanlık edinmeye bak gelirinin belli kısmını birikime ayırmaya...

Gelir ve giderlerini yaz bakalım muhabbete öyle devam edelim

Merhaba Hanımlar 🐥

Altın aldım birkaç defa şuan çalışmıyorum.Maasimla 4 altın aldığımi biliyorum şuan 1 tane çalışsam bile zor alırım.

Bekarken de her ay maasi aldigim gibi bir kismi hic yokmus gibi davraniyor o ay ne uygun goruyorsam altin dolar euro az da olsa alip kenara koyuyordum. Sabit harcama kalemlerimi daima maasimdan dusup kalan meblagi gunlere bolup bugun su kadar harcama hakkim var hesabi yapiyordum. Bence isin puf noktasi birikimi ay sonuna degil ay basina almak. Aksi takdirde eldeki para gidecegi yeri cok kolay buluyor.

X